Senfilt.sys-molim vas pomoc

poruka: 8
|
čitano: 1.453
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Senfilt.sys-molim vas pomoc
pitanje

imam jedan problem koji je ja mislim vezan za drivere za zvuk
kao prvo moja konfiguracija je
Asus motherboard socket 939 A8S-X
AMD Athlon 3000+
Nvidia 7300GT
512MB RAM dual chanel po 256 MB
a os mi je xp profesional 32 bitni

 

a sad ono sto me muci kad igram neku igricu (vecinom malo zahtjevnije) pojavi mi se bluescreen i prepozna datoteku senfilt.sys koja se nalazi u windowsima u mapi drivers

vec duze imam ovaj problem i obracao sam se proizvodacu ali nista nije pomoglo instalirao sam hrpu novih drivera i starih ali nista nije pomoglo cak sam i razlicite operativne sustave i nanovo xp pokusao i vistu no samo mi kod ubuntua nije to pokazivalo ali nije ni cudo uglavnom da se vratim na problem pojavljuje se u igricama nekad odmah na pocetku a nekad tek nako sat vremena igre
moji driveri za zvuk su Sound Max Digital Intergrated Audio
instalirao sam sve moguce hotfixove i update ali nista nije pomoglo pa zato molim vas ako netko zna u cemu je stos nek mi pomogne

unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Senfilt.sys-molim vas pomoc

Može biti i virus:

Important: Some malware camouflage themselves as Senfilt.sys, particularly if they are located in c:\windows or c:\windows\system32 folder. Thus check the Senfilt.sys process on your pc whether it is pest

 

 

Jel to samo za vrijeme igranja?Šta ako si na kompu 16 sati?Ili ako gledaš film?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Senfilt.sys-molim vas pomoc
autorov komentar

napisao sam da sam reinstalirao windowse a drivere ne sam sa cda instalirao par puta ali nema veze jel sa neta ili sa cda uvijek isto a sto se tice igranja komp zna biti upaljen i po vise dana da se ne pojavi nista i slusam glazbu gledam film sve moguce ali kad udem u neku igricu i igram neko vrijeme bluescreen i senflit.sys prepoznat a virus nije skeniram redovito sistem zato sto puno downloadam ali nista

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Senfilt.sys-molim vas pomoc
prihvaćeno rješenje
nikodormius kaže...

napisao sam da sam reinstalirao windowse a drivere ne sam sa cda instalirao par puta ali nema veze jel sa neta ili sa cda uvijek isto a sto se tice igranja komp zna biti upaljen i po vise dana da se ne pojavi nista i slusam glazbu gledam film sve moguce ali kad udem u neku igricu i igram neko vrijeme bluescreen i senflit.sys prepoznat a virus nije skeniram redovito sistem zato sto puno downloadam ali nista

 

 A jesi li probao ono s RAM memorijom sto sam ti govorio u drugom postu? Problem ti je 99% u RAM memoriji. znam, jer sam imao jako slican problem. Izvadi jednu RAM pločicu i testiraj kompjuter. ako se sruši opet vrati tu pločicu i izvadi onu drugu. Garantiram ti da je to problem. Sretno.

 

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 12:00 (scorpion667).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Senfilt.sys-molim vas pomoc
autorov komentar

moj komp je jos pod garancijom no ja njega mogu otvoriti radi ciscenja i slicno a ako to stvarno upali sa ramom neznam kako objasniti prodavacu kako sam ja dosao do toga da je to sigurno proble zato sto je on bio u vezi toga na popravku mali milijun puta i unatoc mijenjanju pola dijelova nista nije uspjelo a pokusat cu ovo sto si mi savjetovao mislim da je to jos jedino moguce jer su mi promijenili napajanje maticnu graficku sve a opet isto ali ipak hvala na savjetu javit cu jel uspjelo

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Senfilt.sys-molim vas pomoc
nikodormius kaže...

moj komp je jos pod garancijom no ja njega mogu otvoriti radi ciscenja i slicno a ako to stvarno upali sa ramom neznam kako objasniti prodavacu kako sam ja dosao do toga da je to sigurno proble zato sto je on bio u vezi toga na popravku mali milijun puta i unatoc mijenjanju pola dijelova nista nije uspjelo a pokusat cu ovo sto si mi savjetovao mislim da je to jos jedino moguce jer su mi promijenili napajanje maticnu graficku sve a opet isto ali ipak hvala na savjetu javit cu jel uspjelo

 

 svakako javiSmijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
16 godina
neaktivan
offline
RE: Senfilt.sys-molim vas pomoc
autorov komentar

Neznam kako bi ti zahvalio sto si me naveo na to da probam to sa ramom vec se mucim godinu i pol odkad imam komp i sad sam izgleda rijesio problem
Poslusao sam savjet ali sam prije toga pokusao nesto prije nego sto odstranim jednu plocicu. Naime  pomjerio sam plocice za jedan utor znaci da je prva plocica bila u prvom utoru a sada u drugom a da je druga bila u trecem a sad u cetvrtom i izgleda da je u tom bio stos ali bez tvog prijedloga nebi ni pomoislio da je do rama jos jednom puno hvala

Pokrenuo sam igrice koje su me izbacivale i nije se nista dogodilo mislim da je konacno rijeseno no ako se slucajno opet pojavi javit cu.Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Senfilt.sys-molim vas pomoc
nikodormius kaže...

Neznam kako bi ti zahvalio sto si me naveo na to da probam to sa ramom vec se mucim godinu i pol odkad imam komp i sad sam izgleda rijesio problem
Poslusao sam savjet ali sam prije toga pokusao nesto prije nego sto odstranim jednu plocicu. Naime  pomjerio sam plocice za jedan utor znaci da je prva plocica bila u prvom utoru a sada u drugom a da je druga bila u trecem a sad u cetvrtom i izgleda da je u tom bio stos ali bez tvog prijedloga nebi ni pomoislio da je do rama jos jednom puno hvala

Pokrenuo sam igrice koje su me izbacivale i nije se nista dogodilo mislim da je konacno rijeseno no ako se slucajno opet pojavi javit cu.Smijeh

 Hehe slobodno se javi. Skoro svaki problem sa blue screenom znam rijesiti jer sam ih skoro sve imaoSmijeh

CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice