Problem Linksys Cab/DSL Router BEFSR41 i µTorrent

poruka: 3
|
čitano: 1.656
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Problem Linksys Cab/DSL Router BEFSR41 i µTorrent
pitanje

Molio bih cijenjene forumaše, ako mogu da mi odgovore na slijdeće pitanje:

 

Kako da spriječim da mi se router resetira svakih 30 sec. nakon što izvršim tzv. portforwarding kako bi omogućio bolju komunikaciju s  drugim torrent userima?

 

 

Ne kontam u čemu je problem. Pokušavam da namjestim tzv. listening port, koji je u mom slučaju 35553, no može biti bilo koji, i u skladu s tim u postavkama routera definiram tzv. port range, unutar kojeg se i nalazi spomenuti port (35550-35555) i nakon toga sve to sejvam.....Međutim, umjesto da koristim maksimum vezu koja je otprilke 2Mb/s (D), ja dobivam mizerne pojedinačne brzine nekih torrenata, koje su daleko ispod te maksimalne. Znam da to ovisi o omjeru seedera i leechera, no mislim da je problem negdje drugdje. Štoviše, ruter mi se svakih 30 sec. resetira i praktički mi prekida vezu. Ponavljam da znam tzv. port forwarding jer su upute prilično jasne, no negdje u settingsima, bilo rutera bilo µTorrenta, je kvaka a ne mogu skontati koja. J još nešto, resetiranje rutera svakih 30 sec. pojavljuje se i kod drugih bittorrent klijenata, primjerice Azureusa, Bit Cometa i dr., osim kod BitLorda, ali ovaj se opet "smrzne" i daje jadne brzine.

 

 

Ako tko ima kakvu ideju u čemu je problem i koje je rješenje, radi ću ga saslušati. I biti mu zahvalan.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem Linksys Cab/DSL Router BEFSR41 i µTor

Je li problem samo pri skidanju preko Torrent protokola ili se javlja i samo dok surfas i tome slicno?

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem Linksys Cab/DSL Router BEFSR41 i µTor

Tipican Linksys problem, ne moze podnijeti sve konekcije koje qtorrent pravi. Vidi ima li kakav 3rd party firmware za taj tvoj model.

 

U opcijama isto tako mozes postaviti na kojem portu da pravi konekcije.

Danas kada postajem pionir ...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice