Procesor

poruka: 16
|
čitano: 1.919
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Procesor

Pozdrav čitatelji BUG-a...imam problem sam procesorom kolko se meni čini...Previše mi se zagrijava CPU i neznam dali je to do procesora ili mi je nesto sa hladnjakom koji ga hladi,no to mi se desilo i prije 2-3 mjeseca, no tada sam kupio novi hladnjak i sve je bilo dobro do par dana...kompjuter mi se nakon nekog vremena ako igram neku igru ugasi,ali mi ona zelena lampica svjetli...što bih trebao napraviti...neki mi govore da procesor odvedem na čisćenje a neki da si opet kupim novi hladnjak...ja vjerujem da je u pitanju čisćenje procesora jer ga jos nisam čistio u 1-2 godine.Pomozite mi što prije.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Procesor

treba malo ocistiti cooler i promjeniti termalnu pastu najvjerovatnije koje se temp procesora mozes pogledati sa programom speccy!

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Procesor

Evo skini si everest pa tamo pogledaj kolike su ti temperature KLIK

xf zoja26
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Procesor

Ma promjenio sam ja i pastu,ali mi se opet nakon 4-5 dana ugasi...nekada i izdrzi 1 tjedan.A imam i Ultimate everest.

Sve u svemu hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Procesor

a nisi rekao temp?

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor

Temperatura kada nis ne radim mi je oko 70° a kada sam u nekoj igri onda mi zna biti oko 100+ a ako sam na internetu oko 80°

14 godina
offline
RE: Procesor

uf way too much... koji cooler imas i koji proc!?

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
offline
Procesor

ako si promijenio pastu i opet prikazuje iste ili slicne temperature onda su vjerojatno otisli senzori pa prikazuje krivu temperaturu

-=PiS=- CROZOKI
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor

Procesor Dual core AMD Athlon 62 x2,2100MHZ (10.5 x 200) 4000+...a gdje pogledam koji imam cooler?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor

Kada promjenim pastu onda mi je sve dobro jedno tjedan dana i onda se sve vrati na staro...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor
chrome kaže...

Pozdrav čitatelji BUG-a...imam problem sam procesorom kolko se meni čini...Previše mi se zagrijava CPU i neznam dali je to do procesora ili mi je nesto sa hladnjakom koji ga hladi,no to mi se desilo i prije 2-3 mjeseca, no tada sam kupio novi hladnjak i sve je bilo dobro do par dana...kompjuter mi se nakon nekog vremena ako igram neku igru ugasi,ali mi ona zelena lampica svjetli...što bih trebao napraviti...neki mi govore da procesor odvedem na čisćenje a neki da si opet kupim novi hladnjak...ja vjerujem da je u pitanju čisćenje procesora jer ga jos nisam čistio u 1-2 godine.Pomozite mi što prije.

Hvala!

pa valjda znas sta si kupio!!

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
neaktivan
offline
Procesor
Evo mene na drugome accountu...neznam napamet koji sam hladnjak kupio jer sam kutiju bacio...postoji li kakav nacin da sad otkrijem kako se zove?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Procesor
Romanko kaže...
Evo mene na drugome accountu...neznam napamet koji sam hladnjak kupio jer sam kutiju bacio...postoji li kakav nacin da sad otkrijem kako se zove?

{#}{#}{#}

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor
A ovo mi je od brata pa mi je posudio da ga koristim nije osobno moj...:D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Procesor
Ima li ko ideju koji je onda problem osim paste i coolera???Sta jos moze biti?
16 godina
neaktivan
offline
Procesor

može biti još 10 drugih razloga. Nisi naveo detalje: koje napajanje, koja ploča, grafička. Otvori stranicu kućišta pa pogledaj šta je unutra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice