Asus n551jk

poruka: 8
|
čitano: 3.336
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
ASUS N551jk

Imam asus laptop, model n551jk-cn115d. Uzeo ga u adm-a u 9om mjesecu. Do jucer je radio savrseno bez stekanja i danas ja njega pokusam upaliti i nece, power led se upali ali ventilator se ne pali, monitor se ne pali. Probao sam gasit palit resetirat blabla nista nece. Molim vas pomoc

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Asus n551jk

možda da ga ostaviš neko vrijeme upaljen ako slučajno nadođe..

 

ako imaš garanciju, onda se ne moraš brinuti previše

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Asus n551jk

Pokusat cu to, ima garanciju na dvi godine al bozic je sad pa sve to ide sporije a meni faks pocinje nakon nove godine odmah jos sam u splitu, a servis je u zagrebu. Rekli su mi da je moguce da je otisla maticna

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asus n551jk

Evo mene moj služi savršeno već 5-6 godina... osim što mi pukao nosač za ekran jer mi je pao, a kad skroz ode onda ću napraviti jedan AIO pc na nekom LED TV... Vrti skoro sve, ne na baš ultra high ali pristojno...

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Asus n551jk

Ja slazem htpc od tog laptopa, nabacim fotke kad zavrsim. Ako budes trebao pomoc oko paljenja bez tipkovnice javi, nasao san di se da spojit power button

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Asus n551jk

Može, dapače, stavi slike, baš me zanima koko ti je ispalo. Ja još neću ništa, ali kad baš budem morao... dobro da znam za prekidač...

12 godina
offline
Asus n551jk

samo ga očisti redovito od prašine i pastu zamjeni povremeno, ima jako loše hlađenje rješen laptop, čisto radi dugotrajnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus n551jk

ja svog kad sam nabavio, dapace to je bila sam ploca i tipkovnica, dignem windows, steka, pogledam temperature 80 stupnjeva dok update radi, nakon ciscenja pake su za 30 stupnjeva, pasta je bila cement

 

Projekt je malo stao jer ne dolaze paketi s aliexpressa, al cilj je slozit ga sa desktop gpu u homeade kuciste

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice