Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.284
|
čitano: 1.117.478
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
tommmyyy kaže...
clutch kaže...

Evo naručio sam Brainwavz Oval Hybrid padove.

Ak nekog zanima, sad imaju stay at home rasprodaju i popust je 30%, sa kodom NEWSLETTER10%OFF dobijete još 10% popusta.

 

Shipping je $5, sve skupa me izašlo oko 130 kn.

Sad samo treba čekat da dođu...

 Thx! Naručio zamjenske za ATH M50x, Prostock Hybrid. Sad samo treba dočekati :)

 Mislim se naručiti Hybrid ili Perforated, ove stock na 50x su mi malo grube.

When we are good they never remember, when we are bad they never forget. JM
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Toplo preporučam FiiO FH1S svima koji traže kvalitetnije in eare. 

Bass testiram sa 

 i dost se jasno osjeca guranje zraka i vibracije, izuzetno duboko i prodorno.

Visoke tonove sa 

 gdje se može fino odvaliti bez da se osječa zamor iako su vec pri snimanju bogme fino izostrili sve do daske. 

Jako fine sluške, sa lakoćom odsviraju sve kaj se kroz njih pusti, bio pop il death metal. 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Di si nabavio FH1s i po kojoj cijeni? Čekam već mjesec dana da mi s Alija stignu Jade Audio EA3 (Jade Audio je podbrend Fiioa) koje su konstrukcijski iste ko FH1S (13mm DD + Knowles BA) samo im je drukčiji tuning. Navodno imaju izraženiji bas, a zaintrigirale su me zbog ovih BA drivera, jer su to najjeftinije IEM slušalice s hvaljenim Knowles drajverima (izašle su me $38). Također, po recenzijama hvale širinu soundstagea za IEM slušalice. Samo što mi se sve čini da ću se još načekati i da ću biti sretan ako uopće stignu iz Kine...

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Linkao sam u prošlom postu - HD multimedija. Dostavili kroz jedan dan. Skuplje nego vani, no pošto nema na fiio-shop.de gdje inace narucujem (ne odgovaraju ni na mail kad sam pitao jel ce to dobavit) uzeo kod domačih dečki, oču podržat nekog ko prodaje Fiio kod nas jer imam 3 pojačala od njih i sad druge sluške i sve mi je vrh, a npr. fakin Sennheizera sam morao dva put reklamirat(in ear i over ear).

Prije sam imao Fiio F9 koji je kad sam ga prije 3god uzimao koštao isto i ovo je upgrade po apsolutno svemu. Gurnem ih u E10K ili Q1 MK2, ukljucim bass boost i apsolutno sve zvuči senzacionalno. Vrlo širok soundstage za in eare(kad sam ih prvi put stavio skidao sam jer sam mislio da mi netko zvoni na vratima da bi skužio kak čujem činele lol), bass da ti se trese lubanja kad boostas, vrlo čujna separacija instrumenata,  detaljno al ne zamorno kak znas bit u viskonim tonovima....ma jednostavno - baš jako dobre sluške. 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Bome su im dobre cijene. Ja sam lani Fiio K3 platio 100 eura, a kod ovih je 1000 kuna. Sve im je bar za 30% skuplje.

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imaju showroom i daju probati in eare, a koliko vidim u ponudi i Fiio FH7. Kad se situacija smiri od korone probat ću FH7 da vidim radi čega koštaju 4 soma i imaju li smisla u odnos na FH1S.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2020 14:26 (MewCore).
9 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

pozdrav 

kakve su vam Edifier P650 za 200kn? znaci samo youtube

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2020 10:54 (Crosgok).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koje biste bežične slušalice preporučili kvalitete slične Kingston Hyper X Cloud Pro?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2020 13:17 (Alfredo nr.2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ima nešto slično AKG k52 za do max 300kn s poštarinom?

- Koristilo bi se ugl za yt glazba nije u prvom planu, nego bi se koristilo u razne svrhe

- Da nisu male (da mogu lijepo sjesti oko uha)

- Da kabel nije najjadniji mogući koji će puknuti u manje od godinu korištenja. (Wireless ne dolazi u obzir)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
axos kaže...

Ima nešto slično AKG k52 za do max 300kn s poštarinom?

...

 Probaj Superlux 668B. 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
4 godine
odjavljen
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

In ear slušalice, za trčanje, da imaju ugrađenu memoriju u sebi (da ne moram teglit mobitel sa sobom). Preporuke a da ne košta ko suho zlato?

Have no fear, Vlad is here
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
191x7 kaže...
axos kaže...

Ima nešto slično AKG k52 za do max 300kn s poštarinom?

...

 Probaj Superlux 668B. 

 ima li kakva alternativa njima u tom rangu, pred koji tjedan mi se kabel pri vrhu slusalica na njima uništio u smislu toga da sad na desnoj slušalici ne čujem ništa

16 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...

 

Znao sam da se isplati pričekat 

 

Postoje li za te sluške jastučići od prave kože? 

 

Kak nosim đozle, apsolutno sve slušalice se počnu jako brzo trošit na mjestu di pritiskaju krila naočala i to mi je koma. Riješenje je ili real leather ili filc kaj već je taj materijal..

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

https://www.brainwavzaudio.com/collections/oval-memory-foam-earpds/sennheiser-hd-4-50-btnc

Mislim da su 4.40 i 4.50 jako slične, tak da bi to trebalo biti to, al svejedno provjeri. Ok , izgleda da je to to.

 

Tu imaš svih mogućih vrsta, od prave kože do "suede", kak se to već zove kod nas :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2020 11:42 (CyberDemonVZ).
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
HD4.40 i HD4.50 su prakticiki iste slusalice jedino sto HD4.50 imaju aktivni noise cancelling.

Ako netko kupuje druge jastucice preporucam one od velura (samo da nije koza) posebno zbog boljeg hlađenja uha u ljetnim vremenima 😅
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Jel zna netko dali se te sluške mogu spojiti na komp putem onog kasičnog BT usb sticka?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
ibme74 kaže...

Jel zna netko dali se te sluške mogu spojiti na komp putem onog kasičnog BT usb sticka?

 Ja ne znam, ali sam 99,99% siguran da može :D

 

Kad smo već kod toga, koristi netko 4.40 ili 4.50 za gaming? Lag, trajanje baterije, pozicioniranje u igrama...? Naravno, ako radi na PCu :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Imao sam HD4.40. Moj savjet vam je da za te pare uzimajte odmah. Radio mi je bez problema s USB Bluetoothom, zvuk super, bas zadovoljavajuć, lag nisam primjetio, baterija traje 20+ sati. Jedino se uši malo zagriju i počne žuljati nakon duljeg korištenja al sve u svemu preporuka.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2020 12:15 (vrinho).
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
vrinho kaže...

Radio mi je bez problema s USB Bluetoothom

 

E ovu potvrdu sam čekao, hvala puno, naručujem 

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Samo pazi da nije neki prastari pa možda i neće šljakati kak spada. Tako mi je bilo s PS4 gamepadom dok nisam naručio s Alija BT v 4.0 za nekoliko Eura i od onda je radio super.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
vrinho kaže...

Samo pazi da nije neki prastari pa možda i neće šljakati kak spada. Tako mi je bilo s PS4 gamepadom dok nisam naručio s Alija BT v 4.0 za nekoliko Eura i od onda je radio super.

 

Ni nemam nikakav jer mi nije trebao do sada, moram naručiti... Kakvo je stanje s ebayom/aliem? Jel sada pošiljke opet stižu u nekom normalnom vremenu 2-4 tjedna ili je i dalje "naruči pa Boga pitaj kad će"?

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Izbjegni ali i ebay sad jer je koma, čekam već 2 mjeseca dvije stvari i ni na vidiku da stignu. Radije daj više kod nas i imaš u nekoliko dana to doma.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

tako će i biti 

11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

BTW idu i ove sluške kao vruće kifle, prije cca sat vremena bilo dostupno 33 komada sada već na 17 komada, ako se još tko nećka ima cca sat vremena da naruči po trenutnom tempu 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
vrinho kaže...

Izbjegni ali i ebay sad jer je koma, čekam već 2 mjeseca dvije stvari i ni na vidiku da stignu. Radije daj više kod nas i imaš u nekoliko dana to doma.

 ista situaija i kod mene, već dva i pol mjeseca čekam jednu stvar da mi dođe sa alija

od 22.03 stoji da je kao krenulo za hrv iz singapura, i dalje ni makac...
prodavač pomaknuo jamstvo za povrat novca do 16.06. (prvo bilo do 15.05,), pa ako do onda ništa ne dođe, tražim povrat

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...
HD4.40 i HD4.50 su prakticiki iste slusalice jedino sto HD4.50 imaju aktivni noise cancelling.

Ako netko kupuje druge jastucice preporucam one od velura (samo da nije koza) posebno zbog boljeg hlađenja uha u ljetnim vremenima 😅

Mogu li se na tim slušalicama uopće mijenjati jastučići?

 

Imam HD 400s, po slikama doslovno iste kao i HD4.40, ali nisu bežične.

12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Marko :D kaže...
djigibao kaže...
HD4.40 i HD4.50 su prakticiki iste slusalice jedino sto HD4.50 imaju aktivni noise cancelling.
Ako netko kupuje druge jastucice preporucam one od velura (samo da nije koza) posebno zbog boljeg hlađenja uha u ljetnim vremenima 😅

Mogu li se na tim slušalicama uopće mijenjati jastučići?

Imam HD 400s, po slikama doslovno iste kao i HD4.40, ali nisu bežične.

 Najveća firma koja proizvodi jastučiće ih prodaje. Mislim da bi to značilo da se može :D

Do sad nisam imao slušalice kojima se ne mogu skinuti jastičići.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.5.2020 15:41 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Gotovo, nema ih više.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
CyberDemonVZ kaže...
Marko :D kaže...
djigibao kaže...
HD4.40 i HD4.50 su prakticiki iste slusalice jedino sto HD4.50 imaju aktivni noise cancelling.
Ako netko kupuje druge jastucice preporucam one od velura (samo da nije koza) posebno zbog boljeg hlađenja uha u ljetnim vremenima 😅

Mogu li se na tim slušalicama uopće mijenjati jastučići?

Imam HD 400s, po slikama doslovno iste kao i HD4.40, ali nisu bežične.

 Najveća firma koja proizvodi jastučiće ih prodaje. Mislim da bi to značilo da se može :D

Do sad nisam visio slušalice kojima se ne mogu skinuti jastičići.

 

Evo sad vidiš 

 

Denon AH-D321. Imam ih godinama kao antifone na poslu, zaista jebena izolacija a i zvuk. Kotačić sa jedne strane se da okretat i pritisnut za stišavanje i pauza/promjenit stvar ali stišavanje je nažalost rezervirano za "i" proizvode. Raspale su se sa svih strana, jastučići se ne daju skinut, ja sam ogulio koliko sam uspio taj sky ali uvijek završim pun crnih mrvica tak da idu u mirovinu. 

 

Čak prokleti Roccat, imao sam Kave XTD 5.1 analogne, počele se ljuštit, naravno da nemaju zamjenske al se ne sjećam da sam pokušao skinut sa njih jastučiće. Uzeo nakon njih opet Kave XTD ali 5.1 digital, one su na putu da počnu makar su spremljene već 4 godine i niti za njih, naravno nema jastučića. 

 

Zato sad pitam prije kupnje 

 

Neka mi i ove 4.40 potraju toliko, bit će dobro. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice