Sustav se ponekad ne boot-a

poruka: 3
|
čitano: 829
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Sustav se ponekad ne boot-a

Pozdrav


Imam jedan neobican problem pa skoro vise mjeseci i blago me iritira vec. Znaci ovako na SSD-u (Samsung EVO 750 256 GB, star mjesec dana, prije toga Kingston V300 Now 120 GB u uporabi 6 godina sad mi je sekundarni storage) imam Win 10 64 bit sa zadnjim updateima. Ponekad kad restartiram racunalo (i normalan restart preko start menija i cold restart) racunalo bi trebalo normalno podici sustav al ponekad mi samo sjedi na logu od maticne (ASUS H97 Plus) i nista se ne dogadja pa sam prisiljen restartirati bas na tipki od kucista, ponekad se najnormalnije sustav digne (od prve kad palim racunalo) ponekad  - uopce ne. Provjerio sam sa firmarewareima za ssd-ove generalno zdravlje SSD-a i oba kazu da je sve u redu, BIOS sam upgradeao odavno na zadnju verziju, promijenio sam cak i SATA kable i probao druge konektore na ploci,nove kabele za SATA, nista ne pomaze.Napravio sam i clean install Windowsa ali ni to nije pomoglo. Ako kome ista znaci prije cirka 2 godine mi je grom sprzio napajanje, promijenio sam ga i nisam imao odma te probleme nego tek unazad par mjeseci. Unaprijed zahvaljujem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sustav se ponekad ne boot-a

Provjeri postavke BIOS-a.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sustav se ponekad ne boot-a

Jesam vec, i upgradean je na zadnju verziju.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice