[Prodaja] Rtx 2080ti strix

poruka: 21
|
čitano: 3.831
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Strix 2080ti instar garancija  kutija i sve 6000kn

14 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
augi80 kaže...

Strix 2080ti instar garancija  kutija i sve 6000kn

 

Ma hrabar si ti, tako treba "ko je ko ja". Za njuško ok, al tu

10 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
Da čovjek pukne od smijeha koliko ljudi mogu biti nerealni
12 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

A jbg covjek je dao 12k kn za nju sada ju daje u pola cijene i vjv. bi je dao za 5500kn ali 4500kn mu se ne isplati prodavat u tome slucaju bolje da ju omane o zid.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 9:19 (MGloc).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
Zašto otvaraš novu temu kad tema "Humor" već postoji :)
Jel cijena fiksna?

Anyway... free bump
11 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
Zašto otvaraš novu temu kad tema "Humor" već postoji :)
Jel cijena fiksna?

Anyway... free bump
8 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Zakon ponude i potražnje. Nađite jeftinije ako možete.

Htjeli bi sve za šaku kuna tu na forumu. Drugi ili možda čak isti dan bi je preprodavali na njuškalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 12:39 (DuxCro).
14 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Samo deri, tko želi manjati neka plati.

5 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
DuxCro kaže...

Zakon ponude i potražnje. Nađite jeftinije ako možete.

Htjeli bi sve za šaku kuna tu na forumu. Drugi ili možda čak isti dan bi je preprodavali na njuškalu.

 Posto je otisla RTX 2080 od megatame na njuskalu? Ima dosta ljudi sto bi htjeli sve za saku kuna tu na forumu, ali barem ne izigravaju moralne vertikale.

8 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
paqsha kaže...
DuxCro kaže...

Zakon ponude i potražnje. Nađite jeftinije ako možete.

Htjeli bi sve za šaku kuna tu na forumu. Drugi ili možda čak isti dan bi je preprodavali na njuškalu.

 Posto je otisla RTX 2080 od megatame na njuskalu? Ima dosta ljudi sto bi htjeli sve za saku kuna tu na forumu, ali barem ne izigravaju moralne vertikale.

 Prodao sam je nakon nekih mjesec dana na njuškalu za istu cijenu koju sam i platio. Ništa dobio, ništa izgubio. Niti sam je kupio originalno sa namjerom preprodaje. A ti si SVUDA. SVUDA! Svuda te ima pljuješ ljudima po oglasima. Ja pljujem po preprodavačima kao što si ti. Jer mi se gadiš.

14 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Puna ih je tržnica, i još se predstavljaju kao moralne vertikale 

 

augi80 nedaj ispod 6 soma ni kune 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 15:18 (forumaš).
5 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
DuxCro kaže...

Prodao sam je nakon nekih mjesec dana na njuškalu za istu cijenu koju sam i platio. Ništa dobio, ništa izgubio. Niti sam je kupio originalno sa namjerom preprodaje. A ti si SVUDA. SVUDA! Svuda te ima pljuješ ljudima po oglasima. Ja pljujem po preprodavačima kao što si ti. Jer mi se gadiš.

 Moze bilo kakav link/slika u kojem ja pljujem? Cak ni TD ne stavljam ako cijena nije izvan svake pameti. Svima govoris da su klosari i preprodavaci, a sam nisi nista bolji sto si bezbroj puta pokazao.

5 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Eto mogu ti ponuduti 5000kn, bez zamjere, ako nebude zainteresiranih te ako se odlucis dati kartu za 5 soma uzeo bih ju...

Ili ako netko drugi prodaje 2080ti nudim takodjer 5000... Blowerice i nekakvi drlog modeli me ne interesiraju te kartica mora imati barem nesto HR garancije...

13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Prodana karta  5700kn

11 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Inače sakupljam hardware, kako mi se ukaže prilika nešto kupim, imam dosta GPU-a, recimo uzeo sam MSI TF 290 za 300kn, sad mogu 600 za nju dobit bez problema, samo reko sam neću prodavati jer ću ju teško opet naći, na kraju krajeva situacija je takva da se i za 1080 traži po 4000kn na PC-expertu i njuškalu, realno rađe ne igraš nove naslove ili se strpiš godinu dana ili daš više nego vrijedi.

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
Sam kaj ekipa to ne kupuje da igra igrice
8 godina
online
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
donzega kaže...

Inače sakupljam hardware, kako mi se ukaže prilika nešto kupim, imam dosta GPU-a, recimo uzeo sam MSI TF 290 za 300kn, sad mogu 600 za nju dobit bez problema, samo reko sam neću prodavati jer ću ju teško opet naći, na kraju krajeva situacija je takva da se i za 1080 traži po 4000kn na PC-expertu i njuškalu, realno rađe ne igraš nove naslove ili se strpiš godinu dana ili daš više nego vrijedi.

Ako pričamo o ljudima koji se kuže u HW, prije će neko kupiti RX 480 za 600 kn, nego tu MSI R9 290. Neki dan je bila u ZG jedna Sapphire Tri-X R9 290X za 390 kn, e to je već hladnjak vrijedan spomena za te kalorifere.

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix
Vader kaže...
donzega kaže...

Inače sakupljam hardware, kako mi se ukaže prilika nešto kupim, imam dosta GPU-a, recimo uzeo sam MSI TF 290 za 300kn, sad mogu 600 za nju dobit bez problema, samo reko sam neću prodavati jer ću ju teško opet naći, na kraju krajeva situacija je takva da se i za 1080 traži po 4000kn na PC-expertu i njuškalu, realno rađe ne igraš nove naslove ili se strpiš godinu dana ili daš više nego vrijedi.

Ako pričamo o ljudima koji se kuže u HW, prije će neko kupiti RX 480 za 600 kn, nego tu MSI R9 290. Neki dan je bila u ZG jedna Sapphire Tri-X R9 290X za 390 kn, e to je već hladnjak vrijedan spomena za te kalorifere.

 Naravno, dečko od kojeg sam ju ja kupio prije par mjeseci je prvo tražio 500kn, ja sam mu rekao da se za u to vrijeme nađe 570/470 po 500kn i da za to nema smisla tolike novce izdvojit, na kraju se složio i rekao u pravu si. 290x je realno u rangu negdje i skoro sa 1060 tako da za 400kn ako imaš bolje napajanje bolje uzeti i nju nego dati 1200 za 1060 za par FPS-a više.

3 godine
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix

Do kojeg datuma vrijedi garancija?

Veki
9 godina
neaktivan
offline
Re: [Prodaja] Rtx 2080ti strix

Oćemo li pazariti ostavi mi broj mobitela u privatne poruke? 

13 godina
offline
[Prodaja] Rtx 2080ti strix

Prodana je 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice