Pleksiglas cijena?

poruka: 23
|
čitano: 71.138
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Pleksiglas cijena?

Evo ovako trebam oko 1m kvadratni pleksiglasa imam nešto slićno njemu no nije pleksiglas pa sada me zanima koja je cijena te velićine prozirni i bilo bi dobro da je moguće kupiti na području Osijeka! HVALA UNAPRIJED NA POMOĆI!

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pleksiglas cijena?

Itko?

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Pleksiglas cijena?

Ako u Osijeku ima Uradi sam onda pogledaj tamo,cijene su dobre.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Pleksiglas cijena?
vexx5555 kaže...

Ako u Osijeku ima Uradi sam onda pogledaj tamo,cijene su dobre.

Jesi ti gledao u sisku u uradi sam? Nemaju ništa samo 2mm debljine pleksi, to je ništa.

 

U OBI-u i Pevecu imaju veći izbor. Gledao sam negdje iza popovače u PEVECU imali su dobar izbor pleksija i u OBI-u je ok.

 


Samo neznam jel pevec radi ili su propali, nepratim vijesti.

 

 

Sumnjam da postoji 1m2 pleksiglas, ja sam samo vidio 200x100, 100x50, 50x25 nijedan nije imao iste dužine stranica kao kvadrat.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 10:34 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Pleksiglas cijena?

pa lako ce on dricat nepotrebni dio...to ti triba za kuciste jell??

"Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pleksiglas cijena?
eXodus kaže...

pa lako ce on dricat nepotrebni dio...to ti triba za kuciste jell??

Ako se reže obično pleksiglas puca i topi se (vjerujte mi), treba ona vodena pila. Pitaj njih u trgovini da ti odrežu kako ti hoćeš.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
protjeran
offline
Pleksiglas cijena?

Ma imam kučište jedno za koje sam dao nekih 50 kuna i hoću ga modat i stavit boćne stranice s obje strane i tak to svašta nešta ću napraviti od njega pa zato trebam pleksi

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Pleksiglas cijena?
Hyperion kaže...
eXodus kaže...

pa lako ce on dricat nepotrebni dio...to ti triba za kuciste jell??

Ako se reže obično pleksiglas puca i topi se (vjerujte mi), treba ona vodena pila. Pitaj njih u trgovini da ti odrežu kako ti hoćeš.

 Da,ako režeš sa pilom. Ja sam rezao gotovo na nož sa dremelom. U Uradi sam ima 3, 5 i 10 mm plexi.

Never afraid to try something new. Remember,amaters build Ark, and profesionals build Titanic.
15 godina
protjeran
offline
RE: Pleksiglas cijena?
vexx5555 kaže...
Hyperion kaže...
eXodus kaže...

pa lako ce on dricat nepotrebni dio...to ti triba za kuciste jell??

Ako se reže obično pleksiglas puca i topi se (vjerujte mi), treba ona vodena pila. Pitaj njih u trgovini da ti odrežu kako ti hoćeš.

 Da,ako režeš sa pilom. Ja sam rezao gotovo na nož sa dremelom. U Uradi sam ima 3, 5 i 10 mm plexi.

E ali više nema u os radi sam neznam jel ima u pevecu sad maloprije bio i zaboravio pitat e konja mene

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
14 godina
neaktivan
offline
Pleksiglas cijena?

di se u Splitu ili Solinu može nabavit? Pošto pevec ne radi, uradi sam nisam naša

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pleksiglas cijena?
vexx5555 kaže...
Hyperion kaže...
eXodus kaže...

pa lako ce on dricat nepotrebni dio...to ti triba za kuciste jell??

Ako se reže obično pleksiglas puca i topi se (vjerujte mi), treba ona vodena pila. Pitaj njih u trgovini da ti odrežu kako ti hoćeš.

 Da,ako režeš sa pilom. Ja sam rezao gotovo na nož sa dremelom. U Uradi sam ima 3, 5 i 10 mm plexi.

2 puta sam gledao i bili su neki šrot za 2mm i možda od 4mm, od 5 i 10 100% nije bilo.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pleksiglas cijena?
Hyperion kaže...

Ako se reže obično pleksiglas puca i topi se (vjerujte mi), treba ona vodena pila. Pitaj njih u trgovini da ti odrežu kako ti hoćeš.

Ah, sve to zovemo 'plexi', a postoji mali milion kemija koje se upotrebljavaju za takve ploče. Više puta sam rezao ubodnom pilom plexi debljine 6-10 mm i nikada nije pucao. Nije ni pomislio pucati.. Jedino ako uzmeš pilu s malim zubima (npr. za željezo) onda se stvarno hoće topiti od topline, ali samo se pri rezu stvaraju grumeni od izrezanog i usitnjenog materijala, a i tako ga moraš poslije obraditi, pa je svejedno. Barem ja imam takva iskustva..

15 godina
protjeran
offline
Pleksiglas cijena?

Ma ubodna najobićnija uzmem isjećem uzmem bušilicu napravim rupe za šarafe i eto ti ga gotovo sve

http://www.speedtest.net/result/709101303.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pleksiglas cijena?

čim deblji plexi - to bolje :D (tiši PC)

Nudim pozivnice za Lockerz. PM na mail (leonardo.vrcek@gmail.com). Za invite posjetite ovu stranicu: http://www.wix.com/invitez/tehlockerzinvitez
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pleksiglas cijena?

Koja je cijena po m2 inače, di ga se može nabavit najjeftinije i di ga ima sve nabavit u Splitu i njegovoj okolici.

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pleksiglas cijena?

i mene zanima di ga ima kupit u Splitu..i po kakvoj cijeni..NADAMO SE BRZOM ODGOVORU haha

14 godina
offline
Pleksiglas cijena?

rađe stavite lexan

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pleksiglas cijena?

U Dubrovniku ploča 50*50 je 85Kn.

Potpis na potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pleksiglas cijena?
Dropper kaže...

U Dubrovniku ploča 50*50 je 85Kn.

Sori ali nas zanima di ima kupit u SPLITU I OKOLICI..

13 godina
neaktivan
offline
Pleksiglas cijena?

Znam, samo sam dao primjer da imate okvirni uvid u cijenu.

 

To gledajte kod onih što rade reklame, natpise i čuda.

Bar sam ja našao ovu cijenu kod takvih.

Potpis na potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pleksiglas cijena?
dis4st3r kaže...

rađe stavite lexan

Razlog? Cijena/m2? Gdje ga je moguče nabavit? Thx {#}

AATF DarkSons.com 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depres
14 godina
offline
Pleksiglas cijena?

da li se može rezati s brusilicom i hoće li se tako možda previše topiti?

Sve što znam o životu naučio me Đelo Hadžiselimović
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pleksiglas cijena?
Hyperion kaže...
eXodus kaže...

pa lako ce on dricat nepotrebni dio...to ti triba za kuciste jell??

Ako se reže obično pleksiglas puca i topi se (vjerujte mi), treba ona vodena pila. Pitaj njih u trgovini da ti odrežu kako ti hoćeš.

 

kod mene u zagrebu košta (ovisno o debljini i boji) od 190 -350 kuna po kvadratu)

 

 

i ne treba vodena pila za plexyglas - može se i ubodnom i običnom pilom, ali se treba namjestit na sporiju brzinu i ići polako
pogotovo ako se plexy buši - veleke brzine i "nasilno" bušenje će dati jaako neuredne rupe ali spori okretaji i bušenje  malo po malo (ne cijelu rupu u jednom potezu) daje stvarno ljpe rezultate
a tek laserski rezač! uff ali treba pristup tome imat

Ovo je moj potpis...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice