Disk Image software preporuka

poruka: 9
|
čitano: 2.862
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Disk Image software preporuka
pitanje

Dakle treba mi onaj soft. kao stari Ghost sto snimi sliku cijelog diska pa da se moze vratit na staro. Vidim da ima Norton, Acronis i O&O. Koji bi mi vi preporucili kao najpouzdaniji, bolji ili sto vec?

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Disk Image software preporuka

Imaš u novom broju Bug-a dobar tekst o alatima za kloniranje diskova. Možda najbolje da tamo pročitaš o svakom po nešto, pa sam izabereš koji ti se najviše sviđa... Smijeh


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disk Image software preporuka

ACRONIS TRUE IMAGE HOME 10.0 4871

Acronis software firma radi vrlo dobre programe za back up, particioniranje diska...

Mislim da su najjači u tom sektoru.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Disk Image software preporuka

Ja isto koristim acronis i mogu reci da je mrak :) hoces clone , ili image ma super stvar :)

 

Iako za starije sisteme je super ghost preko diskete :))

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Disk Image software preporuka

Ne koristim windozere al na linuxu imam nešto poput ovog:

 

http://uranus.it.swin.edu.au/~jn/linux/rawwrite/index.htm

 

16 godina
neaktivan
offline
Disk Image software preporuka

ACRONIS TRUE IMAGE , jednostavno, brzo i kvalitetno.


MB ASUS P5K, C2D E6420, Radeon X1950PRO, DDR2 2GB 800MHz Transcend, 19"SamsungSM 932BF, Antec Sonata III-EC Midi
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disk Image software preporuka
Acronis
16 godina
offline
Disk Image software preporuka

Acronis True Image, definitivno, ali ako si koristio stri Ghost, Ghost 2003 preko diskete (možeš ga spržit i na CD) radi odlično, a također i sa Vistom (barem na mom računalu).


Kad vidiš nekoga da se odmara, pomozi mu!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Disk Image software preporuka
Danny_HR kaže...

Imaš u novom broju Bug-a dobar tekst o alatima za kloniranje diskova. Možda najbolje da tamo pročitaš o svakom po nešto, pa sam izabereš koji ti se najviše sviđa... Smijeh                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 


  Slazem se procitas nadjes sta ti odgovara tj koji program ti je dostupan...
Cool 
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice