GA-H97-HD3-rev-1.0 zalman z3+ front jack

poruka: 3
|
čitano: 559
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GA-H97-HD3-rev-1.0 zalman z3+ front jack

Pozdrav!

 

Možda netko može pomoći. Kupio sam Sennheiser GSP 300 i kad uključim slušalice naprijed mic ne radi tj. jako se slabo čuje skoro nikako. I čini mi se malo statike :/

 

Jeftini mic radi. Iza kad spojim slušalice radi ali čini mi se da zvuk kao da ima previše basa.

 

Izbrisao sam drivere koje sam skinuo sa služnebe stranice (https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H97-HD3-rev-10/support#support-dl-driver-audio). Ako ostavim ovaj koji se instalira po defaultu onda radi mic kad je priključen naprijed.  Inače ne uzimam slušalice sa mikrofonom jer uzmem neki jeftini koji polomim :) pa je ovo sad malo  razočaranje :/

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 20:34 (anarky1988).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GA-H97-HD3-rev-1.0 zalman z3+ front jack

Kvalitetne slušalice je po meni najbolje uključiti otraga direkt u zvučnu karticu, a probaj razne verzije drivera pa vidi s kojima radi najbolje.

Pogledaj si u control panel možda mikrofon treba pojačati (slika), a ako imaš driver od ploče instaliran, onda imaš i taskbaru ikonu za postavke zvuka (slika primjer).

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GA-H97-HD3-rev-1.0 zalman z3+ front jack
Valentin17 kaže...

Kvalitetne slušalice je po meni najbolje uključiti otraga direkt u zvučnu karticu, a probaj razne verzije drivera pa vidi s kojima radi najbolje.

Pogledaj si u control panel možda mikrofon treba pojačati (slika), a ako imaš driver od ploče instaliran, onda imaš i taskbaru ikonu za postavke zvuka (slika primjer).

 Hvala ali probao sam postavkama ali nikako. Jedino što me muči je što ne mogu sad probati slušalice na drugom računalu :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.4.2020 15:36 (anarky1988).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice