IT geek + "život" = nemoguće?

poruka: 347
|
čitano: 53.024
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...
chromadef kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...

A brate tebi je glava napunjena onom teorijom sto je kruzila prije 10ak godina kad je zazivio internet. Jednostavno znam vidim ima dosta slika,dosta prijatelja,iz mog je grada sta vise treba bio sam na preko 50 spojeva sa curama koje sam upoznao na fejsu i nikad se nisam prevario. A ovo kako znam da je to istina jednostavno znas,to ne mogu rijecim objasniti ali znas .. da je to sad neki profil sa neke 2-3 slikice bez statusa,prijatelja e to je lazni ali ako profil ima aktivnost i istoriju odredjenu onda nije lazni.

Imamo Facebook profesionalca ovdje.

Ma kakav profesionalac i molim vas bez sarkazma i tajnog podhebavanja,nije fejs krstarica pa da nema ni slike ni ikakvih podataka evo na primjer ovaj profil  http://www.facebook.com/anela.okovic?ref=ts  cura ima preko 200 svojih slika aktivna je na fejsu .. nema tu ni l od laznog profila. Jednostavno trebati imat odredjen FB staz da bi odredili jel neki profil lazni ili ne. Ali vjerujte mi fejs moze puno toga a vi to ne znate.

  E ja se hvatam za glavu dok ovo citam, kakav si ti kralj xD

16 godina
online
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

-I jos jedna bitna stvar,mozda cak i najbitnija ovde znaci nikako ne smijete imati ispod 1000 prijatelja na Facebooku ! 

Slabo je to, ja kažem onaj tko ima manje 2000 prijatelja je luzer, tak da ti nije baš dobra formula uspjeha.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 22:32 (BORG).
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
The Man kaže...
Ako stvarno zelis upoznati curku preko mreze, onda je upravo SKYPE pravi tool za tebe. Napravite si omiljeno pice, sjednete svako pred svoj ekran i nabacite online dejt k'o iz sale. Vidite se i cujete se, a ako hoces mozes joj i dati pusu tako da poljubis ekran dok je na njemu njena faca. Ako skuzis da ti cura nije napeta fino ugasis SKYPE, upalis neku igru i boli te uvo! Fejs je tako 2007. i moze da ga poduva jednom programcicu kao sto je SKYPE, a sto se tice spike o naocalama i "preko 80 kila", trebao bi znati da postoji prava gomila curki koje nose naocale, a i jako mali broj njih ima idealne proporcije. Sve je to u glavi (i ponajvise ovisi o vlastitoj predodzbi koju imas o sebi i svom izgledu), a ako si zensko (ili nogometas) nesto je i u nogama. Facebook je haos kad imas puno prijatelja. Meni je i ovih 100-tinjak previse, a opet mi je zao sto nisam stavio sve koje znam, ali tad bi tek bio pravi haos, jer ih ima debelo preko 5000.

EPIC FAIL :(

15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ja mislim da preko fejsa se upoznaju oni koji se boje kontakta s nekom osobom uživo.Npr uletiti nekoj curi s nekom spikom.Boje se odjeba i da će ga ekipa(ako je ima) onda sprdati.

 

 

A ovako ako ga koja o*djebe preko fejsa nije mu bitno.Nitko neće ni znati za to :) 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Hrvojestr kaže...

Ja mislim da preko fejsa se upoznaju oni koji se boje kontakta s nekom osobom uživo.Npr uletiti nekoj curi s nekom spikom.Boje se odjeba i da će ga ekipa(ako je ima) onda sprdati.

 

 

A ovako ako ga koja o*djebe preko fejsa nije mu bitno.Nitko neće ni znati za to :) 

E upravo to vam pokusavam reci svo ovo vrijeme,svaka cast !

15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Da,ali treba se naučiti osloboditi straha od društva(cura).

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Hrvojestr kaže...

Da,ali treba se naučiti osloboditi straha od društva(cura).

Ovo je blizu tacnosti ali netacno,ja nemam straha od cura ali kako bi ti sad prisao nekoj curi koju nikad nisi vidio i zbario je i to u kaficu zato ja za takve stvari praktikujem fejs mnogo je manja sramota kad te ispali virtualno nego u stvarnosti .. u stvarnosti ja barim cure koje dobro poznajem :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 19:36 (ZirkoHrasticManijacina).
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ovo je blizu tacnosti ali netacno,ja nemam straha od cura ali kako bi ti sad prisao nekoj curi koju nikad nisi vidio i zbario je i to u kaficu zato ja za takve stvari praktikujem fejs mnogo ej manja sramota kad te ispali virtualno nego u stvarnosti .. u stvarnosti ja barim cure koje dobro poznajem :)

Postoji mali milion načina kako priči curi.Pa nećeš je odma bariti ako nije baš neki noćni izlazak ili kaj ja znam.

 

 

Ako je vidiš usred bijela dana u kafiću lijepo priđeš upoznaš je,nabaciš neku sexy spiku i to je to.Razmjenite brojeve i ako se nađete sljedeći put bariti ćeš :D 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Hrvojestr kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ovo je blizu tacnosti ali netacno,ja nemam straha od cura ali kako bi ti sad prisao nekoj curi koju nikad nisi vidio i zbario je i to u kaficu zato ja za takve stvari praktikujem fejs mnogo ej manja sramota kad te ispali virtualno nego u stvarnosti .. u stvarnosti ja barim cure koje dobro poznajem :)

Postoji mali milion načina kako priči curi.Pa nećeš je odma bariti ako nije baš neki noćni izlazak ili kaj ja znam.

 

 

Ako je vidiš usred bijela dana u kafiću lijepo priđeš upoznaš je,nabaciš neku sexy spiku i to je to.Razmjenite brojeve i ako se nađete sljedeći put bariti ćeš :D 

Postoji 10000 nacina ali brate skontaj,nije ni to lako :D treba skupiti hrabrosti.

15 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Pa gledaj to ovako.Ako joj ne priđeš nemaš nikakve šanse.Čim priđeš šanse su ti već duplo veće.

 

 

 

A i ako te o*jebe.Kaj sad nije smak svijeta :) 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Svaka veza počinje iz prijateljstva. Prijateljstvo treba prvo stvoriti. Onda iz toga razviti vezu.-

 

Ne možeš vezu stvoriti odmah "barenjem". Odnosno možeš, ali takve cure su obično - kako se u nas kaže jeftine.

Force of satan's might
12 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ranko Kukumar kaže...

Svaka veza počinje iz prijateljstva. Prijateljstvo treba prvo stvoriti. Onda iz toga razviti vezu.-

 

Ne možeš vezu stvoriti odmah "barenjem". Odnosno možeš, ali takve cure su obično - kako se u nas kaže jeftine.

Dakle friendzone je mit? {#}

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
16 godina
odjavljen
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

 

 

u 13?

Don't you dare to read my mind, Because you don't like, won't like what you'll find
15 godina
protjeran
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Ozbiljno, ako nekom treba savjet (ili potajno traži prijatelja) , neka kaže.

 

Još uvijek u bookmark-ima imam Ivin link "How to get a life" i nisam ga pročitao.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 20:32 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Ranko Kukumar kaže...

Svaka veza počinje iz prijateljstva. Prijateljstvo treba prvo stvoriti. Onda iz toga razviti vezu.-

 

Ne možeš vezu stvoriti odmah "barenjem". Odnosno možeš, ali takve cure su obično - kako se u nas kaže jeftine.

  Ne postoje pravila.

 

Kao sto ne postoji nekakav idealana "zivot". Svatko radi sto ga veseli. Ukratko: treba pustit nek se ljudi veselu :D

16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ja sad ne bi da vrijedjam nikoga i postujem svakoga ko postuje mene kao licnost i ko postuje moje misljenje,ali u nekoliko navrata sam imao priliku pricati sa nekoliko forumasa sa ovog foruma na Skype-u i sve su to likovi koji bi samo pricali u kompovima,nose naocale,podebeli su,slusaju neku cool muziku tipa chris brown ili slicno,ne zanimaju ih cure,ne piju,ne puse nemaju adekvatno drustvo,ne idu po kaficima. Ja ne znam jesam li ja slucajno naletio na takve tipove ali ipak mislim da je vecina foruma takva. I sad ne vrijedi da ja,osoba koja je svestrana voli pijanke,cure,izlaske,zezanje i uz to sam i veliki IT poznavala i gamer prospe ovde svoju neku teoriju o stvaranju drustvenog zivota kad je to pucanje u zrak znaci nema rezultata oni su takvi kakvi su i ne mogu se promjeniti.

Ja sam rekao recept za to i ponovicu ga a vi dajte thumb downove kolikko god hocete.

 

-Odvojiti jedno 4-5 h za drustvo,kaficu sa rajom.

-Izlaziti subotom u diskoteku,piti alkohol, pusiti (to opcionalno jer ja ne pusim).

-Stavljati svoje slike na facebook a ne neke definicije na engleskom ili slike stranih pjevaca.

-Ponasanje vam se isto mora promjeniti,morate biti opusteniji morate se zezati,morate imati nekakav status u drustvu.

-I da provjerite jeste li ovo sve dobro uradili,vidite je li vam se broj lajkova povecao na slikama,pjesmam jer to je bitan faktor.

-I jos jedna bitna stvar,mozda cak i najbitnija ovde znaci nikako ne smijete imati ispod 1000 prijatelja na Facebooku ! 

Vama sad ovo cudno zvuci ali Facebook je najbitnija komponenta u stvaranju drustvenog zivota. (Barem danas)

 

Ovo je za one koji misle da su nepopularni u drustvu i koji zele da podignu svoj drustveni zivot sa 0 na veci nivo a vi koji se ne slazete sa ovim slobodno ostanite isti onaj geek kome je postignuti takt procesora najbitniji u zivotu !

Ja sam tipicni primjer turbo-folkera koji je veliki strucnjak u IT,los ucenik i velika faca u drustvu. I da vise razbijemo taj mit da su samo IT osobe geekovi i no liferi,sve je to u vasoj glavi :)

HVALA NA RAZUMIJEVANJU !

 

ovo je najgluplji post koji sam ikad pročitao.

zatucano razmišljanje. socijalni život u prvom planu je razgovarati i zabavljati se s ljudima u stvarnome životu, ne preko facebooka.

pazi ti ovo, moj status u društvu se mjeri po tome kolko imam likeova na slici/statusu? nemam 1000 prijatelja na fb i socijalni život mi je jadan? razmisli tko ti je od tih 1000 pravi prijatelj, ja ne bih mogao puno pravih prijatelja navesti.

facebook nije najbitnija komponenta socijalnog života, druženje u 4 oka jest.

 

eh da, zašto bih sve ovo trebao činiti? trebam promijeniti ukus za muziku, karakter, aktivnosti u slobodno vrijeme, piti alkohol, zalaziti u klubove koji mi se ne sviđaju, biti karma-whore na fb da bih imao iluziju(shvatit ćeš ovo jednog dana) socijalnog života?

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
15 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
djdomi kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ja sad ne bi da vrijedjam nikoga i postujem svakoga ko postuje mene kao licnost i ko postuje moje misljenje,ali u nekoliko navrata sam imao priliku pricati sa nekoliko forumasa sa ovog foruma na Skype-u i sve su to likovi koji bi samo pricali u kompovima,nose naocale,podebeli su,slusaju neku cool muziku tipa chris brown ili slicno,ne zanimaju ih cure,ne piju,ne puse nemaju adekvatno drustvo,ne idu po kaficima. Ja ne znam jesam li ja slucajno naletio na takve tipove ali ipak mislim da je vecina foruma takva. I sad ne vrijedi da ja,osoba koja je svestrana voli pijanke,cure,izlaske,zezanje i uz to sam i veliki IT poznavala i gamer prospe ovde svoju neku teoriju o stvaranju drustvenog zivota kad je to pucanje u zrak znaci nema rezultata oni su takvi kakvi su i ne mogu se promjeniti.

Ja sam rekao recept za to i ponovicu ga a vi dajte thumb downove kolikko god hocete.

 

-Odvojiti jedno 4-5 h za drustvo,kaficu sa rajom.

-Izlaziti subotom u diskoteku,piti alkohol, pusiti (to opcionalno jer ja ne pusim).

-Stavljati svoje slike na facebook a ne neke definicije na engleskom ili slike stranih pjevaca.

-Ponasanje vam se isto mora promjeniti,morate biti opusteniji morate se zezati,morate imati nekakav status u drustvu.

-I da provjerite jeste li ovo sve dobro uradili,vidite je li vam se broj lajkova povecao na slikama,pjesmam jer to je bitan faktor.

-I jos jedna bitna stvar,mozda cak i najbitnija ovde znaci nikako ne smijete imati ispod 1000 prijatelja na Facebooku !

Vama sad ovo cudno zvuci ali Facebook je najbitnija komponenta u stvaranju drustvenog zivota. (Barem danas)

 

Ovo je za one koji misle da su nepopularni u drustvu i koji zele da podignu svoj drustveni zivot sa 0 na veci nivo a vi koji se ne slazete sa ovim slobodno ostanite isti onaj geek kome je postignuti takt procesora najbitniji u zivotu !

Ja sam tipicni primjer turbo-folkera koji je veliki strucnjak u IT,los ucenik i velika faca u drustvu. I da vise razbijemo taj mit da su samo IT osobe geekovi i no liferi,sve je to u vasoj glavi :)

HVALA NA RAZUMIJEVANJU !

 

ovo je najgluplji post koji sam ikad pročitao.

zatucano razmišljanje. socijalni život u prvom planu je razgovarati i zabavljati se s ljudima u stvarnome životu, ne preko facebooka.

pazi ti ovo, moj status u društvu se mjeri po tome kolko imam likeova na slici/statusu? nemam 1000 prijatelja na fb i socijalni život mi je jadan? razmisli tko ti je od tih 1000 pravi prijatelj, ja ne bih mogao puno pravih prijatelja navesti.

facebook nije najbitnija komponenta socijalnog života, druženje u 4 oka jest.

 

eh da, zašto bih sve ovo trebao činiti? trebam promijeniti ukus za muziku, karakter, aktivnosti u slobodno vrijeme, piti alkohol, zalaziti u klubove koji mi se ne sviđaju, biti karma-whore na fb da bih imao iluziju(shvatit ćeš ovo jednog dana) socijalnog života?

 

Najgore je sto ovo prolazi hahahaha.

16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
vrucajanjetina kaže...
djdomi kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ja sad ne bi da vrijedjam nikoga i postujem svakoga ko postuje mene kao licnost i ko postuje moje misljenje,ali u nekoliko navrata sam imao priliku pricati sa nekoliko forumasa sa ovog foruma na Skype-u i sve su to likovi koji bi samo pricali u kompovima,nose naocale,podebeli su,slusaju neku cool muziku tipa chris brown ili slicno,ne zanimaju ih cure,ne piju,ne puse nemaju adekvatno drustvo,ne idu po kaficima. Ja ne znam jesam li ja slucajno naletio na takve tipove ali ipak mislim da je vecina foruma takva. I sad ne vrijedi da ja,osoba koja je svestrana voli pijanke,cure,izlaske,zezanje i uz to sam i veliki IT poznavala i gamer prospe ovde svoju neku teoriju o stvaranju drustvenog zivota kad je to pucanje u zrak znaci nema rezultata oni su takvi kakvi su i ne mogu se promjeniti.

Ja sam rekao recept za to i ponovicu ga a vi dajte thumb downove kolikko god hocete.

 

-Odvojiti jedno 4-5 h za drustvo,kaficu sa rajom.

-Izlaziti subotom u diskoteku,piti alkohol, pusiti (to opcionalno jer ja ne pusim).

-Stavljati svoje slike na facebook a ne neke definicije na engleskom ili slike stranih pjevaca.

-Ponasanje vam se isto mora promjeniti,morate biti opusteniji morate se zezati,morate imati nekakav status u drustvu.

-I da provjerite jeste li ovo sve dobro uradili,vidite je li vam se broj lajkova povecao na slikama,pjesmam jer to je bitan faktor.

-I jos jedna bitna stvar,mozda cak i najbitnija ovde znaci nikako ne smijete imati ispod 1000 prijatelja na Facebooku !

Vama sad ovo cudno zvuci ali Facebook je najbitnija komponenta u stvaranju drustvenog zivota. (Barem danas)

 

Ovo je za one koji misle da su nepopularni u drustvu i koji zele da podignu svoj drustveni zivot sa 0 na veci nivo a vi koji se ne slazete sa ovim slobodno ostanite isti onaj geek kome je postignuti takt procesora najbitniji u zivotu !

Ja sam tipicni primjer turbo-folkera koji je veliki strucnjak u IT,los ucenik i velika faca u drustvu. I da vise razbijemo taj mit da su samo IT osobe geekovi i no liferi,sve je to u vasoj glavi :)

HVALA NA RAZUMIJEVANJU !

 

ovo je najgluplji post koji sam ikad pročitao.

zatucano razmišljanje. socijalni život u prvom planu je razgovarati i zabavljati se s ljudima u stvarnome životu, ne preko facebooka.

pazi ti ovo, moj status u društvu se mjeri po tome kolko imam likeova na slici/statusu? nemam 1000 prijatelja na fb i socijalni život mi je jadan? razmisli tko ti je od tih 1000 pravi prijatelj, ja ne bih mogao puno pravih prijatelja navesti.

facebook nije najbitnija komponenta socijalnog života, druženje u 4 oka jest.

 

eh da, zašto bih sve ovo trebao činiti? trebam promijeniti ukus za muziku, karakter, aktivnosti u slobodno vrijeme, piti alkohol, zalaziti u klubove koji mi se ne sviđaju, biti karma-whore na fb da bih imao iluziju(shvatit ćeš ovo jednog dana) socijalnog života?

 

Najgore je sto ovo prolazi hahahaha.

jer je nažalost mojoj generaciji(15. g.) središte svega vražji facebook. lijepo je naći nekoga kog briga imaš li fb il ne. problem je što su takve osobe rijetke, ali vrijedne. ove seljačine kojima je fb sve smatram samo poznanicima, ali ne prijateljima.

prijatelj ima malo jaču definiciju.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Moze mi neko definirat IT geeka?

LoL NordicEU : Heineken01
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
KKristijan kaže...

Moze mi neko definirat IT geeka?

Evo ja cu vrlo rado:

Lik zaludjen sa frkvencijama i taktovima komponenti.

Ne pije,ne pusi u vecini slucajeva nosi naocale,debel je,ne trenira nista,prolazi odlicnim uspjehom,ne zanimaju ga cure i drustvo i povucen je.

 

EDIT: uz to slusa neku cool stranu muziku gangsta rap ili jazz .. ne slusa materinju muziku jer ima komplekse jer je to otpjevano na njegovom jeziku.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 0:20 (ZirkoHrasticManijacina).
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
djdomi kaže...
vrucajanjetina kaže...
djdomi kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ja sad ne bi da vrijedjam nikoga i postujem svakoga ko postuje mene kao licnost i ko postuje moje misljenje,ali u nekoliko navrata sam imao priliku pricati sa nekoliko forumasa sa ovog foruma na Skype-u i sve su to likovi koji bi samo pricali u kompovima,nose naocale,podebeli su,slusaju neku cool muziku tipa chris brown ili slicno,ne zanimaju ih cure,ne piju,ne puse nemaju adekvatno drustvo,ne idu po kaficima. Ja ne znam jesam li ja slucajno naletio na takve tipove ali ipak mislim da je vecina foruma takva. I sad ne vrijedi da ja,osoba koja je svestrana voli pijanke,cure,izlaske,zezanje i uz to sam i veliki IT poznavala i gamer prospe ovde svoju neku teoriju o stvaranju drustvenog zivota kad je to pucanje u zrak znaci nema rezultata oni su takvi kakvi su i ne mogu se promjeniti.

Ja sam rekao recept za to i ponovicu ga a vi dajte thumb downove kolikko god hocete.

 

-Odvojiti jedno 4-5 h za drustvo,kaficu sa rajom.

-Izlaziti subotom u diskoteku,piti alkohol, pusiti (to opcionalno jer ja ne pusim).

-Stavljati svoje slike na facebook a ne neke definicije na engleskom ili slike stranih pjevaca.

-Ponasanje vam se isto mora promjeniti,morate biti opusteniji morate se zezati,morate imati nekakav status u drustvu.

-I da provjerite jeste li ovo sve dobro uradili,vidite je li vam se broj lajkova povecao na slikama,pjesmam jer to je bitan faktor.

-I jos jedna bitna stvar,mozda cak i najbitnija ovde znaci nikako ne smijete imati ispod 1000 prijatelja na Facebooku !

Vama sad ovo cudno zvuci ali Facebook je najbitnija komponenta u stvaranju drustvenog zivota. (Barem danas)

 

Ovo je za one koji misle da su nepopularni u drustvu i koji zele da podignu svoj drustveni zivot sa 0 na veci nivo a vi koji se ne slazete sa ovim slobodno ostanite isti onaj geek kome je postignuti takt procesora najbitniji u zivotu !

Ja sam tipicni primjer turbo-folkera koji je veliki strucnjak u IT,los ucenik i velika faca u drustvu. I da vise razbijemo taj mit da su samo IT osobe geekovi i no liferi,sve je to u vasoj glavi :)

HVALA NA RAZUMIJEVANJU !

 

ovo je najgluplji post koji sam ikad pročitao.

zatucano razmišljanje. socijalni život u prvom planu je razgovarati i zabavljati se s ljudima u stvarnome životu, ne preko facebooka.

pazi ti ovo, moj status u društvu se mjeri po tome kolko imam likeova na slici/statusu? nemam 1000 prijatelja na fb i socijalni život mi je jadan? razmisli tko ti je od tih 1000 pravi prijatelj, ja ne bih mogao puno pravih prijatelja navesti.

facebook nije najbitnija komponenta socijalnog života, druženje u 4 oka jest.

 

eh da, zašto bih sve ovo trebao činiti? trebam promijeniti ukus za muziku, karakter, aktivnosti u slobodno vrijeme, piti alkohol, zalaziti u klubove koji mi se ne sviđaju, biti karma-whore na fb da bih imao iluziju(shvatit ćeš ovo jednog dana) socijalnog života?

 

Najgore je sto ovo prolazi hahahaha.

jer je nažalost mojoj generaciji(15. g.) središte svega vražji facebook. lijepo je naći nekoga kog briga imaš li fb il ne. problem je što su takve osobe rijetke, ali vrijedne. ove seljačine kojima je fb sve smatram samo poznanicima, ali ne prijateljima.

prijatelj ima malo jaču definiciju.

Ti imas 15 godina i moras se prilagoditi vremenu u kojem zivis a ako neces zivi kako hoces,ako hoces da imas veci drustveni status prilagodices se ovom vremena ali nek svako radi sto hoce ti budi old school tip niko ti ne brani al da vidimo dokle ces dospjeti sa tim ... I jos jedna bitna stvar kod stvaranja drustvenog zivota moras biti lijep i blentav (ako te neko dirne da ga zveknes) realnost je surova ali tako je . Ja imam 16 godina pa znam kako se sklapaju prijateljstva danas medju mladima. Istina ja nisam niko i nista jer imam puno lajkova i hiljade laznih prijatelja ali to ce se odraziti na moj drustveni zivot i bicu popularniji tek kad covjek ostari i sazrije gradi se kao licnost u realnom zivotu iduci po seminarima,upoznavajuci nove ljude na poslu,putovanjima to je biti licnost u pravom smislu ali biti licnost kod mladjih generacija je postici ono sto sam napisao kao recept za stvaranje drustvenog zivota,tako je i nikako drugacije ! 

16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...
KKristijan kaže...

Moze mi neko definirat IT geeka?

Evo ja cu vrlo rado:

1.)Lik zaludjen sa frkvencijama i taktovima komponenti.

2.)Ne pije,ne pusi

3.)u vecini slucajeva nosi naocale

4.)debel je

5.)ne trenira nista

6.)prolazi odlicnim uspjehom

7.)ne zanimaju ga cure i drustvo i povucen je

 

1. ovisi kako tko, mene zanimaju kompovi, ali detalji baš i ne

2. to mogu uzeti samo kao vrlinu

3. laž, imam perfektan vid

4. laž, mada ovisi od osobe

5.istina, ali i dalje ovisi

6.i dalje samo vrlina

7.ne zanimaju geeka cure? molim? društvo koje valja može svakoga zanimati, povučen ne mora biti

 

8. o muzici...sluša ono što mu se sviđa, ja ne slušam domaće jer mi se pjesme ne sviđaju, a ni rap, a ni jazz, a ni pola toga, kod mene je pretežito rock i metal

 

izbijte si iz glave taj stereotip.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 0:22 (djdomi).
16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ne pije,ne pusi u vecini slucajeva nosi naocale,debel je,ne trenira nista,prolazi odlicnim uspjehom,ne zanimaju ga cure i drustvo i povucen je.

 

EDIT: uz to slusa neku cool stranu muziku gangsta rap ili jazz .. ne slusa materinju muziku jer ima komplekse jer je to otpjevano na njegovom jeziku.

 

Mnogo si u pravu momak, mnogo. To je IT geek.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 1:01 (Septah).
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
djdomi kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...
KKristijan kaže...

Moze mi neko definirat IT geeka?

Evo ja cu vrlo rado:

1.)Lik zaludjen sa frkvencijama i taktovima komponenti.

2.)Ne pije,ne pusi

3.)u vecini slucajeva nosi naocale

4.)debel je

5.)ne trenira nista

6.)prolazi odlicnim uspjehom

7.)ne zanimaju ga cure i drustvo i povucen je

 

1. ovisi kako tko, mene zanimaju kompovi, ali detalji baš i ne

2. to mogu uzeti samo kao vrlinu

3. laž, imam perfektan vid

4. laž, mada ovisi od osobe

5.istina, ali i dalje ovisi

6.i dalje samo vrlina

7.ne zanimaju geeka cure? molim? društvo koje valja može svakoga zanimati, povučen ne mora biti

 

8. o muzici...sluša ono što mu se sviđa, ja ne slušam domaće jer mi se pjesme ne sviđaju, a ni rap, a ni jazz, a ni pola toga, kod mene je pretežito rock i metal

 

izbijte si iz glave taj stereotip.

Ovo bih nazvao izvrtanje teorije ali u fabuli cu opisati geeka .

Nije popularan u drustvu ni malo,samo ga zanimaju kompovi i nista vise,ne izlazi s rajom na kaficu .. i sad reci da nije tako ?

16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

Ti imas 15 godina i moras se prilagoditi vremenu u kojem zivis a ako neces zivi kako hoces,ako hoces da imas veci drustveni status prilagodices se ovom vremena ali nek svako radi sto hoce ti budi old school tip niko ti ne brani al da vidimo dokle ces dospjeti sa tim ... I jos jedna bitna stvar kod stvaranja drustvenog zivota moras biti lijep i blentav (ako te neko dirne da ga zveknes) realnost je surova ali tako je . Ja imam 16 godina pa znam kako se sklapaju prijateljstva danas medju mladima. Istina ja nisam niko i nista jer imam puno lajkova i hiljade laznih prijatelja ali to ce se odraziti na moj drustveni zivot i bicu popularniji tek kad covjek ostari i sazrije gradi se kao licnost u realnom zivotu iduci po seminarima,upoznavajuci nove ljude na poslu,putovanjima to je biti licnost u pravom smislu ali biti licnost kod mladjih generacija je postici ono sto sam napisao kao recept za stvaranje drustvenog zivota,tako je i nikako drugacije ! 

ne moram se ja ničemu prilagođavati jer je facebook samo opcija, nije nužan za društvo. gradim svoju ličnost i svoje stavove, neću da me društvo vodi nećemu što ne želim.

lijep i blentav...ne mogu upravljati genetikom, jedino ovim "ako te netko dirne da ga zveknes", neću, jer sam produkt 4 milijuna godina evolucije i neću se ponašati kao majmun. usto je 21. stoljeće i morala bi svaka osoba biti civilizirana.

prijateljstva se ne sklapaju time da budeš uber-cool faca i imaš 50 000 lajkova na statusu, prijateljstva se stvaraju na zajedničkim interesima. ovo što ti smatraš prijateljstvo nije.

recept je jednostavan: pronađi zajednički interes s osobom, facebook ku*čenje stvara samo iluziju prijateljstva gdje ti nitko nije prijatelj nego...hmmm, ne znam kako bih to definirao.

preporuka tebi: budi svoj, nemoj se opijati i slušati muziku koju ne želiš samo da budeš popularan, razmisli malo, kakav li je to život?

cilj života je biti sretan, a ti ako nisi sretan sa životom, bilo kakvo pretvaranje ti neće pomoći.

 

edit: odgovor na gornji post:

popularnost nije potrebna, ljudi te "vole", a zapravo si sam.

uz kompjutere ima i drugih zanimacija, npr. cure, filmovi, muzika...

birtija je jedna od opcija za socijalizaciju.

 

aj moram se sutra ranije ustat, nastavit ćemo kasnije.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 0:32 (djdomi).
16 godina
neaktivan
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

Skratite citate.

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
djdomi kaže...
 

ne moram se ja ničemu prilagođavati jer je facebook samo opcija, nije nužan za društvo. gradim svoju ličnost i svoje stavove, neću da me društvo vodi nećemu što ne želim.

lijep i blentav...ne mogu upravljati genetikom, jedino ovim "ako te netko dirne da ga zveknes", neću, jer sam produkt 4 milijuna godina evolucije i neću se ponašati kao majmun. usto je 21. stoljeće i morala bi svaka osoba biti civilizirana.

prijateljstva se ne sklapaju time da budeš uber-cool faca i imaš 50 000 lajkova na statusu, prijateljstva se stvaraju na zajedničkim interesima. ovo što ti smatraš prijateljstvo nije.

recept je jednostavan: pronađi zajednički interes s osobom, facebook ku*čenje stvara samo iluziju prijateljstva gdje ti nitko nije prijatelj nego...hmmm, ne znam kako bih to definirao.

preporuka tebi: budi svoj, nemoj se opijati i slušati muziku koju ne želiš samo da budeš popularan, razmisli malo, kakav li je to život?

cilj života je biti sretan, a ti ako nisi sretan sa životom, bilo kakvo pretvaranje ti neće pomoći.

Ima ovde istine ali vecina nije,vrlo je komplikovano objasniti kako stvoriti danas dobar drustveni zivot medju mladima. Evo probacu opisati to na sebi pijem alkohol,ganjam cure stalno,slusam muziku koja se meni svidja znaci niko me ne tjera ni nasta ali bito je imati odredjenu narav da bi bio popularniji medju curama i rajom ... o ovom se moze raspravljati u duboke detalje i komplikovano je ali recu ti ono osnovno. 

Budi svoj nosi,slusaj,bavi se cime hoces ali ako hoces da koja cura poelti za tobom i da te raja malo zagotivi moras poceti izlaziti,ne smijes imati debilne statuse na fejsu kao ni slike (opet ja sa fejsom ali sve se svodi na njega danas) .. znaci ovako dajem ti primjer popularnije licnosti u drustvu,to cu ti opisati preko fejs sredine.

Ni slucajno stavljati slike auta,kecera,tigrova bla bla .. na profil iskljucivo stavljati svoje slike,moras imati svoje ja i niko te ne smije nagovoriti ni na sta ako ne zelis,znaci jednom rijecju moras biti normalan,bavi se ti i kompovima ako volis niko ne brani dapace dobro je to da covjek ima hobi ali posvetiti citav zivot samo tomu je promasaj. Ovo sam ti mozda objasnio na neki djeciji nacin ali realnost je realnost kako god se prikazala.

16 godina
neaktivan
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
ZirkoHrasticManijacina kaže...

blablabla ali posvetiti citav zivot samo tomu je promasaj blablabla

NE posvetiti život onome što voliš je promašaj.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
13 godina
offline
IT geek + "život" = nemoguće?

a sad definiraj zivot

LoL NordicEU : Heineken01
12 godina
protjeran
offline
Re: IT geek + "život" = nemoguće?
Septah kaže...
ZirkoHrasticManijacina kaže...

blablabla ali posvetiti citav zivot samo tomu je promasaj blablabla

NE posvetiti život onome što voliš je promašaj.

Da ali ne citav zivot i svo svoje vrijeme !

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice