[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X zaključana tema

poruka: 27
|
čitano: 3.405
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Tražia sam za kolegu rtx 3070 i naša jednu koju sad stavljam na prodaju. Razlog? Blesav...

Naime kolega ima matx kućište u koje ne stanu kartice duže od 300mm, a ja sam mu naša model dužine 305mm i kupia. Gleda san specifikacije na stranici di je bilo navedeno krivo umisto na službenoj. Jbg bože...

 

Tako da ide na prodaju po istoj cijeni po kojoj je kupljena, odnosno 300e.

 

Dolazi s kutijom i svim šta već ide uz nju. Garancije više nema al dobit ćete moju dok se ne uvjerite u ispravnost.

 

Kontakt pp ili wapp 091 518 7149, preuzimanje u Šibeniku 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Evo malo slika ako su uopće bitne kome
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Meni nisu, ali čisto da znaš.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Aaaa baš sam potrošio lovu ostalo mi 250 EUR, a znam da je malo. 

Pozdravi mi kuma u Šibeniku.

Free bump.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Kako se zove kum?
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Volume kaže...
Kako se zove kum?

 Volume

Poslati ću ti na P.M. ma bump-am prodaju nije mi sad vrijeme za kupovinu imam druge izdatke.

Grupirao sam dječije rođendane 3 i 4. mjesec. 3 kom. krizma 5 mj. itd pa će grafička za sina pričekati. 

10 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

ma neeee..od Volumea. nikad ne bih uzeo ....rupa bez dna...XD

 

naravno zajebavam se..sretno

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2024 20:54 (MasterG).
4 godine
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Ja sam kupovo od kolege i sve top prošlo, tako da preporuke

2 godine
online
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Skupo.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Tako mi se maloprije javi jedan s njuškala nisan normalan koliko tražin, da je on naša na njuškalu 3080ti s pun k garancije za 200 i nešto sitno eura, da mu spustim cijenu i da će doć po nju...
Valjda momak naiša na neke od onih prevaranata s retardiranim cijenama... Još šalje slike kako se dogovara s njim, a ovaj nzn sastavit dvi riči hrvatskog :)
12 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Volume kaže...
Tako mi se maloprije javi jedan s njuškala nisan normalan koliko tražin, da je on naša na njuškalu 3080ti s pun k garancije za 200 i nešto sitno eura, da mu spustim cijenu i da će doć po nju...
Valjda momak naiša na neke od onih prevaranata s retardiranim cijenama... Još šalje slike kako se dogovara s njim, a ovaj nzn sastavit dvi riči hrvatskog :)

 

Ahahahaha kakva budaletina.

2 godine
online
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Volume kaže...
Tako mi se maloprije javi jedan s njuškala nisan normalan koliko tražin, da je on naša na njuškalu 3080ti s pun k garancije za 200 i nešto sitno eura, da mu spustim cijenu i da će doć po nju...
Valjda momak naiša na neke od onih prevaranata s retardiranim cijenama... Još šalje slike kako se dogovara s njim, a ovaj nzn sastavit dvi riči hrvatskog :)

 Bilo kako bilo al još je nisi prodo . Uglavnom sretno, lp.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.3.2024 12:02 (OnTime).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Prodana je 99.9% na njuškalu... Čovik iz Zadra bi popodne triba doći po nju. Jedino ako ne odustane :)
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Podižem cijenu na 780e, s kutijom 820e. Eto pa ćemo vidit ima li zainteresiranih
Živili
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Volume kaže...
Podižem cijenu na 780e, s kutijom 820e. Eto pa ćemo vidit ima li zainteresiranih
Živili

 Volume

Ja bi 2 komada i burek sa sirom.

8 godina
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

nisam trenutno pri lovi, al zanimljivo.

upgrade sa gtx1080ti. mada sa 11GB na 8GB. hm...

13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Na ovoj je gddr6, a na 1080 gddr5. To ti je puno bolja propusnost, pari da ima 16gb
Evo pitaj koga oćeš
13 godina
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

tak je, isto i 8gb ddr4 memorije ti je isto kak i 16 ddr3.

16 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
sinkee kaže...

tak je, isto i 8gb ddr4 memorije ti je isto kak i 16 ddr3.

 Nažalost ovo nema veze sa vezom 

 

No točno je da ukupna veličina Vrama nema nikakve veze sa brzinom same grafičke karetice te da su proizvođaći prije nekoliko godina  bili skloni stavljati velike količine rama na grafičke kartice kao marketinški trik i prodavanje muda pod bubrege laicima.

 

Naravno da je 8gb brzog rama bolje nego i duplo više sporog u situaciji dok je sama količina onog dostupnog brzog dovoljna za glatko izvođenje aplikacije/igre

Ima i par primjera/igara gdje se prilikom korištenja max postavki na Dgpu od 8gb kao primjerice RTX 3070 pokazalo padom performansi odnosno zaštucavanjima u igrivosti i izostankom fluidnosti zbog premale količine istog što kod možda starije GTX 1080ti nebi bilo osjetno zbog dovoljne količine Vrama.

 

To su bili primjerice igre tipa Hogwarts L. i Last of us i sl. doduše loše i neoptimizirane i još u 4k rezoluciji pri max detaljima.

Ta RTX 3070 je još dan danas poželjna kartica za imati te je u svakom slučaju napredak naspram 1080ti mada se deda drži još uvijek i nakon 7g. pokazuje da može ugrist

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2024 15:05 (Wiz3m4n).
15 godina
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Meni se 8GB rama pokazalo nedovoljno kad sam igrao Far Cry 6  sa max teksturama na 2K rezoluciji. Igra je bila neigriva dok nisam smanjio detalje tekstura. Nakon toga je radila savršeno.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Ti wizz nemaš pojma... Svaka kartica se može klokat i iz nje izvuče 3-4gb više
13 godina
offline
[Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

wiz cijepljen od sarkazma isto :)

13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
A i ja gledan koji mu je isus
16 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X

Sarkazam na sarkazam :=))

 

Ma nisam ni gledao tko piše ni šta, bez hrane i pića od većeri do 13h drugi dan i tako to biva gospodo....malo san maka....bitno da su zalihe jaja u frižideru ima da kuvam i da pucam iz dupeta ko veliki

 

 

Ti wizz nemaš pojma... Svaka kartica se može klokat i iz nje izvuče 3-4gb više

 

 

Znam za to...isto ko i krunica na retrovizoru, 10 konja daje gore 

 

 

Pokušat ću da se iskupim sa 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2024 21:18 (Wiz3m4n).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Wiz3m4n kaže...
sinkee kaže...

tak je, isto i 8gb ddr4 memorije ti je isto kak i 16 ddr3.

 Nažalost ovo nema veze sa vezom 

 

No točno je da ukupna veličina Vrama nema nikakve veze sa brzinom same grafičke karetice te da su proizvođaći prije nekoliko godina  bili skloni stavljati velike količine rama na grafičke kartice kao marketinški trik i prodavanje muda pod bubrege laicima.

 

Naravno da je 8gb brzog rama bolje nego i duplo više sporog u situaciji dok je sama količina onog dostupnog brzog dovoljna za glatko izvođenje aplikacije/igre

Ima i par primjera/igara gdje se prilikom korištenja max postavki na Dgpu od 8gb kao primjerice RTX 3070 pokazalo padom performansi odnosno zaštucavanjima u igrivosti i izostankom fluidnosti zbog premale količine istog što kod možda starije GTX 1080ti nebi bilo osjetno zbog dovoljne količine Vrama.

 

To su bili primjerice igre tipa Hogwarts L. i Last of us i sl. doduše loše i neoptimizirane i još u 4k rezoluciji pri max detaljima.

Ta RTX 3070 je još dan danas poželjna kartica za imati te je u svakom slučaju napredak naspram 1080ti mada se deda drži još uvijek i nakon 7g. pokazuje da može ugrist

 nego što nego može ugrist. i to još na 1440p sve gejmam. sad ide horizon forbiden west, vjerovatno sve na low, al ima da gazi.

5 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
1080ti gazi Forbidden west puno više od low na 1440p. Provjereno kod mene
13 godina
offline
Re: [Prodaja] RTX 3070 8GB - MSI Ventus 3X
Ostavljam je sebi za sekundarni pc pa ko ga je*e. Gtx 1660 super iz tog pc-a prodana prije par dana kolegi tu na forumu...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice