Optika a1 - donja dubrava

poruka: 10
|
čitano: 5.281
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Optika a1 - donja dubrava

Ljudi jeli ima netko insajder informaciju o tome gdje bi vip trebao graditi i stavljati sljedecu optiku u donjoj dubravi? Nacuo sam da ce ici retkovec cijeli sada me zanima jeli ima netko ikakve informacije?

Niix
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava

Ma trazim inside informaciju jer posto tu tek kasnije izade, ali evo bas danas su poceli s radovima u retkovcu mom kvartu kao sto sam i nacuo :D

Niix
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 18:05 (Niix).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava
Niix kaže...

Ma trazim inside informaciju jer posto tu tek kasnije izade, ali evo bas danas su poceli s radovima u retkovcu mom kvartu kao sto sam i naucio :D

 Moguće da je to samo backbone, jer operateri zakonski moraju objaviti osnovne informacije o izvođenju radova. Prvo na svojim stranicama, a kasnije se to objavi i kod HAKOMa.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava

Oni tek stave sve to online na hakom i na svojim stranicama kada je u funkciji optika. Dok se radi i u progresu je nista ne stavljaju nego tek kada se zavrsi i kada je u funkciji.

Niix
7 godina
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava
Niix kaže...

Oni tek stave sve to online na hakom i na svojim stranicama kada je u funkciji optika. Dok se radi i u progresu je nista ne stavljaju nego tek kada se zavrsi i kada je u funkciji.

 Nije točno, prvo se objavi i onda krene gradnja. Tako je bilo u svim kvartovima za koje sam ja pratio.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava

Vidis ja od kako pratim uvijek se desi prvo u funkciji bude i onda stave. Naprimjer evo zasto sada rade u retkovcu u donjoj dubravi, a nema nigdje objave i namjera gradnje da ce tu biti optike..

Niix
12 godina
offline
Optika a1 - donja dubrava

U petak u Trnavi kod kružnog toka pa malo prema zapadu neki majstori postavljaju prlično veliki ormarić uz cestu točnije uz nogostup sa sjeverne strane. Da nije optika 😀?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava
Jel ovo ormarić za optiku? Na njemu piše Fortis grupa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Optika a1 - donja dubrava
tomislav10 kaže...
Jel ovo ormarić za optiku? Na njemu piše Fortis grupa

 Optika ti je to...

 

Odi na Hakom i koliko ja znam Donja Dubrava je u planu još od prošle godine. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice