PC problem

poruka: 5
|
čitano: 2.497
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
PC problem

Nesto mi se desava s PC-iem pa bi trebao pomoc...pc konstantno gubi internet vezu (internet je ok), samo od sebe scroll-a gore-dolje (najcesce u web pregledniku), sam se pojacava i smanjuje i ponekad treperi slika na monitoru.

Moze li to biti software problem ili je nesto od hardware-a oslo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PC problem

Probaj drugu periferiju. Imao ajmo rec "slican" problem sa misem. Naizgled dota nepovezanih simptoma. Mislio maticna ili tko zna sta. Kabel bio ukljesten/ostecen. 

Ucestalost simptoma?

Mozes opisat treperenje ekrana?

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: PC problem

Scrollanje je jako ucestalo cca svakih 10-15min...pokusao sam bez tipkovnice i sa 3 razlicita misa ali uvijek isto...cak je scrollalo kad nista nije bilo ustekano

 

Treperenje ekrana...pojavi se crna crta poprijeko ekrana,uvijek u donjoj polovici ekrana ali ne uvijek na istom mjestu.Crta se pojavi i odmah nestane i tako nekoliko puta i onda je neko vrijeme ok

14 godina
offline
PC problem

Ima li jos nesto? Printer, vanjska zvucna, usb hub,  mozda od kucista usb ukljucen na maticnu. Iskljuci bas sve, pa i ako je thunderbolt, firewire. Cak ostecen usb port zna raditi cudne probleme a izgledom se cinio uredan. Bio defektan usb port na kucistu...

Uglavnom ideja je trazis bilo sto sto moze poslati fantomski signal na sabirnicu preko koje komp hvata ulaz od misa...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: PC problem

Pokusao sve navedeno i nije pomoglo...promjenio sam win. i sad je OK,nadam se da ce tak i ostati,da je to rijesilo problem

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice