[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

poruka: 42
|
čitano: 8.479
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Prodajem ekstenzije za računalo. Žica je 15AWG najkvalitetnija, sleeving je pet od MDPC-X. Točne boje su Blackest Black, Liquid Carbon i Mellow Yellow. Kit se sastoji od 24pin kabla dužine 20cm, 8pin eps kabla dužine 15cm i 2x8pin gpu kablova dužine 30cm. 

Javit mi se možete ovdje preko poruka, pozivom ili porukom na 0989549549 ili na društvene mreže na profilu. 

 

CIJENA: 400kn 350kn!!

 

Pozdrav i uživajte

 

P.S. Za druge boje mi se javite, sve se dogovorimo 

Mods By KNDZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2021 23:39 (kandzijalega).
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
2 godine
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

bez ljutnje, no teško ćeš to prodati za te novce jer za malo više novaca kupiš komplet modularno napajanje od Antec 80+ 650 W za 531 kn.

https://www.links.hr/hr/napajanje-650w-antec-neo-eco-ne650m-atx-v2-4-120mm-vent-modularno-pfc-80-bronze-052700253

 

ali dobro, netko hoće baš takve u boji, pa neka.

Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! MININGOM PROTIV DROGE !
3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Cijene kablova su takve, drugi su se prodali dosad...

Mods By KNDZ
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije
Zaporožac kaže...

bez ljutnje, no teško ćeš to prodati za te novce jer za malo više novaca kupiš komplet modularno napajanje od Antec 80+ 650 W za 531 kn.

https://www.links.hr/hr/napajanje-650w-antec-neo-eco-ne650m-atx-v2-4-120mm-vent-modularno-pfc-80-bronze-052700253

 

ali dobro, netko hoće baš takve u boji, pa neka.

 Pa boje su i glavna bit kupnje tako nečega. Vjerojatno začetnik teme nudi i druge opcije boja, ovisno o željama kupca. 

3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump

Mods By KNDZ
5 godina
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Zatraži moderatore da ti promijene ime u Bump

3 godine
neaktivan
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Bump, cijena je spustena

Mods By KNDZ
3 godine
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije
Da su zuto crni, a ne crno zuti uzeo bih ja :/
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2021 0:55 (Boban41).
15 godina
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Ako sa spuštanjem cijene i 10 bumpova nisi našao zainteresiranog, možda bi trebao zaključiti da je ili cijena apsolutno nerealna, ili da nema zainteresiranih.

 

Znaći imaš ebay, stavi aukciju i prodaj prvome koji se javi.

 

Tražiš nekoga tko je spreman platiti  400kn (350kn po novome) za ekstenzije kablova, kako bi oni bili žuto-crne boje umjesto defaultne (uobičajeno samo crna)... apsolutno bespotrebni izdatak bilo kome osim najzagriženijem modderu koji baš traži da su kablovi miješane boje u otvorenom kućištu, a nije mu dovoljno bezbroj ledica koje današnje komponente imaju. Da ne kažem da sva napajanja dolaze sa svim potrebnim kablovima, nije da nekome fale, i sa 400kn tebi 95% korisnika sa ovog foruma koji kupuju napajanja, to je barem 50% cijene novog napajanja, ako ne i dobrano više.

 

Mislim da si ti u kategoriji "daj šta daš" sa ovim kablovima i da bi trebao prihvatiti bilo koju cijenu umjesto da nam tu bjašnjavaš kako se kreću cijene... Sje. si se kad si kupovao i sad očekuješ ne imati gubitke na toj "investiciji" i tražiš kupca koji to kuži i spreman je dat ti pare za glupost da popuš* on, a ne ti.

 

Ja bih čak išao korak dalje i uputio moderatore da svaki ovakav oglas koji stoji mjesecima, bumpa se i nitko ni ne trza, naprosto zaključaju i upute autora da ne otvara ponovo.

3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Prijatelju cijene kablova ne određujem ja nego tržište i da, druge kombinacije boja ljudi uzimaju iako nisu modderi niti išta tako slično. Više ljudi se čak javilo na facebooku i njuškalu nego na forumu koji je okrenut tome. Cijene kablova su svugdje takve te promisli i istraži prije komentiranja. Problema nije bilo ni u srpskoj ni u stranoj grupi, ali kao i uvijek u hrvatskim grupama i forumima će uvijek biti ljudi koji hateaju i pišu o nečemu što se razumiju ko marica u krivi k

Mods By KNDZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.10.2021 16:25 (kandzijalega).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije
kandzijalega kaže...

Prijatelju cijene kablova ne određujem ja nego tržište i da, druge kombinacije boja ljudi uzimaju iako nisu modderi niti išta tako slično. Više ljudi se čak javilo na facebooku i njuškalu nego na forumu koji je okrenut tome. Cijene kablova su svugdje takve te promisli i istraži prije komentiranja. Problema nije bilo ni u srpskoj ni u stranoj grupi, ali kao i uvijek u hrvatskim grupama i forumima će uvijek biti ljudi koji hateaju i pišu o nečemu što se razumiju ko marica u krivi k

Ako nije prodano 2 i pol mjeseca uz sve silne bumpove i oglase po svim mogucim oglasnicima onda ocito nije do Marice nego do lege. Meni se kablovi sviđaju, izgledaju odlično i kvalitetno, ali cijena je očito bila malo previsoka. Evo primjer kad vec spominjes cijene i strance.

 

https://www.amazon.de/-/en/Blacktec-Designs-Sleeved-Cable-Extension/dp/B07MLDS6DM

12 godina
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

MDPC-X proizvodi jedne od najkvalitetnijih sleevova,postoje ljudi kojima je to bitno i ne pada im na pamet ista drugo kupovat..ovdje je jedini problem boja kabela i na koje napajanje mogu pasat..jer nisu svi kabeli za sva napajanja!

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2021 23:21 (volegradele).
12 godina
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije
volegradele kaže...

MDPC-X proizvodi jedne od najkvalitetnijih sleevova,postoje ljudi kojima je to bitno i ne pada im na pamet ista drugo kupovat..ovdje je jedini problem boja kabela i na koje napajanje mogu pasat..jer nisu svi kabeli za sva napajanja!

 Ovdje se radi o ekstenzijma, ne spajaš ih direktno u napajanje nego na kablove od napajanja. Tako da ovo ide na bilo koje napajanje.

13 godina
online
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije
volegradele kaže...

MDPC-X proizvodi jedne od najkvalitetnijih 

Nikad čuo, ja sam mislio da je CABLE MOD najbolji. 

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Daleko su oni od najboljih, samo su najveci u industriji i i rade na veliko 

Mods By KNDZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2021 23:24 (kandzijalega).
13 godina
offline
[Prodaja] Žute, karbon, crne ekstenzije

Kablovi su prekrasni i sve ima svog kupca. Ja uistinu ne vidim odakle potreba dežurnim poklopcima išta pisati pod tuđim oglasom.

Ima uistinu dosta gluposti na ovom forumu koje bi trebali prokomentirati a ne ovo. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice