Problem s tek kupljenim PC-em

poruka: 95
|
čitano: 9.371
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Problem s tek kupljenim PC-em
Udarac se vjerojatno ne odnosi na direktni udarac, nego je netko u dostavi 'nježno' bacio paket u kombi, zbog čega je hladnjak svojom težinom iščupao procesor iz socketa
7 godina
offline
Re: Problem s tek kupljenim PC-em
60nine kaže...
zlaya987 kaže...

 Probao sam, al ne nalazi ga jer nema vezu na internet, a za vezu na internet mi treba driver za wifi karticu i tako u krug.

Tražio sam driver po tom ID-u koji piše na USB adapteru i našao ga, instalirao i dalje ne radi... Pretpostavio sam jer je taj device stariji i nema drivera za Windows 10, al ko će znati

 

eh da, stupid me... 

mislio sam da si možda preko lan-a spojio komp u međuvremenu pa probao... btw ak nemreš na net, probaj si šerat s moba wifi - bar dok ne osposobiš wifi karticu/dongle

 Tnx, nemam tak dugi kabel, komp je na 1. katu, a ruter u prizemlju i to još dijagonala XD

A router radi, al komp ne može ulovit wifi tak da čak i ako šeram s moba, ne hvata ga komp

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 15:29 (zlaya987).
14 godina
offline
Re: Problem s tek kupljenim PC-em

Uštekaj mobitel u računalo putem usb kabla i onda na mobitelu aktiviraj usb tethering. Spoji se na internet i skini šta ti treba.

7 godina
offline
Re: Problem s tek kupljenim PC-em
Punti kaže...

Uštekaj mobitel u računalo putem usb kabla i onda na mobitelu aktiviraj usb tethering. Spoji se na internet i skini šta ti treba.

Tnx, za ovo nisam znao.

Kupio sam novi USB wifi adapter, ovaj je bio plug'n'play, sada i internet radi.

Znači komp radi, puno vam hvala svima na pomoći, zakon ste 

14 godina
offline
Re: Problem s tek kupljenim PC-em
zlaya987 kaže...
Punti kaže...

Uštekaj mobitel u računalo putem usb kabla i onda na mobitelu aktiviraj usb tethering. Spoji se na internet i skini šta ti treba.

Tnx, za ovo nisam znao.

Kupio sam novi USB wifi adapter, ovaj je bio plug'n'play, sada i internet radi.

Znači komp radi, puno vam hvala svima na pomoći, zakon ste 

 Samo šteta što nije radio kad si mu se radovao.

 

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice