[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

poruka: 83
|
čitano: 5.501
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

OnTime  Yield 

Ajde sad fino pružite si ruku poljubite se i pomirite.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 17:02 (hummer0).
3 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Bero_ng95 kaže...

Kolega logičnom nije prodao karticu i nadam se da neće preko 300e dobit za nju samo radi kupca jer nije korektno. 

Vidim nekima je vokabular na nivou pda to je danas u modi (j*bem ti mater, šišaju k*rac, neki idu do toga da i djete psuju)

Znači treba sve takve trajno ugasiti sa interneta eno vam primjer Amir Hadžić. Dečko imao jako lijep kontent bilo je malo psovki ajde priča bi izvukla stvar. Sada ista osoba dok igra pubga kad ga netko ubije psuje mrtve, majku, djete i šta ne sve još. Stvarno mislite da smo prevarama, vrijeđanjem, psovkom, prijetnjama napravili nešto š čime ćemo se dodatno razvit??

Tehnologija napreduje ali ljudi se očito vraćaju u vrijeme neandertalaca. 

 Svak čast na komentaru

13 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

This forum keeps on delivering...

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Samo zabava 

6 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Mislim da je jedino rješenje prodaja preko posrednika. Evo ja sam doma blizu Gračana dođem Škodom, kupim grafu i odvezem ju do Kaptola da nitko ne zna :)

 

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

Usput je još malo i podgriješ u rerni na 200c 9min 

15 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Nevjerovatno nemam rijeci!

14 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Koliko je ovdje vremena potrošeno samo na čitanje komentara (ja sam sve pročitao ).

 

Kupio sam prije neki dan 3070 i napisao da sam platio 280 eura pa svi misle da mogu kupiti za te novce. Pa ne možeš jer se meni baš potrefilo sasvim slučajno(sreća da je čovjek pristao, čak kad smo se našli u Zg je htio da odemo na cugu ) i vidim da su neki odmah mislili da mogu isto. Cijena od 300-330 eura je sasvim ok s obzirom da je ta grafa koštala prije 2 godine cca 800-1000 eura nova. Uštedio sam cca 50 eura i sad se budem počastio 32 gb ddr4 

 

 

Jedino mi je u oku ostalo 2 sata vožnje.. Pa ja dok prodajem stvari napišem ljudima moguće osobno Ludbreg, Varaždin, Koprivnica, Bjelovar, Prelog i vikendom Zagreb... Ne vidim problem ako uvijek nekud putujem... A vidim da se tu spominje "drugi dio grada"? Halo pa to bi trebalo biti pod normalno da dovedeš čovjeku ako ste iz istog ili susjednog grada (20-30 km).. Uostalom imate godine staža na forumu pa se sve vidi. Cijena od 340 eura je ok (pusti negativne lajkove), ali moraš biti malo fleksibilan jbg inflacija,turcizam (pregovaranje, odnosno spuštanje cijene) 20-30 eura +-. Niti se budeš obogatil, niti propal za te novce +-

 

Sretno s prodajom i ubodi neku rtx 4090 za 500 eura

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

Nemoj me **** da si to sve čitao 

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Wiz3m4n kaže...

Nemoj me **** da si to sve čitao 

 ☕💻🤓
 

thebatman kaže...

najbrzi, itd. sa svima sam radi jedne korektne trgovine dobio jos nekoliko kvalitetnih.

Brze kupoprodaje  Još sam drugima te preporučio jer su vidjeli da sam kupovao od tebe. Kod iduće kupnje mobitela opet ću se prvo tebi obratiti.

Kolega OnTime je bio fer i korektan u PP, sve riješili u par porukica regardlessšto je mlađi član foruma i nisam ga viđao po temama 

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2024 16:27 (Najbrži).
6 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

jeri još dostupno

2 godine
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Sad pak razgovaram sa drugim likom sa njuske, spustio je 3070 sa 320 kolko je tražio  na 300 eura i javlja mi nakon 2 sata da mu je to ipak premalo da je da za 300 . Kakvi snowflejkeri majke ti mile.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
OnTime kaže...

Sad pak razgovaram sa drugim likom sa njuske, spustio je 3070 sa 320 kolko je tražio  na 300 eura i javlja mi nakon 2 sata da mu je to ipak premalo da je da za 300 . Kakvi snowflejkeri majke ti mile.

 al se i ti da oprostiš ciganiš za tih 20 eura. Pa u birtiji ćeš za vikend više zapit ili na gluposti potrošit,nego kaj sebi živaca i vremena oduzimaš zbog natezanja s razno-raznim kripovima s njuškala.
ja bih svakako prije ovdje kupio grafu od forumaša nego od neke cicije s njuškala.

2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
sinkee kaže...
OnTime kaže...

Sad pak razgovaram sa drugim likom sa njuske, spustio je 3070 sa 320 kolko je tražio  na 300 eura i javlja mi nakon 2 sata da mu je to ipak premalo da je da za 300 . Kakvi snowflejkeri majke ti mile.

 al se i ti da oprostiš ciganiš za tih 20 eura. Pa u birtiji ćeš za vikend više zapit ili na gluposti potrošit,nego kaj sebi živaca i vremena oduzimaš zbog natezanja s razno-raznim kripovima s njuškala.
ja bih svakako prije ovdje kupio grafu od forumaša nego od neke cicije s njuškala.

 Znači, nije normalno pitat jer bi išlo šta niže? Čovjek je sam spustio sa 320 na 300. Ja prodao tv od 450 eura za 425, grafu 4070 super 650 za 630 kolegi sa foruma, ssd sa 55 spustio na 50, svi me pitali jel može niže, znači po tome svi smo mi cigani, dali želiš to reć sada? Sljedeći put kad ćeš nešto kupovati i kad pitaš nekoga jel može jeftinije sjeti se svog licemjerstva ovdje. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 13:14 (OnTime).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

Ja vani obavezno spustam cijenu ako ide i do -50€ na rabljene Komponente.Nije to nikakvo cigancenje.

13 godina
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Naprotiv, nemam ništa protiv pokušaja spuštanja cijene ako je ona nerealna, no naravno niti nema ljutnje kad netko odbije tvoju ponudu.
No gledam koliko se patiš za tom grafom zadnjih par dana, i vjerujem kolko se stresiraš, da bi ja radije onda kupio to nego ovako radio.

 

Realno, ako je tebi dealbreaker tih 10-15eura kaj ti netko neće spustit onda niti nisi ozbiljan kupac već ideš principom ako prođe prođe.

MGloc kaže...

Ja vani obavezno spustam cijenu ako ide i do -50€ na rabljene Komponente.Nije to nikakvo cigancenje.

 omašio si moju poantu (a i kolega ontime), ona nije bila usmjerena na generalno spuštanje cijene na oglasima, već trenutni slučaj kolege gdje se nateže prvo ovdje s drugim forumašem, pa onda na njuškalu.
Samo sam htio reć da nek sve ide u krasan i da bih ja onda (ako mi fakat treba) pregrmio tih X eurića više i kupio grafu nego se ovako patio.

Opet ponavljam, nemam ništa protiv pokušaja spuštanja cijene (i sam to radim), i ako kupac pristane onda super, ako ne ne. Ista stvar je i za moje oglase gdje sam podosta prodao i ako mi je hića za nekaj spustim, a ako nije onda ne spustim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 13:28 (sinkee).
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
sinkee kaže...

Naprotiv, nemam ništa protiv pokušaja spuštanja cijene ako je ona nerealna, no naravno niti nema ljutnje kad netko odbije tvoju ponudu.
No gledam koliko se patiš za tom grafom zadnjih par dana, i vjerujem kolko se stresiraš, da bi ja radije onda kupio to nego ovako radio.

 

Realno, ako je tebi dealbreaker tih 10-15eura kaj ti netko neće spustit onda niti nisi ozbiljan kupac već ideš principom ako prođe prođe.

MGloc kaže...

Ja vani obavezno spustam cijenu ako ide i do -50€ na rabljene Komponente.Nije to nikakvo cigancenje.

 omašio si moju poantu, nije bila usmjerena na generalno spuštanje cijene na oglasima, već trenutni slučaj kolege gdje se nateže prvo ovdje s drugim forumašem, pa onda na njuškalu.
Samo sam htio reć da nek sve ide u krasan i da bih ja onda (ako mi fakat treba) pregrmio tih X eurića više i kupio grafu.

Opet ponavljam, nemam ništa protiv pokušaja spuštanja cijene (i sam to radim), i ako kupac pristane onda super, ako ne ne.

 Šta se ja imam patiti, tražim grafu najnormalnije, šaljem upite za proizvod najnormalnije kao i svi ljudi i pitam za nižu cijenu kao i svi normalni. Svi mi pitamo za niže cijene. Sve je to najnormalnije. Pa ovo je slučaj spuštanja cijena. Generalno ili individualno isti k . Svakako hvala na empatiji, ali nemaš brige. .

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 13:41 (OnTime).
13 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
@Ontime iman ti ja msi ventus 3x ako te zanima 3070, 300e
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Volume kaže...
@Ontime iman ti ja msi ventus 3x ako te zanima 3070, 300e

 Znam, al nemaš garu.

15 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
OnTime kaže...
Volume kaže...
@Ontime iman ti ja msi ventus 3x ako te zanima 3070, 300e

 Znam, al nemaš garu.

Pazi se dobro, kolega Volume ima valjda 200 tisuća sati u BF na max detaljima, unlocked fps, 100% load. Radila je kao crnci u poljima pamuka. Sigurnije je da kupiš neku koja je rudarila 

 

 

 

 

 

 

Šalim se naravno 😆

It is always darkest just before the dawn.
8 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
Kapara se daje samo u slucaju rezervacije onog sto kupujes, dakle on te ceka par dana na kupnju, u slucaju da on proda proizvod nekome drugom, vraca ti kaparu al duplo. Ako je njemu tesko vadit grafu (pa nece kopat kanal) ne kupujes i cao. Vadenje grafe 30s.
16 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
OnTime kaže...

 Znam, al nemaš garu.

Kupio sam CPU od kolege. A što se tiče garancije, samo ću reći da sam 2017, pred bitcoin ludilo, kupio Asus RoG Strix 1080Ti za 4600kn bez garancije. Bila pune 4 godine u mene dok opet cijene nisu otišle u nebesa, te ju prodao za umalo iste novce. Dan danas eno radi kod čovjeka 

LOL: Crobrother
4 godine
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

prvi put vidim da tema gdje se nešto prodaje ide na 2 stranice :D

2 godine
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Ipak uzeo od tog lika šta je rekao da je prejeftino dao, 320 eura, našao je račun, garancija do 12 mjeseca 2024, još 9 mjeseci, više nego dobar deal, platio ju je 8560 kn 12.12.2021, strašno u pm.

6 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
OnTime kaže...

Ipak uzeo od tog lika šta je rekao da je prejeftino dao, 320 eura, našao je račun, garancija do 12 mjeseca 2024, još 9 mjeseci, više nego dobar deal, platio ju je 8560 kn 12.12.2021, strašno u pm.

opet si 20€ pop.. evo kolega s foruma daje za 300 :)

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-rtx-3070-8gb-msi-ventus-3x/299499.aspx

13 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

Da ali Volume je dalmatinac i nema garancije tako da nikako ne bi od njega uzimao.

Zezam se, Volume je provjeren ovdje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 18:28 (MGloc).
2 godine
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
ninz kaže...
OnTime kaže...

Ipak uzeo od tog lika šta je rekao da je prejeftino dao, 320 eura, našao je račun, garancija do 12 mjeseca 2024, još 9 mjeseci, više nego dobar deal, platio ju je 8560 kn 12.12.2021, strašno u pm.

opet si 20€ pop.. evo kolega s foruma daje za 300 :)

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-rtx-3070-8gb-msi-ventus-3x/299499.aspx

 Skrolaj malo gore, nema garanciju.  A 20 eura gore za 9 mjeseci garancije, vise nego dobar deal.  Plus još godina dana od gigabyte'a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 18:40 (OnTime).
5 tjedana
protjeran
offline
[Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC - gara

Pozdrav,

 

Prodajem grafičku karticu Asus Geforce RTX4070 TUF Gaming OC, 12GB gddr6x.

 

Kartica nije korištena i nalazi se u originalnom pakiranju. Jamstvo 36 mjeseci do 3/2027.

 

Cijena kartice 600,00 eura

 

Ako je netko zainteresiran može pp.

 

6 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -
MGloc kaže...

Da ali Volume je dalmatinac i nema garancije tako da nikako ne bi od njega uzimao.

Zezam se, Volume je provjeren ovdje.

au..onda nema druge nego da ju da za 270

16 godina
offline
Re: [Prodaja] Nvida RTX 3070 Gigabyte Gaming OC -

mORA JE dati i za manje jeli od bure lako prohrđa, to se zna

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice