Toshibina tipkovnica

poruka: 3
|
čitano: 1.869
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Toshibina tipkovnica
pitanje

Imam jedan problem koji svakim danom postaje sve veći i veći. Naime imam laptop Toshiba Satellite X200-15K, sve je ok na njemu osim tipkovnice tj. slova na tipkovnici...

 

Naime obrisala su mi se skoro sva "hrvatska" slova i jos neki znakovi(='\|€y@{}:šđzI). Predpostavljam da su to sve nadopisali ovdje u HR sa nekom uzasno nekvalitetnom tintom i sada se sve briše... Ona ostala serijska slova i brojevi drze fenomenalno...

 

Sad me zanima što da radim sa time... Ako lupim reklamaciju ostat cu bez laptopa bar na mjesec dana a to ne dolazi ni najmanje u obzir...

 

Dali postoji neki tanki flomaster koji se ne brise ili neke naljepnice koje bi mogao naljepiti... Ma bilo sta samo da se ponovo vide znakovi jer ovo uzasno zivcira...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Toshibina tipkovnica

znam kako ti je..i ja imam isti problem... ja pitala dal se moze kupit nova tipkovnica, posto se hvala bogu sva slova mogu vadit, al mi frend reko da se ne moze kupit nova tipkovnica...sto mi cudno..a ne da mi se sarat flomasterom po tome, ne znam kako bi to izgledalo..  Plač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Toshibina tipkovnica
autorov komentar

Ja sam probao sa onim za CD-ove koji se odmah suši ali su mi se obrisala opet nakon 2 dana...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice