Pomoć oko muzike i videa

poruka: 8
|
čitano: 1.431
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko muzike i videa
pitanje

kao prvo dobar dan svima,

novi sam ovdje i nadam se da ćete mi moći pomoći.

imam problem sa slušanjem muzike sa hard diska ili sa cd-a,kad god pokrenem bilo koji player dobijem poruku da zbog nekog problema player mora prestati sa radom.primjetio sam i na internetu da kad želim pogledati neki trailer i firefox i explorer se uz istu poruku jednostavno ugase.malo sam čeprkao po compu i u informacijama o sistemu sam našao opise tih grešaka pa ću i njih probati priložiti ako uspijem s obzirom da nisam neki znalac ali trudim se.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko muzike i videa
julka kaže...

kao prvo dobar dan svima,

novi sam ovdje i nadam se da ćete mi moći pomoći.

imam problem sa slušanjem muzike sa hard diska ili sa cd-a,kad god pokrenem bilo koji player dobijem poruku da zbog nekog problema player mora prestati sa radom.primjetio sam i na internetu da kad želim pogledati neki trailer i firefox i explorer se uz istu poruku jednostavno ugase.malo sam čeprkao po compu i u informacijama o sistemu sam našao opise tih grešaka pa ću i njih probati priložiti ako uspijem s obzirom da nisam neki znalac ali trudim se.

 napiši što ti računalo napiše dok ti se player ili browser ugasi

H-MAN RULES!!!11
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko muzike i videa

Kakvu poruku izbaci?


()v()
(-.-)
('')('')
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko muzike i videa

Za ovo što pitaš glede gašenja prozora dok si na internetu, mogao bi biti zaslužan neki "Pop-up blocker" kojeg koristiš, ili isti ugrađen u Internet browser/explorer. Obrati pažnju ispod adresne trake u int. browseru na eventualnu poruku o blokiranju. Ako slično primijetiš, klikni desnom tipkom na trakicu i dozvoli otvaranje ("..Allow..")...

Namigiva


..život u oblacima :-))
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko muzike i videa
Možda nemaš instalirane potrebne codec-e.Kupi novi Bug,tam imaš sve.Ili ih skini s neta.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko muzike i videa
autorov komentar
dali znaš šta mi je raditi kod slijedeće poruke:ACCESS VIOLATION AT ADDRESS 73F15A5E IN MODULE 'D SOUND.DLL'.READ OF ADDRESS 8E00C9EC.KAD GOD BILO KOJIM PLAYEROM POKUŠAM SVIRATI BILO S CD-A ILI SA HARDA JAVI SE OVA PORUKA.WINAMP HAS ENCOUNTERED A PROBLEM AND NEEDS TO CLOSE
16 godina
offline
Pomoć oko muzike i videa

Ja mislim da ti je ova greska povezana sa DEP-om ( Data execution prevention ). To je dio Windowsa koji prepoznaje kad je neki file napala neka gamad

il tak nekaj slicnog!

Moguce rjesenje ti je ovo : na My Computer desni klik properties, pa na Advenced, tam su ti 3 Settings gumbica, ti klikni na prvoga koji je pod Performance.

Otvori ti se mali prozor sa tri izbornika na vrhu, klikni na "Data execution prevention" i stavi mu onaj drugi Checkbox ( DEP je ukljucen za sve programe osim za one koje mu ti oznacis)

Sad ti se dolje pojavi ( ne pojavi se, i prije je tam sam nemres kliknut na njega ) "ADD"

Kliknes to i odaberes programe koji te zezaju!

Sve potvrdis sa APPLY i OK i to bi trebalo bit to!

Probaj pa javi!

 

 


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pomoć oko muzike i videa
Bugy kaže...
Možda nemaš instalirane potrebne codec-e.Kupi novi Bug,tam imaš sve.Ili ih skini s neta.
 K-lite mega pack i to instaliraj!
Problem riješen!

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 1024 MB (DDR2-667 2x512) AMD Athlon 64 3200+ (2),Nvidia GeForce 7600gs (256mb), 160gb....
1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice