VDSL brzina

poruka: 4
|
čitano: 1.588
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
VDSL brzina

Za par dana mi istjece ugovor s Optimom pa bjezim.Trenutno sam jos na ADSL-u.Raspitivao sam se okolo i nude mi do 20 mbps na VDSL...Nije mi jasno zbog cega ne mogu dobiti vecu brzinu interneta, a koliko znam VDSL ide do 50-60 mbps i nisam bas nesto puno udaljen od centrale (nisam siguran,mozda sam u krivu).Jeli do instalacija u kuci ili...? Moze li netko iskusniji od mene iscitat ove podatke i pomoc ,stvarno mi je bitno...

 
 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: VDSL brzina
Prema ovome si preko kilometra od centrale što bi odgovaralo tih 20, eventualno 30 ako linija bude baš dobra i ako nemaš IPTV.
Da si bliže, odnosno da je manja dužina kabela, dalo bi se pričati već i o 50. Postoji mogućnost i da te prebace na neki bliži FTTC, ako postoji, pa da onda i dobiješ veću brzinu.
9 godina
offline
Re: VDSL brzina
Nextor kaže...

Za par dana mi istjece ugovor s Optimom pa bjezim.Trenutno sam jos na ADSL-u.Raspitivao sam se okolo i nude mi do 20 mbps na VDSL...Nije mi jasno zbog cega ne mogu dobiti vecu brzinu interneta, a koliko znam VDSL ide do 50-60 mbps i nisam bas nesto puno udaljen od centrale (nisam siguran,mozda sam u krivu).Jeli do instalacija u kuci ili...? Moze li netko iskusniji od mene iscitat ove podatke i pomoc ,stvarno mi je bitno... 
 

 Ima tema kvaliteta parice, tamo postaj s cijelom slikom, ne tako otkinutom.

3 godine
neaktivan
offline
VDSL brzina

Hvala na odgovorima, vidim da vec ima tema dsp parice pa cu tamo potrazit...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice