[Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1

poruka: 6
|
čitano: 451
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1

Prodajem navedenu karticu. U potpunosti ispravna, do danas u mom računalu, korištena za gaming, uvijek na stocku.

Na žalost žena bacila originalnu kutiju, preferiram predaju u Zg, s ozbirom na corona-u mogu snimit pokoji filmić benchanja da vidite da je ispravna, spojit te teamviewerom na moj stroj i sami ju testirat, ali ne i da se nalazimo i testiramo u živo.

 

Cijena na forumu 700kn.

13 godina
offline
Re: [Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1
Rhodin kaže... 

Cijena na forumu 700kn.

 Good One Bro

15 godina
offline
[Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1

Na njuški su od 600 do 1000kn, koliko realno misliš da vrijedi?

4 godine
protjeran
offline
[Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1

1060 3gb su 600-700kn, ova 500kn.

15 godina
offline
[Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1

Pa OK, 500 mi je ciljana cijena nakon cijenjkanja - mislim da je to OK. Dosadašnje iskustvo je da nikad nitko nije ponudio cijenu koju sam objavio, koliko god "fer" bila - sa Njuškala.

Pretpostavljam da je i ovdje slično. 500 je meni sasvim u redu cijena, i mislim da tkogod ponudi 500 može odmah nosit. Može testirat u mom računalu remotely, ili ako može pripremit tesntu okolinu kod sebe, da upiknemo karticu i provrti koji test, bez da moram ulazit u tuđi životni zatvoreni prostor možemo testirati i tamo.

Jučer i prekjučer su na njoj izvćeni furmark i timespy testovi, mogu ih snimit ponovo, ili se može netko spojit teamviewerom i sam raditi stres testove na njoj - imam heaven, 3dmark i furmark, pa "go nuts"

 

Primopredaja Zg, samo gotovina, zamjene više ne, budući sam novu uzeo.

15 godina
offline
[Prodaja] GA GTX 970 Gaming G1

Prodano kolegi, može tema lock!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice