Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.442.431
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Upravo složio i upalio. Noctua bolesno tiha, GPU i napajanje u idleu 0 rpm-ova tako da je praktički nečujno. Oduševljen kućištem, ali i dalje ne mogu vjerovati da je toliko malo. Odvrtio cinebench i max temp 76 stupnjeva što je bolje nego u starom Zalman R1 kućištu i CM hyper evo hladnjakom. Nažalost grafička mi je previsoka pa ne mogu staviti top cover do kraja ali to za sada ne planiram mijenjati, nego ću čekati novu seriju. Eventualno ću probati uzeti nekakav low profile pcie konektor, pa možda to riješi stvar (nešto tipa ovoga).

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Uff dugo nisam ovdje koju slikucu stavio,Audioengine A2+ su nasle mjesto na desktopu..napokon imam dostojne zvucnike jednog ljubitelja glazbe i audija!!

AUDIOFIL
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Ovo bi mogli cijeniti stariji forumaši: Složio sam pc sa Windows XP sustavom na kojem će se igrati starije igre NFS:Underground, NOLF 1 & 2, TES: Morrowind, Half Life 1 & 2, D00M 3 & R0E. Neke komponente sam imao a neke sam nabavio  (na FX 5900XT sam slučajno naletio kad sam surfao internetom u potrazi za AGP karticom. Kartica je nova i nekorištena sa cijelim bundle-om u kojem su došle igre TES: Morrowind, TC: Ghost Recon, DN: Manhattan Project i još dosta drugih programa kako je nekada dolazilo s grafičkim karticama barem s MSI karticama)

 

Konfa se sastoji od ovog hardware-a:

 

Intel Pentium 4 3.2 Ghz HT sock.478
Zalman CNPS7000B-ALCu
Asrock P4i65G
2 Gb DDR 400
MSI GeForce FX 5900XT 128 Mb DDR 256 bit AGP
WD Blue 1Tb 7200
ASUS DRW-24D5MT
ARCTIC F12 x2
LC POWER 600W
MS Industrial HUNTER

 

Inače imam 8700k, 2080TI ali takav mi je gušt upalit ovu staru konfu i igrat na njoj ne bi vjerovali.

RIP Šaban (21.6.2016)
3 godine
protjeran
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Zdravo, kupio sam si novi ram na preporuku forumaša hahhaajaads, Crucial ballistix 2x8gb 3600mhz cl16,

  dosta povoljnih 650kn. Neznam na koju foru uspjeva fotku svaki put naopako okrenut

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 17:24 (Bag76).
10 godina
online
Re: Slike vašeg Hardvera

Pošto sam već stavio slike i kratku recenziju novog Be Quiet 500DX u temu za Vodič za kućišta: klik, budem usput i ovdje stavio album:

 

https://imgur.com/a/iEC11rL Kom se neda ići na link, evo nešto slika, makar očekujem da će ih Bug izvrtit na sve strane.

 

Kućište sam kupio ponajprije radi estetike, po meni najljepše bijelo kućište na tržištu, zatim kompaktnosti. Kupio sam ga prije nego je izašao Lancool II Mesh koji je u bijeloj varijanti isto jako lijep te ima više featura, ali vjerujem da će u BQ s vremenom ući puno manje prašine što mi je uz 140mm pozadi i bijelu unutrašnjost bio dealbreaker naspram Lancoola..

7 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Moj novi laptop koji me odlično služi - Lenovo Ideapad Gaming L340, detalji pišu pod Moj PC

Zajedno s laptopom su SBOX USB hub 4-port i slim portable DVD writer Hitachi-LG.

Sa svim navedenim stvarima sam jako zadovoljan!

Slike u većoj rezoluciji.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
13 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Počastio se s Ducky One 2 TKL, MX-Red, ultra zadovoljan, sad kreće izrada vlastitih keycapsa pa ćemo vidjet gdje će me odvesti :)
PSN: Carlikaa
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

4x Arctic P14 PWM 1700RPM

1x Arctic P12 PWM 1800RPM

 

 

Zamjenio corsairove ML140 i phanteks šrot 120 koji su došli uz kućište, dosta velika razlika što se temperatura tiče. Složio sam neki brzinski fan curve pa ću vidjet što će vrijeme reći u kojem smjeru treba ići.


Idući tjedan se nadam da bi mogao doći mesh front panel za kućište koji su dečki iz UZI shopa uspjeli nabavit i onda će samo falit jedna RTX 3080 za cyberpunk avanture 

3 godine
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nikad više PC


Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2020 16:41 (glavas.neo).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Izbacio phanteks ventilator,be quiet straight power 11 550w atx napajanje,skinuo be quiet pure rock slim cpu cooler i ugradio Evga supernova GM450 SFX da grafa prodise malo i vodeno hladenje Corsair H100i.Usput ocistio pc od prasine...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2020 22:13 (MGloc).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dosli rami...neosjetim razliku od cl 14 i ovih 16..uglavnom zanemarivo..one prodao za 1400 ove uzeo za jos manje.danas im pala cijena na 693 kn...ostatak.para za jaci i noviji cpu ide na stranu..koliko mogu dobit za svoj r5 1600?

Btw iz prve xmp bez problema na 3200.i ako ce mi s novim ryzenom 2 ili 3 na ovoj ploci radit sve 4 bez problema mogao bi do.kraja godine uzet jos 2 plocice ovih bijelih da zamjene demo kit ovaj crni pa nek se nadje down the line kad kupim seriju 5 ploca..nadam se da ce isto i na njih ici barem ryzen 4 ili sto vec u buducnosti

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 21:08 (mariolla79).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Počastio se jutros novim mišem. Logitech G Pro Wireless, skup kao dragi kamen, nadam se da će služiti. Stari Logitech G403 ni 2 godine nije izdržao, sav se pohabao sastrane. Mora da igram previše 😀

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.8.2020 11:40 (BeLLicus).
9 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Mali upgrade kod mene, 
zamjenio sam 3 godine stari Sharkoon Shark Force za Razer Viper Mini. Razlika je zaista velika iz miša od 120g sam se premjestio na miš od 61g. 

15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Cijelo ljeto skupljam hardware po malo i skupilo se svega i svačega.

 

Kao prvo, zbog nezgode na moru (koja se dogodila na otoku bez trgovina osim jednog malog lokalnog) izgubio sam cca 36 sati dok mi jedna osoba nije dostavila na otok (hvala anonimnoj osobi) mobitel na kojeg sam naletio i da osoba hoće preć s kopna na otok - iPhone 6 Silver 16GB. U kutiji sam dobio sve papire te je osoba još kupila kaljeno staklo s maskicom prilikom dostave jer je stara maskica bila užas (bacio odmah u smeće koliko je bila izlizana od korištenja). Overall, mogao sam i bolje proć da sam prešao na kopno i imao auto da uzmem Galaxy S8 s razbijenim zadnjim staklom po cijeni od 650kn al' nisam (turns out da je osoba koju sam zvao za mobitel bila ista kod koje smo produžili godišnji ko familija u apartmanu 3 red do mora za fer cijenu za 5 noćenja, #fml mogao sam i bolje proć).

 

Idući korak je bilo čekati akcije za mobitel, a dok sam to čekao dobio sam kineski smartband kojem je ekran brzo otišao (nije vrijedno zamjene za novi tbh) pa sam dva dana kasnije naletio na akciju u Linksu za Mi Band 4 te sam istog uzeo. Baterija drži 10 dana (točno od dana kupovine do danas) s još 70% dok se ne isprazni. Brutala.

 

I zadnji korak je bilo uzimanje novog uređaja jer je iPhone baterija totalni (bull)shit, prazni se suludo. Izdržao sam kao zadrti Androidaš s iOS mjesec dana sve do akcije u Mi Store u Areni (mi.hr) za Redmi Note 9 Pro. Realno, mogao sam platiti i nekih 400-500kn više, al' nisam jer sam dobio izložbeni primjerak Interstellar Gray Redmi Note 9 Pro 6/64GB. A iznenađenje je bilo kad se mob upalio da je ostao mail od Podcast Inkubatora, no dobro da ga nitko nije osim mene dirao jer bi u proitivnom vidio svašta šta treba i ne. Hvala na Factory Resetu i mobitelu koji drži tjedan dana, 3 punjenja do 100% i 3 puta po 2 dana korištenja s prosjekom od 7-10h SoT-a.

 

Slike su ispod (ako uploader ne bude zezao, inače slike su na linku - https://imgur.com/a/V2eZBJe )

 

P.S.: Kako nećemo uzimati novi TV zbog DVB-T2 (HEVC) signala, uzeli smo još i 3 komada ovog prijamnika because mijenjamo sebi, ujaku i na pomoćnoj telki da hvatamo TV.

https://idzan.eu
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2020 17:24 (midzan21).
10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nježni combo 😁

Steam: marinacsmrad
10 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i konačni streaming setup. Iako bi se dalo poraditi na cable managenentu. 😊

Steam: marinacsmrad
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stiglo novo napajanje u roku dva dana ❤️

 

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

WhiteShark GK 1801 - Povoljna, teška, old school mehanička tipkovnica. Za one koji ne vole cirkus kolorado osvjetljenja

Battlelog: D3lBoy-00
12 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi mob

6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

kupio kabele extra za novu GPU. 

 

RTX 3090 3080 you'll be mine soon! 

 

inace u pitanju su CableMod Extension PRO kit Carbon. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.9.2020 10:43 (_itsmoriarty).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ewo za sada samo kutija..kasnije dok dodje zena doma s njenim cu slikat mob...dao svoj poco f2 i 400kn za mi 10 5g 

Eto napokon da poslikam mob

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2020 21:36 (mariolla79).
13 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Žena dobila novi hardvare .

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 20:37 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Novi dodatak obitelji jer me Roccat Vulcan 120 duboko razocarao. Doduse ima Francuski layout - ali je zato bila 80 eur jeftinija. Premjestio tipke, perfekcija. 

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon složeno

5 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i moje konfiguracije stare nekih dvije godine, počastio sam se novim monitorom Dell S2721DGF. Ako budem mogao doci do RTX3080 to bi mogao biti sljedeči upgrade

 

-MBO: AsRock K6 Z370
-CPU: Intel i7 8700k
-GPU: Gainward GTX 1080Ti
-RAM: Corsair Venegance 3000Mhz 16GB
-PSU Corsair TX 750M
-HDD WD Blue 1TB
-SSD WD 2x 500GB
-EKWB full LC 320mm
-Fan Corsair 3x RGB Lighting Node Pro
-Fractal Design Meshify C

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Za drugi PC - Ginward GTX 1660 Super Ghost OC (Jedini nacin za ne bit fanboy ovdje je imat nv i amd)

 

Nedavno sam sastavljao konfiguraciju sa istom grafom i ostao sam iznenađen performansama i baterijskom potrošnjom, primjetio sam da ima Samsung memoriju, vjerojatno jer je binanija Ghost OC verzija iste kartice. Našao ju u mindfactoryu za istu cijenu obicne, narucio i eto ti vraga opet šmasung.

 

Topla preporuka, grafa je između 1070 i 1070ti sa minimalnom potrošnjom.

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigla zamjena za Adata XPG SX8200 Pro512GB u obliku Samsung 980 Pro 500GB
Era PCIe 3.0 zavrsena, PCIe 4.0 pocinje!

I`m not Jesus, but He`s my son..
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo je, rijetka kao kokošji zubi - Gainward RTX 3080 Phoenix GS

 

P.S. Nije poštiman RGB na slici (sync), ni RAM ne svijetli

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 12:55 (mrsmith).
4 godine
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

Pridružio ATH obitelji bezicnu verziju SR30BT za slušanje zeppelina i floyda u pokretu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 15:24 (bloodborne).
12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Prvi put nakon 10+ godina se ostavila DA i prešla na Logija. Trebat će navikavanja (nešto je uži i s manjim pregibom) ali preporod s jednom žicom manje  

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice