Problemi s downloadom

poruka: 3
|
čitano: 1.339
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problemi s downloadom

Pozdrav!

Komp mi je zadnjih par mjeseci dosta sporo otvarao stranice, ali speedtest je bio ok. No evo to se malo popravilo i ja sam se malo naviknuo i zaboravio na to.

Danas skidam drivere za grafu (oko 350mb) i brzina krene naglo padati do 0kbs i opet se dizat i na kraju opet padne na 0kbs i download stane. Tako i na svim browserima. Također mi video u flashu ucitava s pauzom svake 2sek dok na istoj mrezi samo preko wifia taj isti video mogu gledati normalno. Također mobitel nema problema s downloadom. Speedtest je jos uvijek ok.

Pobrisao sam bio sve coockise, temp fileove i sav cache, no problem ne odlazi. Stvarno nemam pojma sto bi moglo bit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Problemi s downloadom
Zujko008 kaže...

Pozdrav!

Komp mi je zadnjih par mjeseci dosta sporo otvarao stranice, ali speedtest je bio ok. No evo to se malo popravilo i ja sam se malo naviknuo i zaboravio na to.

Danas skidam drivere za grafu (oko 350mb) i brzina krene naglo padati do 0kbs i opet se dizat i na kraju opet padne na 0kbs i download stane. Tako i na svim browserima. Također mi video u flashu ucitava s pauzom svake 2sek dok na istoj mrezi samo preko wifia taj isti video mogu gledati normalno. Također mobitel nema problema s downloadom. Speedtest je jos uvijek ok.

Pobrisao sam bio sve coockise, temp fileove i sav cache, no problem ne odlazi. Stvarno nemam pojma sto bi moglo bit...

 

Jesi čačkao net postavke ili registry fajlove vezane za net ?

Nešto tipa kako ubrzat net, smanjit lag u igrama i te fore za malu djecu.

Jesi probao skidat nešto preko torrenta ?

Nakači se na torrent sa hrpom seedera i vidi hoće li povuć maksimalno koliko imaš pušten download.

Ako torrent leti znači da je u windowsima problem.

 

Probaj i ovo redom ukucavat u cmd i zatim napravi restart.

 

netsh winsock reset
ipconfig/flushdns
ipconfig/renew
netsh winsock reset catalog 
netsh int ip reset reset.log

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 21:34 (honor8).
10 godina
neaktivan
offline
Problemi s downloadom

Nista takvo nisam pokusavao, a i znam da nije moja greska jer se smatram odgovornim korisnikom 

Inace torrent leti, a ovo cu isprobat kasnije.

Bas izgleda da sam zrel za nove windowse :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice