Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.958
|
čitano: 3.608.356
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo i slike moje škatulje... konfiguracija je iz potpisa.

ubacim koju sliku još, ovo je davno slikano, samo nikad da stavim tu...

 

Iskustvo je predivna stvar. Omogućava vam da prepoznate grešku kad ju ponovite.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 17:59 (Pero Dinamit).
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Nije neka kvaliteta, ali od viška slika glava ne boli...

Xigmatek lagano svijetli kroz podni otvor za ventilator... Xigmatek lagano svijetli kroz podni otvor za ventilator...
Jedan pogled iz visine na moju malu plavu LED lampu... Jedan pogled iz visine na moju malu plavu LED lampu...
Bočna stranica prkosi gravitaciji, a u pozadini Enermax Magma i SilverStone Aero Slots... Bočna stranica prkosi gravitaciji, a u pozadini Enermax Magma i SilverStone Aero Slots...
Improvizacija čini čuda... Improvizacija čini čuda...
Beauty doesn't have a weight restriction.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 18:13 (The Man).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas sam malo skoknuo do Links-a i Nove boje zvuka te kupio hladnjake i slušalice {#}

kutija od hladnjaka je otvorena zbog pregleda šta se sve nalazi, pa se nije više dala zatvorit = ) kutija od hladnjaka je otvorena zbog pregleda šta se sve nalazi, pa se nije više dala zatvorit = )
 
Artic cooling VR002 Artic cooling VR002
 
ne kužim zašto seriski nisu stavili kad je već vapor-x verzija... ne kužim zašto seriski nisu stavili kad je već vapor-x verzija...
 
četiri ježeka paze na toplinu = ) četiri ježeka paze na toplinu = )
 
sennheiser mx370, odlićne su sennheiser mx370, odlićne su
 
  

16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Moj radni prostor,bez moga pc-a jer je trenutno pokvaren spaljena napojna jedinica. A malo sam se ponovio nova radna masina MacBook Pro.

moj radni prostor moj radni prostor
sve je tu osim pc-a sve je tu osim pc-a
pokvaren pc pokvaren pc
sve spremo samo se ceka nova napojna sve spremo samo se ceka nova napojna
pokvarena napojna pokvarena napojna
Moja nova radna masina MacBook Pro Moja nova radna masina MacBook Pro
Odmaranje uz Top Gear Odmaranje uz Top Gear
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 19:25 (B_O_J_A).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
B_O_J_A kaže...

Moj radni prostor,bez moga pc-a jer je trenutno pokvaren spaljena napojna jedinica. A malo sam se ponovio nova radna masina MacBook Pro.

Imas temu moj desk, ovo su slike mog hardware-a ;)

Da ne bude offtopic stavicu vise slika kao sto sam i rekao u prethodnom postu{#}

 

s220 s220
mx i roccat taito mx i roccat taito
Canyon CNR-HS10 Canyon CNR-HS10
razer destructor razer destructor
latitude d420 i d430 latitude d420 i d430
eMachines E525 eMachines E525
Neunistiva Fujitsu siemens tipkovnica(nije wireless, nego se kabal moze iskopcati) Neunistiva Fujitsu siemens tipkovnica(nije wireless, nego se kabal moze iskopcati)
I failed in some subjects in exam, but my friend passed in all. Now he is an engineer in Microsoft and I am the owner of Microsoft. Bill Gates
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 21:07 (NexT_T1).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

evo da se pohvalim sa svojim novim hardverom :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2011 0:43 (Underlight).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

evo na zahtjev kolege haf932,jos malo slika.

Heroes get remembered, but legends never dies.
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 12:05 (ljubo2mad).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Evo stigla Katana 3, kupljena u Linksu na akciji. Napokon se riješio male zujalice. {#}

kutija kutija
sprijeda sprijeda
sastrane sastrane
montirana montirana
mala zujalica mala zujalica
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 20:12 (Balvan8).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

malo cable managementa nakon ssd-a.. demonstracija sile na jutub linku :D

 

http://www.last.fm/user/kuleee
15 godina
online
Re: Slike vašeg Hardvera

dosla nova memorija,bas sam zadovoljan.

Mozda imam Alzheimerovu.......ali barem nemam Alzheimerovu xD
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
Evo danas čistio PC od prašine
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

evo slikica :)
malo je neuredno....

¸1 ¸1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon uspio ugurati orochia u kuciste.

Zaje*avao sam se s njim dobra 3 sata, najprije nije pasalo pa sam morao po busilicu prosiriti rupe da mogu napajanje vise podici. onda sam zaserafil plocu u kuciste i stavil cooler ali sam skuzil da mi jedan pipac nije dobro sjeo jer ga nisam mogel stisnuti dokraja. onda ploca i cooler van. skuzio da nemam vise paste. trk k susedu po pastu, pa smo se zapricali i popili kavu {#}. onda trk doma stavljat cooler na plocu i onda sve skupa stavit u kuciste. i onda sve to skupa zaserafit i pospajat, uredit kablove. onda ni se đubre od grafe pregrijavalo, pa mjenjaj pastu i cisti od prasine... pa onda stavi novi win 7 i poinstaliraj sve to. uglavnom zadovoljan sam. jedino kaj nemogu zatvorit bocnu stranicu ali nema veze.

 

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas sam si upiknuo Scythe Katana 3..

Full sam zadovoljan, proc sam digao na 3,3GHz uz maksimalnu temperaturu od 55°c pod opterecenjem s Prime95 u trajanju od 3 sata.

Sve u svemu super cooler za solidan OC i doista male novce!

Kutija i cooler Kutija i cooler
Cooler i pasta Cooler i pasta
Cooler i pasta sa druge strane Cooler i pasta sa druge strane
Proc - prilikom ugradnje Katane 3 Proc - prilikom ugradnje Katane 3
Stock cooler Stock cooler
Ugrađena katana 3 Ugrađena katana 3
jel od silnog proteina smanjila mi se kara,al glavno da je na bicepsu pukla kapilara|||http://www.youtube.com/watch?v=h1KDYOvecl0&feature=player_embedded#at=60|||
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Neke nove komponente.. u starom kucistu nazalost, otisao raven, a vise nije dobavljiv kod nas... zajeb i pol.. al sta je tu je..

 

ovako je to izgledalo u ravenu ovako je to izgledalo u ravenu
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=773925 http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=887951
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Budući da Penryn još nije skinuo svoje računalo s tavana (vjerojatno ima bolje pa se stidi :)), evo još jednog komadića povijesti iz razvoja procesora...

 

AMD Am5x86-P75 (X5-133ADW) 133 MHz, socket 3, 2, 1, 350 nm proces, FSB 33Mhz, množitelj x4, L1 cache 16KB, 3.45V

- u vijeme kada je Intel izdao Pentiume, AMD i tadašnji Cyrix našli su se zarobljeni u vremenu 486 arhitekture. Nemajući što za ponuditi AMD je odlučio nabrijati 486 procesore te je izbacio poboljšane Am486 procesore, a jedan od njih je i ovaj model. Ovo je dakle 486 procesor koji je nasljednik 486 DX4 procesora takta 120 MHz. Iako je takt ovog AMD-a bio visok, perfomansama je ovaj procesor mogao konkurirati tek Pentiumu 75 MHz. Otud u nazivu procesora P75. AMD-u su Am5x86 i 486 DX5 procesori predstavljali odskočnu dasku za K5 - prve samostalne procesore (Am5k86) koji su mogli konkurirati Pentiumu.

 

 

Intel Pentium MMX 200 MHz, socket 7, 4.5 milijuna tranzistora, 350nm proizvodni proces,  FSB 66Mhz, množitelj x3, L1 cache 16+16 KB, 2.8V

-Pentium MMX je derivat Pentiuma koji je znao baratati s MMX instrukcijama koje su dovele do znatnog pomaka u multimediji....

amd amd
amd2 amd2
iako na istom taktu, amd je zaostajao iako na istom taktu, amd je zaostajao
mmx mmx
mmx2 mmx2
hladnjak amd hladnjak amd
hloadnjak amd2 hloadnjak amd2
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 12:03 (igy).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
igy kaže...

Evo, za početak.

Bit će ih nadam se još kad počistim i upogonim ga. {#}

 

Noctua onog vremena. Cooler od proc-a Noctua onog vremena. Cooler od proc-a
1995. - dobra godina. 1995. - dobra godina.
Prva grafička Prva grafička
od 1MB!! od 1MB!!
i prvi WD i prvi WD
iii prvi Seagate iii prvi Seagate
Uf kapaciteta Uf kapaciteta
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 13:56 (Penryn).
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

doso mi danas ps3 fora je izgledo al je  smrdio po cigarama {#}, krenuo ga rastavljat i krizo se falili sarafi i bili smedji tragovi koda su od cigare {#}, moram kupit pastu i zamjenit blu ray da vidim oce sta bit....slobodno pitajte ako nes treba

 

EDIT: druga slika vidite kako nije zasarafano, to me docekalo kad sam maknuo blu ray stvarno kakvih ljudi ima da to treba streljat, nisam mogo odsarafit ventilator koda je sarafe neko zavario jbt

fora izgleda kromirano fora izgleda kromirano
sve rastavljeno, ne obazirite se na stol sve rastavljeno, ne obazirite se na stol
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 14:35 (MilkMan).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vašeg Hardvera

Pronasao starije slike na hardu ,inace ciscenje heatsinka-a i aktivnog kulera od laptopa hp 6715b i usput mjenjanje paste .Laptop nije moj nego od brata .

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

hehehehe i ja sam bas jucer cistio jednog kako kaze kolega malo se grije :D

lol

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 11:02 (thabigjc).
13 godina
offline
Evo mog laptopa :D:D

Evo jedne gotke :D

EDIT:

Moj lap :D Moj lap :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 19:45 (Rodić).
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas stigao i5 2500k od nick54312 na probu po pitanju ispravnosti,proc radi kako treba :)

i moja mala beba gtx260

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 19:47 (vava).
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

eto pošto sam doma po cijele dane,zbog zdravstvenih problema :( ,vrag mi neda mira i uhvatio sam se čišćenja kompa i malo dorađivanja.

ubačen je novi vent ,i ovako tiho! kućište je još dodatno dorađeno,odnosno stavljena je spužva na kuteve ventova da se spriječi mogućnost pojave vibracija i čudnih zvukova...

barem što se vibracija tiće ,iako ništa ne trese i ronda ,zlu ne trebalo :D

malo čiščenja i napravljen cable managment na novo ,potrošio sam oko 50-tak vezica.... :)

 

ajmo redom :

 

1. i 2. iako je HAF mrak za cable managment,kod mene je (bilo) sve samo ne to :)

3. Silent Eagle 140mm,800rpm ,12db... nov ,veliki ,tih i radi izvrstan propuh i paše na Mugen 2 :)

http://www.links.hr/index.php?naziv=Ventilator+SHARKOON+140mm%2C+12.4dB%2C+Silent+Eagle+800&option=artikl&id_kategorija=050908818&id_artikl=050.908.212

4. nedavno sam zaokružio kompletnu nadogradnju platforme sa HD6950 ,pa eto da iskoristim priliku za kurč....pokazivanje :D

hladna,tiha i brza...

5. Kablovi maknuti,grafa je vani , prašine ima na napajanju ,lijepi sloj , začudo ne puno s obzirom da je čiščeno krajem 6 mjeseca

6. bijela ljepljiva spužva za brtvljenje prozora ,vrata i slićno, a ide i u kućišta :)

8m dužine ,15mm širine  ,13kn u lokalnoj kemoboji (iako sam htio nabaviti crnu traku, njih nema sa širinom 15mm)

7,8,9,10. spužva stavljena na čoškove ventova ,odreže se škarama na potrebne komadiće i normalno se namontira vent

spužva se fino stisne i spriječi potencijalni prijenos vibracija na kućište....

11. i 12. spužva je stavljena i na podnožje od napajanja ,jedva da se i vidi

13,14,15. ukrao ženi hula-hopke :) u "namotirao" na prednju stranu di je mrežica ,ovako služi kao dodatni filter :) pošto ga ovaj case nema,a skupi se prašine

hulahopke su 15 DEN -najtanje i crne boje , ali ih treba rastezati pažljivo,jer lako se podrapaju,pogotovo na grubim rubovima mrežice...

16. i 17. sve je pri kraju ,kablovi su sređeni koliko mi se dalo i koliko sam mogao (sljedeće mi je sigurno kakvo modularno napajanje :) )

maknuti su nepotrebni hdd nosači ,pa se dobilo još malo na airflow-u

 

utrošio sam cca 3-4 sata,i to bolno :) ali s guštom...

još sam spužvu stavio na obje strane ,na "klizače" koji drže stranice ,da se i tu umanji mogučnost vibracije...

ali nisam slikao,jer se  i ovak ne vidi ništa,a stranice normalno sjedaju gdje bi trebale.

 

imam u planu još zamijeniti donji (intake) Scythe KamaFlow,1900rpm vent sa Scythe Gentle Typhoon 1450rpm jer je KamaFlow glasan za popyzditi na max okretajima

(tih je tek oko 1000rpm ali ne tera dovoljno zraka ,barem ne koliko bi htio :)

a GT je tu po protočnosti a daleko ,daleko tiši...samo trenutno nisu dostupni u Linksu/ZG tako da čekam drugi tjedan...

 

 

 

 

 

 

1. 1.
2. 2.
3. 3.
4. 4.
5. 5.
6 6
7. 7.
8. 8.
9. 9.
10. 10.
11. 11.
12. 12.
13. 13.
14. 14.
15. 15.
16. 16.
17. 17.
napokon dočekao DNF!
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

G110 je konačno očišćena

 

prije prije
also also
poslije poslije
also also
15 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigli jučer Zalman ventovi... 3 komada za ispuh, kao što sam i rekao.

Ugradio danas, a usput i počistio komplet sve od prašine, osim Noctue naravno... nije mi ga se dalo skidat. Nadam se da će Noctua jednog lijepog dana izbacit na tržište drugu boju ventilatora.

Ovi su mi sad ko drek u oko!

Nema veze, bitno da je sve na svome mjestu i da funkcionira onak kak sam si i zamislio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 7:25 (Rupy).
14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Danas stigao novi hardver :D 

 

  • ASUS HD EAH6870 DirectCU 1GB GDDR5 (Core 915MHz, Memory 1050MHz)
  • AMD PHENOM II X4 955 Black Edition 3.2GHz 8MB Total Cache
  • PATRIOT 4GB DDR3 1333MHz

 

P.S. danas-sutra cu kupiti i novo napajanje i to je to :))

 

Vrbaa'''
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2011 16:38 (Almin94).
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

I ja sam napokon prešao na kvalitetu od miša. 
Sharkoon Fireglider Black. Nema se što puno pričati o njemu, još kada ga platiš 100 kn.

 

Breja! {#} 

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

stari laptop koji se u zadnje vrime slabo koristi, upalim ga jedanput u tjednu samo da malo provrti :D
ima puno radnih sati, pomalo odlazi u vječna lovišta, inverter zajebaje i disk :(


 

14 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

I napokon stigao :D

Microsoft Xbox 360 controller for Windows direktno iz UK  {#}

 

 

Pozz svima :)

 

EDIT: moram vas upoznat s mojim reponjom {#}--MX518 Dark Knight Limited Edition {#}

 

:D :D
repko :D repko :D
Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.8.2011 19:10 (chutac).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice