Veličine miševa

poruka: 8
|
čitano: 1.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Veličine miševa

Da li tko zna koji bi bili prvih 3-5 miševa po veličini. Naime trenutno koristim g5 i sve pet s mišem,osim što mi je mrvicu mali. Nemojte se čuditi, u visinu sežem do 191cm, a uskladu s tim i veće šape. Od svih testova koje sam uspio naći, samo za microsoftovog sidewindera kažu da je veći od g5. Da li itko zna za još nešto big? A i bezuspješno tražim tipkovnicu sa zelenim osvjetljenjem- vidio tko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Veličine miševa

Ja koristim razer lachesis,super mis,dosta velik.

q6600@3GHz,6GB DDR2,ati radeon 3870x2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Veličine miševa

Sviđa mi se onaj sa bijelim svjetlom, ali probao sam ga u trgovini i smeta ni što je od tipki prema nazad uži. Čak mi se čini i koji mm kraći od G5

15 godina
offline
RE: Veličine miševa

Hmmm, pa koliko sam ja imao iskustva, Logy i Microsort imaju dosta velike stakore(koji se kod nas mogu nabavit), ja sad koristim mx1000, i stvarno je zulja, mislim da je malo veci od g5...ako ti ni to nije dosta veliko onda mozda da probas kod neko probat neki trackball mis na koji treba dosta navikavanja ali se da solidno koristit...cak i u igrama...

nadam se da sam pomogao...

za tipkovnicu sa zelenim(??) osvjetljenjem nemam pojma...

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Veličine miševa

Je veći je od g5, ali zaboravih napomenuti da kod mene ne dolazi u obzir bežičnjak. Hvala na trudu svima. Iskreno.... nitko mi nije ništa novo rekao. 5 godina sam izbjegavao registriranje apsolutno svuda i sad kad sam imao ne tako teško pitanje i registriram se( mislim pa možda dobro dodje), u 2 tjedna svi nešto predpostavljaju i misle. Nitko da kaže taj i taj mišonja su po bagaritima veći ili nema posebno većeg i točka.

16 godina
offline
RE: Veličine miševa

MX-518

 

Napisat cu tocne dimenzije kad dodem doma i izmjerim, a u meduvremenu ti mozda posluzi i ovo.

 

http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/info_3180.html

 

http://www.kustompcs.co.uk/acatalog/info_3191.html

 

Pogledavsi i drugi link uocio sam da je G5 malo duzi od MX-518, pa mozemo zanemariti moj post.

Sretno s trazenjem, jer je MX-518 najveci sto sam vidio.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 10:06 (Chaky).
16 godina
neaktivan
offline
Veličine miševa

E imam ti i ja isti problem,imam logitechovog največeg kaj sam našel ali je još uvjek premali.Nebrem normalno opustiti ruku na njemu,nego moram imati skvrčene prste.

Neznam ja nisam nigdje videl veličine miševa koji bi odgovarali meni,ovi kaj su dali za primjer nisu veći od mojeg.Imal sam prije 5 godina miša s kuglicom koji je bil jednostavno savršeni za moju ruku,sam kaj više nema takvih.

Izgleda da se takvi miševi nisu dobro prodavali,ili delaju miševe samo za kepce.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2008 17:43 (toma).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Veličine miševa

ja koristim mx518 predobar miš taman mi paše u ruci

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice