[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

poruka: 41
|
čitano: 5.860
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Razne komponente

Prodajem razne komponente: Isključivo Split i okolica (dostavljam)

 

Cpu: Ryzen 1600af - 550kn kupljen u admu u 1.mj ove godine ima garanciju.

Mbo: Neispravna msi b450m a pro max također kupljena u admu u 1.mj ove godine ima garanciju,150kn

Ram: G.skill aegis 2x8gb 3000mhz c16 400kn kupljen također kad i cpu i mbo. 

Gpu: gtx 1070 gainward phoenix 8gb kupljena u Linksu u 2.mj 2018. 1300kn

Monitor: benq rl2455hm 24 inča, 60hz mogućnost clockanja do 75hz 500kn

Napajanje: Corsair cx430 100kn

Gpu: saphire Radeon hd 5870 1gb vapor x 150kn

Gpu: msi gt 730 2gb 100kn

 

Kontakt na wapp:0953569319

 

 

9 godina
neaktivan
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

....

8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
?
8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
?
4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

daj salji, tko uopce zivi u splitu?? augi i ti samo

8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Mogu i slati, no ovako sve isprobamo i odlično
13 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Ratne komponente? Ja sam već mislio uzeti par granata i nešto municije, i onda se grdno razočaram... 

8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Slučajna greška se potkrala, pogledam, nasmijem se i ostavim takav naslov
15 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Daj mi objasni "sve isprobamo" i "neispravna matična, ali ima garanciju" u istom oglasu?!

Prvo - ako je neispravna, a ima garanciju, zašto ju ne šalješ na popravak?

Drugo - ako je neispravna, kako ćeš isprobat?!

Treće - zašto bi se netko drugi bavio garancijom i popravkom ploče koju si ti sje?

 

Nema šanse da bi ju dao za 150kn da možeš na garanciju dobit novu koja je bliže 500 cijenom, ili si nešto potrgao, ili je neispravna na način da ne može biti popravljena na garanciju.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 20:30 (Rhodin).
4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

probati cu ja:

prvo: neda mu se

drugo: pa isprobamo i utvrdimo da je neispravna, logicno

trece: zbog niske cijene

15 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Volio bih da ju ti kupiš, iskreno, pa da se sjebeš kako mislim da će se onaj ko ju kupi. smrdi mi na neuspješni flash BIOSa koji garancija ne pokriva, ili nešto slično, ali da, dobro je sprdati ovo pitanje.

15 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Ti mene intersira, odma bi zel plocu da je tak kak pise. Neznam jel mu se stvarno tolko neda ili sta, ak ploca ima garanciju nzn zasto ju ne zamjeniti i prodati za vise novaca. PS. jel nije prije postojala tema tu na forumu sa popisom prodavaca i kupaca di su se pisala iskustva i onda se sve updejtalo u prvi post?

8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Oglas je frendov, ja sam samo objavio i odgovaram na poruke na forumu kako mi kaže, zato je tu kontakt za wapp. Ploča ne znamo kako je otišla, jednostavno pc nije palio sa njim, a probane su sve komponente u kombinaciji s mojim kompom. Tako je, neda mu se, matična ide za 150kn jer je uzeta u adm-a koji je u Zagrebu, 50kn gore i dolje, načeka se i onda da je proda za 300kn? Neka je uzme tko hoće pa šalje, njemu nije do 50kn a da čeka 2 tjedna, a taman uzima novu grafičku i cpu.

A nigdje ni ne piše da je netko mora kupiti.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 21:26 (petarjukic).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
A što se tiče ostalih cijena, mislim da su korektne, cpu 30% od najjeftinijeg, ram je isti takav 600kn, gpu jedan od boljih modela, na njuškalu ima neki model za 50kn manje ali je i lošiji, a ovamo uopće nema oglasa,a usto ponuđena je i osobna dostava. Monitor i ostatak, mislim da je ok cijena
15 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Sve je korektno, upitna je bila samo ploča i hvala na pojašnjenju. Ljudi barem znaju što se događa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 21:26 (Rhodin).
12 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Poslao sam mu poruku prije par sati, ne javlja se, za matičnu profesor, napajanje

8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Kaže da čeka da netko ponudi za sve pa da proda ili da ih skupi više pa da svedno sve ode skupa. Bilo je i zainteresiranih za sve osim zadnje 2 grafičke no opet nude 200-300kn manje a njemu znači za grafičku a vjerojatno bi to isto opet našao njuškalu uskoro za i višu cijenu od ove trenutne
13 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
petarjukic kaže...

Zato nećeš napisati što točno se je dogodilo sa pločom? Čemu skrivanje?

Meni ovaj oglas opasno smrdi iskreno, jel imaš ispravnu ploču u kojoj se mogu isprobati ostale komponente?

Ne bih se uopće čudio da je i procesor neispravan ili čak i neka druga komponenta.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 10:22 (Valentin17).
11 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

ploča je kupljena u ADM-u pa mu se neda natezati 3 mjeseca oko garancijem, vjerojatno zato 

15 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Šta je ADM toliko spor oko garancije?

13 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Rhodin kaže...

Šta je ADM toliko spor oko garancije?

Meni riješili napajanje u tri tjedna.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Dezinformacije? oko 2 mjeseca ih naganjao da mi riješe reklamaciju za grafu koja je crknula nakon 6mj korištenja, tek kad su svi mogući rokovi prošli i kad sam im zaprijetio inspekcijom i prijavom su riješili u roku par radnih dana.
Njima više ni kune, rađe ću kod mađara kupiti, barem prođem jeftinije a postupak navlačenja je isti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 12:28 (ibme74).
12 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Pokvarili su se strasno nakon sto su otisli s Jordanovca. Bezobrazni su, neljubazni...

8 godina
online
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Kao i kod drugih dućana, tako i kod njih ima različitih iskustava. Meni je riješena preko njih reklamacija bežićnog kompleta iako zbog fizičkog oštećenja je trebala biti odbijena. No tako je ovlašteni servis odlučio i ja sretan.

8 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 12:11 (petarjukic).
8 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Oglas je frendov, ali kako god, ono što bi bilo bitnije napomeniti je da smo prije 10ak dana stavljali novi kuler , pritom smo maksimalno pazili, nakon što smo ga stavili sve je bilo ok, tek 2-3 dana počeo je taj neki problem, znači na pc-u ne bi bilo slike, kuleri bi se vrtili no tipkovnica nije reagirala, ne bi svijetlilo ni num lock ni ništa. Dakle da je fizički kvar, odmah bi znali nakon stavljanja kulera a naknadno ništa nije dirano. Bios također nismo flashali. Sve ostale komponente su max ispravne, isprobane u kombinaciji s mojim kompom a prodavač se nudi da osobno dostavi pc pa da istestiraju sa njegovim sve. No čini se da će to slati dalje jer je našao kupce za sve ali nije u okolici.

Da napomenem, probali smo hard reset, kratkospojiti cmos no nema pomoći
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 12:09 (petarjukic).
11 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
Vader kaže...

Kao i kod drugih dućana

 

Jesi siguran? Odi mi nađi ovakve stvari kod recimo iskustava sa Instarom ili Futurom

8 godina
online
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente
ibme74 kaže...
Vader kaže...

Kao i kod drugih dućana

 

Jesi siguran? Odi mi nađi ovakve stvari kod recimo iskustava sa Instarom ili Futurom

 Za instar nema pojma, ali Futura mi nije dvaput produžila garanciju za vrijeme provedeno na servisu, a to su obvezni po zakonu.

15 godina
offline
[Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Produjenje garancije nisam siguran. Natezao sam se sa nekim, ne mogu se sjetit, tipa Emezzeta ili ovako nešto (žena kupovala slušalice Logitech za poklon, pa ona birala trgovinu) - ugl nakon što su došle NOVE pred istek garancije, navodno ti garancija ide ukupno 2 godine, te nove nemaju vlastitu garanciju, samo su nove.

Nisam ulazio, bilo mi je svejedno, prodao sam ih, jer nisam mogao biti bez slušalica tih skoro mjesec i pol dana dok su si međusobno slali i utvrđivali kvarove i moja prava, pa sam kupio neke stelseeries onda.

 

Problem u RH je da sam moraš proučavati zakone i svoja prava, ne postoji ustanova (ni hakom ni udruga za zaštitu potrošaća ni itko živ, zvao sam ih sve, ovisno o problemu) koji ti zna precizno reć prava, jer ovisno od slučaja do slučaja se to navodno mijenja?!?! Ugl sve završava sa tvojom pisanom pritužbbom, pa odgovorom, pažalbom na odgovor, pa drugim odgovorom, pa se tek onda ta institucija upetlja, a može ić i na sud gdje imaš kao njihovog pravnog predstavnika...

troškovi suda i vještčenja nisam siguran kako se pokrivaju, ali budući su oko 1.5-3k kuna obično, da sud traje godinama, pokretat takve postupke za matičnu od 500kn mi ne pada na pamet. Pa zamisli da izgubiš spor?! 10 ih možeš kupit sa potencijalnim troškovima spora.

 

Možda nije tako u ovim slučajevima kad se radi o žalbama i kad su "sitni nedostaci" oko tumaenja zakona i prava u pitanju, ali dalje to od mene.

 

U svakom slučaju, inspekcije bi trebale raditi redovite nadzore i unaprijed ispravljati ove samovolje pojedinih trgovaca, a ne da mi, 7 godina ankon pristupa EUniji još uvijek radimo svaki po svom i ostavljamo građanima da se sami kroz xy institucija i samoproučavanjem prava, borimo za sebe.

11 godina
offline
Re: [Prodaja] [Prodajem] Ratne komponente

Produljenje garancije za dane na servisu ide jedino ako je uređaj/komponente popravljena i vraćena nazad.

Ako dobijaš novo onda ide i nova garancija.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice