Dell XPS 15 - ventilator

poruka: 5
|
čitano: 1.428
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Dell XPS 15 - gdje kupiti zamjenski ventilator?

Pozdrav,

 

prije svega isprike ako sam trebao temu otvoriti pod "hardverski problemi", ako je moguce slobodno neka se prebaci.

Imam Dell XPS 15 9570 kojem je lijevi ventilator za hladenje poceo krcati (vjeroajtno lezaj) te nakon sto sam ga otvorio i ocistio nista se nije promijenilo te mislim da ga treba zamijeniti.

Sluzbeni servis kaze 85$ + troskovi zamjene, a na nekim stranicama vidim da je cijena 20-30$ pa me zanima zna li netko pouzdani i jeftiniji servis ili mozda pouzdanu stranicu sa koje bi mogao naruciti zamjenski ventilator?

Puno hvala na bilokakvoj pomoci :)

 

M.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dell XPS 15 - gdje kupiti zamjenski ventilator

Naruči s Ebay i promjeni sam. 

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
15 godina
offline
Dell XPS 15 - ventilator

ako ćeš otvarat sam potrudi se da bude T5 Torx odvijač, meni su u servisu odvrtali sa manjim pa se laptop više nije mogao otvoriti..

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Dell XPS 15 - gdje kupiti zamjenski ventilator
manupod kaže...

Pozdrav,

 

prije svega isprike ako sam trebao temu otvoriti pod "hardverski problemi", ako je moguce slobodno neka se prebaci.

Imam Dell XPS 15 9570 kojem je lijevi ventilator za hladenje poceo krcati (vjeroajtno lezaj) te nakon sto sam ga otvorio i ocistio nista se nije promijenilo te mislim da ga treba zamijeniti.

Sluzbeni servis kaze 85$ + troskovi zamjene, a na nekim stranicama vidim da je cijena 20-30$ pa me zanima zna li netko pouzdani i jeftiniji servis ili mozda pouzdanu stranicu sa koje bi mogao naruciti zamjenski ventilator?

Puno hvala na bilokakvoj pomoci :)

 

M.

 Sam možeš zamijeniti jer kad se odšarafa donja ploča, sve je dostupno. Kao što je kolega napomenuo, obavezno koristiti T5 odvijač (u bauhausu nekih 12 kuna košta).

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 12:50 (Entry Point).
12 godina
neaktivan
offline
Dell XPS 15 - ventilator

Da da, vec sam imao problema prije pa pazim na velicinu odvijaca :)

Hvala, EBay it is!

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice