HTC Hero

poruka: 164
|
čitano: 70.203
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
15 godina
neaktivan
offline
RE: HTC Hero

Navigon?

14 godina
offline
HTC Hero
Radi li nekome emulator na androidu 2.3? Tj., možete li igrati igrice s njim?
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Ekipa koja ima Hero-a, kako mogu vratit sve na stock 2.1, bez roota itd. ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hero

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=559622

Pogledaj ovu temu, probaj skinuti T-Mobile DE ili UK pa koji radi, radi. Gta_4 se mučio s tim dosta dugo, pričekaj da ti on odgovori ako ovo ne radi :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hero
Proz0r kaže...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=559622

Pogledaj ovu temu, probaj skinuti T-Mobile DE ili UK pa koji radi, radi. Gta_4 se mučio s tim dosta dugo, pričekaj da ti on odgovori ako ovo ne radi :)

Hehe, evo slučajno naišao na temu {#}

 

Uff, treba se toga sjetit'! Ovako, mislim da sam:

  1. Prvo sam sa card reader-om formatirao SD karticu kao FAT 32, allocation size stavio na default.
  2. Skinuo sa ove stranice datoteku RUU_Hero_T-Mobile_UK_2.73.110.26_R_release_signed_NoDriver.
  3. Pokrenuo .exe i pratio upute
  4. Vratio se na stock ROM, pomaknuo godinu na 2020 i instalirao update1, potom update2
NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 21:12 (gta_4).
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Ima li razlike kod romova za HTC Hero i T-mobile G2 Touch jer ja imam otključani Hero

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hero
Kordy kaže...

Ima li razlike kod romova za HTC Hero i T-mobile G2 Touch jer ja imam otključani Hero

Koliko ja znam nema, HTC Hero je isto što i T-Mobile G2 Touch, samo što je brandiran od strane T-Mobile-a.

Ja sam radio po ovome što sam sada napisao, i vratio ga na popravak jer sam imao nekoliko mrtvih pixela.

Ništa mi nisu rekli, popravili su ga i vratili ga natrag.

 

Dakle ako se želiš vratit na stock ROM radi garancije, slobodno napravi po ovome što sam napisao, neće primjetiti da si ga rootao.

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2011 21:39 (gta_4).
15 godina
odjavljen
offline
HTC Hero

Ok, da li će s tim RUU mob biti zaključan na T-mobile?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hero

Err... Mogao bi biti. Ako si ga kupio u slobodnoj prodaji i ako je otključan, onda skini onaj WWE RUU. To je generički update, nije brandiran.

15 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

Jel se isplati kupovati ovaj mob za 1k kuna?

Mislim,jel još uvijek dobar i aktualan?

Vidim da se može nadogradit na Android 2.3,naravno ne službenom nadogradnjom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Hero

Već je uglavnom gotov, uštedi još malo i nabavi Desirea, to je vrh jednojezgrenih mobitela skupa s SGS-om, jedino bolje što imaš od ta 2 su dvojezgrenjaci. Hero je svojevremeno bio dobar, ali 528-gigahercni ARMv6 procesor jednostavno ne ide više, čak i kad ga se roota i overclocka na 710, grca i guši se... :( Dobar je jedino ako ga nećeš koristiti za više od surfanja (iako je ekran malo mali za to), poruka i poziva i eventualno par igara, jak je bio i da se koristiti, ali ako ćeš se upuštati u rootanje i igranje s mobitelom, Hero nema više tolikog potencijala.

 

 

ZBOGOM, HERO! {#}

 

~
14 godina
offline
Re: HTC Hero
Proz0r kaže...

Već je uglavnom gotov, uštedi još malo i nabavi Desirea, to je vrh jednojezgrenih mobitela skupa s SGS-om, jedino bolje što imaš od ta 2 su dvojezgrenjaci. Hero je svojevremeno bio dobar, ali 528-gigahercni ARMv6 procesor jednostavno ne ide više, čak i kad ga se roota i overclocka na 710, grca i guši se... :( Dobar je jedino ako ga nećeš koristiti za više od surfanja (iako je ekran malo mali za to), poruka i poziva i eventualno par igara, jak je bio i da se koristiti, ali ako ćeš se upuštati u rootanje i igranje s mobitelom, Hero nema više tolikog potencijala.

 

 

ZBOGOM, HERO! {#}

 

Ja sam ga prodao i kupio iphone 3GS. :)

Uglavnom, ako nisi neki power user i planiras na njemu osnovne stvari radit(telefoniranje, sms, slikanje i surfanje) onda je dobar.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno!
12 godina
neaktivan
offline
HTC Hero

bok, kupio sam htc hero preko oglasa, inace iz tele2 ponude. nema sense nego radi na froydvillain 1.7.1.

e sad.. ja zelim sense. jel to mogu nekako sam podesiti da ga vratim na sense ili??

frend ima hero kupljen u vipu i on normalno ima sense, ne kuzim kako moj navodno od pocetka, otkad je kupljen u tele2, ima instaliran villainrom.

zna li netko mozda kako da to sredim??

hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC Hero

Au, daleko je android dogurao sad kad čitam ovo, ali je htc izgubio svoju prepoznatljivost, nažalost.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1 Compact-m2 note-One M8-z1 compact-Blackberry 9900-Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice