T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.375
|
čitano: 6.328.613
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
T-Com Internet

Dajte ovom  (meni) pojasnite slikom, izgleda da sam iz kamenog doba.

Prije nekoliko postova sam stavio sliku, gdje mi izgleda nekakva kutija u zidu moje kuce i dovucen jako tvrda debela zica. Receno je da je to optika . OK ... to znam. a kako citam svakako ovu temu, cesto se spominje ormaric koji je negdje vani udaljen xx metara , i da optika ide do tog ormarica a dalje do korisnika..... tu nes nisam dobro skopcao.

 

Moze kratko i jasno naputak ovom dlakavom neandertalcu.

 

opet prilazem sliku moje kutije, kako je kod mene , a vi stavite kako to vama ormarici izgledaju,

 

Tek za godinu dana mogu zatraziti zahtjev za optiku, samo ne znam sto me ocekuje, Ako ima ovdje ko od TCOm tehnicara koji to rade, sto mogu ocekivati. da ja picajzla ne ocekujem nesto sto nije realno.

Hvala puno na strpnjenju.

 

EDIT Dodatak....... Moja sestra zivi u SWE i imala je brzinu 100/100 i da je uzela nekakav Asus ruter jer ima bolji Wi-FI  (njezin sin je to trazio) i na moj upit kako je spojila taj ruter,, kaze direktno na zid..... hmmmmm  a dobila je Telia ruter koji ga uopce ne koristi  sve radi Asus... pa mi je maliprije zapelo ... da je netko na ONT spojio neki svoj ruter.

MOGUCE?

 

i je li vec dobio netko nove rutere, sto je TCom govorio da obnavjaju. kakvi su uredaji, mislim ,,, cakum-pakum ili nesto opet musice imaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 18:38 (Jebodiah).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...

Prije nekoliko postova sam stavio sliku, gdje mi izgleda nekakva kutija u zidu moje kuce i dovucen jako tvrda debela zica. Receno je da je to optika .

Ako je optika, zaboravi na ormaric jer ti je nebitan. Na optici ces imat sto ti kazu i miran si. Nema atenuacije ni niceg. Taj kabel koliko vidim ima sigurno neke bakrene kabele kabele unutar sebe, ovo ostalo se ne vidi bas.

14 godina
offline
T-Com Internet

Hej ljudi imam par pitanja.

 

Naime, selimo u kucu gdje su kat ispod roditelji od bolje polovice i oni imaju telefon, adsl i MaxTV.

Na njihovu adresu dolazi jos jedna linija koju koristi baka i koja je samo telefon (dodatna telefonska linija).

 

Znate li mozemo li mi na tu istu adresu prenijeti svoj telefon i sve svoje tj. nas broj, telefon, adsl i MaxTV?

To bi bilo na istoj adresi tri telefonska broja i dvije razlicite afsl veze i dva razlicita MaxTV-a. 

Je li to izvedivo posto zelimo sve svoje prenijeti ako je moguce?

 

Pitam cisto informativno tj. da znam bar nesto okvirno prije nego zovem SZK i vidim sto je oni kazu.

 

Ima li netko od vas kod kuce nesto slicno?

 

U slucaju da ne ide, bi li mogao to izvesti neki drugi provider bez obzira sto je na toj adresi vec neka linija?

 

Hvala.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet
Pozdrav, gotova mi je kuca koju sam renovirao al nemam telefonski prikljucak, sad sam dao zahtjev u tcom i navodno je prikljucak 1kn uz 24mjs ugovor, uzeo bi telefon, internet i maxtv za 300kn, kako idu te zice? Imam knauf cijelu kucu jedino da na katu postavi ruter ili da uz knauf i vunu spusti zicu pa se stavi utikac u dnevnoj? Jel oni to rade sve po mojoj zelji di sta hocu ili?
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
tomek03 kaže...
Pozdrav, gotova mi je kuca koju sam renovirao al nemam telefonski prikljucak, sad sam dao zahtjev u tcom i navodno je prikljucak 1kn uz 24mjs ugovor, uzeo bi telefon, internet i maxtv za 300kn, kako idu te zice? Imam knauf cijelu kucu jedino da na katu postavi ruter ili da uz knauf i vunu spusti zicu pa se stavi utikac u dnevnoj? Jel oni to rade sve po mojoj zelji di sta hocu ili?

 

Sprovest će ti na tavan paricu, dalje moraš sam pronaći električara koji će ti napraviti kučnu instalaciju, i postaviti tel. utičnicu na željeno mjesto. Slično kao i za struju.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Jebodiah kaže...

--------

Ako je optika, zaboravi na ormaric jer ti je nebitan. Na optici ces imat sto ti kazu i miran si. Nema atenuacije ni niceg. Taj kabel koliko vidim ima sigurno neke bakrene kabele kabele unutar sebe, ovo ostalo se ne vidi bas.

 

 

Obavio sam davno jedan razgovor s TCom agenticom... natuknula da imam sve to i jos nesto sto me iskreno malo uplasilo.

rekla je da ce mozda i promjeniti kabeö umjesto tog debelog. pa me prpa. da ce mi to fiber kabel izvuci i metnuti nesto drugo.

Prpaca? Ma jesam dabome.

U redu. jos je rano. oboruzat se znanjem .. kako se postaviti u cjenkanju .

Ja bi samo internet i telefon. TV me ne zanima. ne gledam sport jos manje.

Hvala....... pratit cu i dalje ovu temu

6 godina
neaktivan
offline
Jel moguća veća brzina?
Pozdrav svima,

zanima me da li je ovdje moguće izvući ipak nešto malo veću brzinu (po meni je)...od upita teh.službi i 0800 telefona nema kruha. Trenutni router je Speedport (2,4ghz). FTTC ormarić je niknuo prije par mjeseci na nekih cca 200m od kuće i od tada sam sa 20 prešao na 50Mbit. Doma se koristi samo net i ništa drugo.
Ako ovdje ima netko tko radi u T-Com ili zna nekoga tko bi to mogao odraditi neka mi se javi na pm.

Hvala unaprijed
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Jel moguća veća brzina?
v_pula kaže...
Pozdrav svima,

zanima me da li je ovdje moguće izvući ipak nešto malo veću brzinu (po meni je)...od upita teh.službi i 0800 telefona nema kruha. Trenutni router je Speedport (2,4ghz). FTTC ormarić je niknuo prije par mjeseci na nekih cca 200m od kuće i od tada sam sa 20 prešao na 50Mbit. Doma se koristi samo net i ništa drugo.
Ako ovdje ima netko tko radi u T-Com ili zna nekoga tko bi to mogao odraditi neka mi se javi na pm.

Hvala unaprijed

 Pricekaj vectoring pa ce biti i vecih brzina. Mislim da ce ubrzo pustit u opticaj.

14 godina
offline
T-Com Internet

Kako pozvati vrtlare da i kod mene nikne jedan ormarić? 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Može li se kako dobiti preko prodajnih predstavnika i maxtv sat po promotivnim cijenama? Isto kao sto je za maxtv tipa da je sportski plus paket 15 kn i slicno..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Može al treba bit uporan ali lakše to dobiju takve malo bolje ponude ovi šta prelaze sa drugih providera tipa Bnet ViP i takvih.

Napad je najbolja obrana :)
11 godina
offline
T-Com Internet

spojili mi u cetvrtak optiku

kazu da mi dogovorenih 200mbit mogu pustiti kad dobiju u evidenciji moj prikljucak (u roku od 48h) 

 

u medjuvremenu mi isporucili 100/20, a speedtest kaze da je stvarna isporucena 130-140/25-30

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Vkm996 kaže...

Kako pozvati vrtlare da i kod mene nikne jedan ormarić? 

 Ja sam posadio pa sad cekam :)

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
16 godina
offline
T-Com Internet

Hi hi hi hi hi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...

spojili mi u cetvrtak optiku

kazu da mi dogovorenih 200mbit mogu pustiti kad dobiju u evidenciji moj prikljucak (u roku od 48h) 

 

u medjuvremenu mi isporucili 100/20, a speedtest kaze da je stvarna isporucena 130-140/25-30

 

 

 

Malo se *určimo sa optikoma a jeli ? Dok mi ovdje raspravljamo o cijeđenju bakra sa tamo raznim vectorinzima preko ničućih FTTC-eja ti sa optikom na 200-100 se hvališ nama koji je nećemo vidit u svom životu.Fino brate........

 

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
offline
T-Com Internet

Ovaj Tcom nije sposoban imat normalne wireless routere a kamoli tek da optiku uvode. Ne znas koji je veci shrot ZTE koji nakon mjeseca dana signal oslabi da kraj njega stojis i ne mozes dobit brzinu vecu od 15ak Mbps ili Speedport koji u startu nema pokrivenosti... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...

Malo se *určimo sa optikoma a jeli ? Dok mi ovdje raspravljamo o cijeđenju bakra sa tamo raznim vectorinzima preko ničućih FTTC-eja ti sa optikom na 200-100 se hvališ nama koji je nećemo vidit u svom životu.Fino brate........

 

nemam jos 200/100 (hvali boze hrvatsku birokraciju i neucinkovitost pa ti ne mogu odmah isporuciti dogovoreno vec moras cekati danima da njima to udje u evidenciju) 

i da, sretan sam sto sam napokon na optici s obzirom da sam poceo sa 56k prije 18g, pa ISDN, ADSL, kablovska

prosao sam kroz sve vaznije tehnologije pristupa netu (osim satelitskog) i zanimalo me koja je fama oko optike (btw ping je u igrama u prosjeku za oko 10ms manji nego na bnet kablovoskoj - prije mi nije htio ici ispod 30-35~, sad ide i do 20)

 

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Ma samo se šalim volio bi ja optike probat i imat al vrlo teško  zasad sam osuđen samo na bakar bilo preko coaxa Bnet-ovog ili imam FTTC odmah uz ulaz znaći unutar sam 50-100m bakrene linije od tog FTTC ormara.Volio bi vidit kako če ljudi bit zadovoljni sa tim vectoringom preko FTTC jer bi se ja malo makao  sa  bneta kojeg sad plačam 280kn tu je uključen ovaj 120Mbps net + Sportski HD paket. A mogao bi možda dobit bolju ponudu na Tcom-u nego kad bi produžio na Bnetu.Još bi dobio sve Arene i Sport Klubove HD + možda i HBO HD programe u manjoj cijeni nego šta sad plačam Bnet-u al to bi kako čujem mogao dobit samo preko prodajnog predstavnika doma.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Clarkec kaže...

A i ja preko 30 godina pratim to sve,

 Odlicno, onda ces me nesto i naucit. Pogotovo jer xdsl ne postoji 30 godina, al ok, vjerojatno si i sudjelovao u kreiranju interneta koji takodjer ne postji 30 godina. Mislim da je pionir digitalne tehnologije medju nama, tako da, pretovrio sam se u uho.

Clarkec kaže...

Evo odvojio sam 15 sekundi da nađem ono što ti ne možeš već danima. https://www.assia-inc.com/wp-content/uploads/2015/02/Figure1.jpg

 Divno si to pokazao. Jos da znas tumacit prikazani graf bilo bi ok (nastranu sto je graf kriv). Da te vratim natrag na pocetak price, posto si zaposlen pa je vjerojatno moguce da si zaboravio od pustog posla o cemu se to radilo. Ovdje je pocelo pa nastavi. Sad odi na kalkulator pa si pogledaj koliko je udaljen netko tko ima 20mbita vdsl. Kad to ustanovis, pogledaj ponovno svoj graf, na horizontali ti pise "loop lenght (km)" sto bi bilo znaci (iako jasno ti to sve znas kao pionir interneta) duljina petlje u kilometrima. S obzirom da brojke idu od 0 do 1, ovo bi predstavljalo, laickom matematikom 0km do 1km. Znaci graf je za duljinu petlje od 0 do 1km. Sad se vrati natrag i pogledaj koliko je udaljen netko s 20mbita na vdslu, pa pogledaj svoj graf i pronadji tu udaljenost na horizontali. Znam ja da si ti pionir interneta pa ti grafove vidis dalje od prikazanog, ali evo, za nas laike bi ipak trebali ti grafovi bit nacrtani da mozemo ustanoviti gdje su sjecista, a ova krivulja koju ti opisujes, cak i na ovome losem grafu koji si prikazao nekako ne odgovara. Cijela funkcija pada brzine s udaljenosti je u biti iskrivljena posto na tvome grafu vectored dsl-a ovaj na 1km vec nema 50.

Na to da su ovo teoretske brzine i da mi pricamo o stvarnim uvjetima a ne max attainable (posto si ti rekao da ce on moci imati 50 u stvarnosti) nisam niti ulazio za sad.

Clarkec kaže...

Mislio sam da se snalazis po internetu. 

 Mislio sam i ja, ali uvijek sam otvoren da nesto novo naucim.

Kresimir4 kaže...

1. Znaci ja sa 30mb po toj slici mogu imati preko 100mb preko bakra?

2. Jeli oni moraju nesto mjenjati tj petljati po kabelima od kuce do kuce ili oni to mogu samo u centrali odraditi jer ako je od kuce do kuce necemo to docekati.... jeli uopce tcom radi kod nas ovaj vectoring?

 Nebus ti 100 vidio ako sad imas 30. U centrali se namjesta i moras imat router koji to podrzava.

 Sad si poceo komplicirati. Dok ne dođe kod nas nećemo znati ni ti ni ja tko je u pravu, ali pusti teoretske stvari, pročitaj malo, pogledaj video... 

Nemoj govorit ljudima tko ima 30 da će imati 40 kad je to glupost! Imat će barem 60-70 bez jebemti... I meni su te teoretske brzine govorile da necu moci imati ni turbo 40 jer sam oko 400 metara od centrale pa mi je opet max attainable preko 80 uz dobre margine. 

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Evo koliko sam uspio prikupiti:

 

1km= 25mb

manje od 550m= preko 100mb

manje od 200m= preko 200mb

 

evo i linka https://www.assia-inc.com/vectored-vdsl2-vectoring/

 

samo je potrebno u google upisat  dsl vectoring

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...

Ovaj Tcom nije sposoban imat normalne wireless routere a kamoli tek da optiku uvode. Ne znas koji je veci shrot ZTE koji nakon mjeseca dana signal oslabi da kraj njega stojis i ne mozes dobit brzinu vecu od 15ak Mbps ili Speedport koji u startu nema pokrivenosti... 

 U tu svrhu se obično kupi dodatan AP kojeg povežeš kablom s routerom koji drži vezu. Niti jedan router koji mi je dao operater nije imao bogzna kakve karakteristike. Koliko para, toliko muzike.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Ovaj Tcom nije sposoban imat normalne wireless routere a kamoli tek da optiku uvode. Ne znas koji je veci shrot ZTE koji nakon mjeseca dana signal oslabi da kraj njega stojis i ne mozes dobit brzinu vecu od 15ak Mbps ili Speedport koji u startu nema pokrivenosti... 

 U tu svrhu se obično kupi dodatan AP kojeg povežeš kablom s routerom koji drži vezu. Niti jedan router koji mi je dao operater nije imao bogzna kakve karakteristike. Koliko para, toliko muzike.

 Realno mi ne treba ap solidno mi zte pokrije kat. Problem je sto magicno odjenom opadne brzina bez ikakvog razloga. Isto mi je bilo i s APom. Cim se spoji 10ak uredaja odma restart, pucanje veze i ostalo zlo. Zte je pun musica. Plan je stavit ztea u bridge i spojit edgerouter x i dalje apove na njega.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 15:27 (GeneralPag1997).
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...
ridealong kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Ovaj Tcom nije sposoban imat normalne wireless routere a kamoli tek da optiku uvode. Ne znas koji je veci shrot ZTE koji nakon mjeseca dana signal oslabi da kraj njega stojis i ne mozes dobit brzinu vecu od 15ak Mbps ili Speedport koji u startu nema pokrivenosti... 

 U tu svrhu se obično kupi dodatan AP kojeg povežeš kablom s routerom koji drži vezu. Niti jedan router koji mi je dao operater nije imao bogzna kakve karakteristike. Koliko para, toliko muzike.

 Realno mi ne treba ap solidno mi zte pokrije kat. Problem je sto magicno odjenom opadne brzina bez ikakvog razloga. Isto mi je bilo i s APom. Cim se spoji 10ak uredaja odma restart, pucanje veze i ostalo zlo. Zte je pun musica. Plan je stavit ztea u bridge i spojit edgerouter x i dalje apove na njega.

Realno ti treba dobar AP koji može podnijeti 10ak uređaja odjednom.

 

"Cim se spoji 10ak uredaja odma restart, pucanje veze i ostalo zlo" - to znači da je router projektiran da servira određeni broj uređaja, ali su mu mogućnosti kod većeg opterećenja na rubu ili na maksimumu. Takav je bio Thomson TG872 kojeg sam imao i koji je stenjao (ne doslovno) ako bi istodobno nešto downloadao s interneta i koristio 1-2 uređaja putem wifija. Sada i ja imam ZTE-a ali sam postao i skromniji korisnik, pa mi ne treba dodatni AP.

 

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
GeneralPag1997 kaže...
ridealong kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Ovaj Tcom nije sposoban imat normalne wireless routere a kamoli tek da optiku uvode. Ne znas koji je veci shrot ZTE koji nakon mjeseca dana signal oslabi da kraj njega stojis i ne mozes dobit brzinu vecu od 15ak Mbps ili Speedport koji u startu nema pokrivenosti... 

 U tu svrhu se obično kupi dodatan AP kojeg povežeš kablom s routerom koji drži vezu. Niti jedan router koji mi je dao operater nije imao bogzna kakve karakteristike. Koliko para, toliko muzike.

 Realno mi ne treba ap solidno mi zte pokrije kat. Problem je sto magicno odjenom opadne brzina bez ikakvog razloga. Isto mi je bilo i s APom. Cim se spoji 10ak uredaja odma restart, pucanje veze i ostalo zlo. Zte je pun musica. Plan je stavit ztea u bridge i spojit edgerouter x i dalje apove na njega.

Realno ti treba dobar AP koji može podnijeti 10ak uređaja odjednom.

 

"Cim se spoji 10ak uredaja odma restart, pucanje veze i ostalo zlo" - to znači da je router projektiran da servira određeni broj uređaja, ali su mu mogućnosti kod većeg opterećenja na rubu ili na maksimumu. Takav je bio Thomson TG872 kojeg sam imao i koji je stenjao (ne doslovno) ako bi istodobno nešto downloadao s interneta i koristio 1-2 uređaja putem wifija. Sada i ja imam ZTE-a ali sam postao i skromniji korisnik, pa mi ne treba dodatni AP.

 

 Al to mi se s prva 2 ZTE-a nije dogadalo cak se ni ne dogada prvih tjedan dva kad se zamjeni router. Sad ti meni obasni uredaj je tako projektiran da nakon 2 tjedna okrene plocu i WiFi povremeno postane skoro beskoristan, dok je zicno nema nikakvih problema. Blazena sx763-ca. 

8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Meni ide na qurac sto oni ne davaju kvalitetnije rutere, imas qos u ruteru koji ne radi, sa qosom se sve lijepo namjesti da nitko nikome ne smeta i veza je kvalitetnija nema spike u dl/up, ovako kada je vise uredaja spojeno to je sve katastrofa. Pitam ih kako namjestit qos oni mi davaju upute kako se povezat na ruter -.-   Pa hebote ako vec nudis rutere koji imaju qos, pa namjesti da to radi i stavi pdf kako da ljudi to namjeste. Gledam kod stranaca, tako jednostavne rutere dobivaju da je to nevjerojatno, a mi se moramo hebat.

16 godina
offline
T-Com Internet

Nemojte me pogresno shvatiti, ali barem  kazite sto mislite

citam ovaj post povezivanje na internet, i dosta se javlja korisnika o kvaliteti rutera.

 

Ideja o ruterima

 

Da svi telekomi imaju u ponudi 2 DVA rutera, za ADSL. VDSL. Kabelska. Optika (ovo zadnjA dva ni ne znam sto dolaze ali recimo da je ruter)

 

1. Ruter bi bio kvalitetniji, koji bi bio cakum pakum, sa 4 LAN  porta, MIMO antene za DualBAnd Wi-FI. imali bi najmanje 2 antene itd....

2 Ruter bi bio jako spartanski samo 1-2 LAN porta, nema Wi-FI, ali bi zato mi imali svoj ruter, za koji mi sami tvrdimo da su dobri ruteri, koji bi imao kao onaj gore 1 pa i bolji,  i jednostavno bi spojili na ovaj spartanski

 

smatram, da bi bilo fer da nam telekomi ipak ponude kvalitetnije rutere (Fritzbox koji dolazi iz Terrakoma, mislim da su dobri to je samo primjer)

Ako ne mogu, onda dajte spartanski pa s vlastitim ruterom rjesimo kvalitetu

Vremena su takva da sad vise uredaja moramo spajati na internet. Smart TV i ostalih kucanskih Smart uredaja. Mobitele. TAbleti. AV Kusni nadzot itd. ......

Kako se povecavaju brzine, nadam se da Telelkomi vide, zasto su neophodni kvalitetniji ruteri.

Olaksajte nam.

NE dajte lose rutere

DAJTE nam kvalitetnije rutere kako bismo mogli koristiti posve zadovoljacajuce

nema smisla oko rutera zagorcavati nam zivot

 

Primjetio sam, negdje je receno .da ruter Wi-FI a,b,g,n,ac postavlja tako ko se spoji, pa ako imate neki uredaj s g stanfdardom a drugi uredaji su na n ili ac , da ce svi raditi na ovaj sporiji, na g modu. . Istina?

a vala, nalupao se ja

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 0:56 (Jebodiah).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...

 

 Al to mi se s prva 2 ZTE-a nije dogadalo cak se ni ne dogada prvih tjedan dva kad se zamjeni router. Sad ti meni obasni uredaj je tako projektiran da nakon 2 tjedna okrene plocu i WiFi povremeno postane skoro beskoristan, dok je zicno nema nikakvih problema. Blazena sx763-ca. 

 Ako je baš jako loš, nazovi i traži drugi.

 

12 godina
offline
T-Com Internet

Evo da se pohvalim, dok svi uzimaju vdsl bezicni 4g od 150 mbita, meni prije koji dan tcom ljepo preoplovio brzinu na 700kbps zovem ih i kazu mi da u ugovoru oni mogu to dostavit kao minimalnu i mogu se jebat, a buraz prije koji mjesec uzeo 2g ugovora...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
k1klop kaže...

Evo da se pohvalim, dok svi uzimaju vdsl bezicni 4g od 150 mbita, meni prije koji dan tcom ljepo preoplovio brzinu na 700kbps zovem ih i kazu mi da u ugovoru oni mogu to dostavit kao minimalnu i mogu se jebat, a buraz prije koji mjesec uzeo 2g ugovora...

 4g ide do 350 Mbita :)

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Clarkec kaže...
k1klop kaže...

Evo da se pohvalim, dok svi uzimaju vdsl bezicni 4g od 150 mbita, meni prije koji dan tcom ljepo preoplovio brzinu na 700kbps zovem ih i kazu mi da u ugovoru oni mogu to dostavit kao minimalnu i mogu se jebat, a buraz prije koji mjesec uzeo 2g ugovora...

 4g ide do 350 Mbita :)

 Kad si spojen kablom na toranj signala.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice