[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 1.611
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
online
[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

Prodajem navedenu karticu, cista i uredna, bez prasine, bez ikakvih nedostataka.
Full Bundle. Racun na zalost nemam...

 

Cijena 650kn te je fiksna, na nize upite ne odgovaram.

 

Varazdin i okolica osobno preuzimanje, ako moram slati tad saljem iskljucivo uz predhodnu uplatu te na trosak kupca.

5 godina
online
[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

Ako vec lupas TD barem obrazlozi zbog cega...

Jel bi ju trebao pokloniti? 

 

Kao orjentaciju uzeo sam najjeftiniju cijenu na njuski te ju jos dodatno spustio. A kolega ovdje na forumu je prije mjesec dana prodao potpuno istu karticu za potpuno iste novce i dobio samo TU.

 

Evo njegove teme:

https://forum.bug.hr/forum/topic/prodaja-komponente/prodaja-nvidia-geforce-gtx-1060-3gb/274657.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 18:48 (shecky).
4 godine
offline
Re: [Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

Kolega je ljut jer si ju uzeo prije njega sa njuskala.....ali cijena je sasvim korektna

5 godina
offline
[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

td vjerojatno za: na upite za nize ne odgovaram/650 + postarina uz prethodnu uplatu

 

cisto zbog nefleksibilnosti :D

5 godina
online
[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

To napisem u svakom oglasu samo zato da postedim sebe i potencijalne kupce suvisnih pitanja poput "jel moze za toliko?", ili "jel mozes poslat vlakom ili zaprežnim kolima, pa ce ti moja baba donjet lovu?" te slicnih pametnih pitanja... Dakle napisem odma sto i kako pa kome odgovara dobro, a kome me..., ah.., Boze moj, nek trazi dalje te ustedi i moje i svoje vrijeme, jasno i posteno...

 

Dakle bolje da napisem tako kako je negu da stavim oglas bez cijene kao neki pa da odgovaram na mali milion blesavih ponuda....

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2020 20:46 (shecky).
5 godina
online
[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

Rezervirano.

5 godina
online
[Prodaja] GTX 1060 3gb WF2 OC

Prodano. Lock

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice