Gigabyte GT-U7000-RH

poruka: 7
|
čitano: 4.265
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Gigabyte GT-U7000-RH

Danas sam kupio ovu TV karticu, sučelje je USB 2.0, a software koji koristim je PowerCinem 5 koji sam dobio s TV karticom. Spojio sam antenu koja je bila priložena i ne mogu naći ni jedan program, probao sam i s druom antenom i kombinacijom te dvije i ni jedan program mi ne nalazi. Dali netko zna u čemu je problem? Dali ima možda koji drugi software koji bih mogao probati?

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Gigabyte GT-U7000-RH

Vjerovatno driver nije u pitanju pa probaš na netu naći kao Gigabyte support software za karticu...?

Q6600 , EX38-DS4, DDR2 4GB, HD4870
16 godina
offline
RE: Gigabyte GT-U7000-RH
stoncin3 kaže...

Vjerovatno driver nije u pitanju pa probaš na netu naći kao Gigabyte support software za karticu...?

 Tražio sam, ali ništa korisno nisam našao :(
16 godina
offline
RE: Gigabyte GT-U7000-RH

Hvala na pomoći, rješio sam problem. Našao sam dovoljno dugačak USB kabal i stavio antenu kroz prozor i našao HRT 1, HRT 2, RTL i NOVU, slika je odlična :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte GT-U7000-RH
Evo ja planiram uzeti tu karticu za laptop pa me zanma kako si zadovoljan sa njom. Jel živiš u Zg. Kakav je signal sa tom antenom što dobiješ u kompletu. Je se može sa njom služiti u zatvorenom prostoru u Zg ili ti treba vanjska. Nekako mi se citi da je stick dosta sirok. Ako koristis laptop i kad ubotes u USB jel ti ostaje drugi USB slobodan ili ti i prekrije i njega. Moze jos koja pozitivna i negativna karakteristika. Hvala unaprijed.
14 godina
offline
Gigabyte GT-U7000-RH

imam grafičku GIGABYTE RADEON x1600 pro 256mb

pa me zanima dal si mogu spojit Gigabyte GT-U7000-RH i dal će mi to radit

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte GT-U7000-RH
yolle kaže...

imam grafičku GIGABYTE RADEON x1600 pro 256mb

pa me zanima dal si mogu spojit Gigabyte GT-U7000-RH i dal će mi to radit

 

Naravno, tv kartica spaja se na USB sučelje i radi neovisno o modelu grafičke kartice.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice