Razer Lycosa

poruka: 72
|
čitano: 16.033
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Zanima me sto mislite o ovoj tipkovnici

Zamolio bi korisnike doticne tipkovnice da mi odgovore na neka pitanja:

 

1.Moze li se kupiti ovu tipkovnicu sa nasim slovima i koja je shema sa tim osvjetljenjem

2.Da li je ova tipkovnica ugodna za igranje i tipkanje

3.Primjetio sam da ima dvije verzije ove tipkovnice lycosa i lycosa mirror, znam da ova druga nema gumirane tipke pa me zanima da li da kupim mirror ili obicnu verziju, jer sam cuo da neki imaju problema sa gumiranim tipkama (nakon nekog vremena se izlizu)

4.Gdje u hrv ima kupiti mirror verziju

 

tipkovnicu kupujem ovaj tjedan tako da bi zelio znat sve o njoj (mane i prednosti) prije kupnje, pa bi zamolio ako netko moze napraviti mali review

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 11:10 (danger1911).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

Zanima me sto mislite o ovoj tipkovnici

Zamolio bi korisnike doticne tipkovnice da mi odgovore na neka pitanja:

 

1.Moze li se kupiti ovu tipkovnicu sa nasim slovima i koja je shema sa tim osvjetljenjem

2.Da li je ova tipkovnica ugodna za igranje i tipkanje

3.Primjetio sam da ima dvije verzije ove tipkovnice lycosa i lycosa mirror, znam da ova druga nema gumirane tipke pa me zanima da li da kupim mirror ili obicnu verziju, jer sam cuo da neki imaju problema sa gumiranim tipkama (nakon nekog vremena se izlizu)

4.Gdje u hrv ima kupiti mirror verziju

 

tipkovnicu kupujem ovaj tjedan tako da bi zelio znat sve o njoj (mane i prednosti) prije kupnje, pa bi zamolio ako netko moze napraviti mali review

 

hvala

1) mislim da ne, a osvjetljenje je onako nis posebno... svijetle slova i to je to

2) sto je je, ugodna je ali i mozda malo preglasna

3) nemam blage veze

4) nemam blage veze

5) kloni se razera!

 

ne vrijedi tih para... imam ovu obicnu i vec mi je slovo S se skroz ne izlizalo nego izgrebalo... materijal tj plastika od koje je napravljena je neka bezveze,

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa

1.mislim da nema s nasim slovima,a osvjetljenje je super,ima 3 razine(ugaseno,samo w a s d tipke i sve tipke)

2.jako ugodna za igru,ne sklizu prsti po njoj i nisu duboke tipke pa je dosta brza reakcija,a ima i 1ms odaziva

3.ja imam obicu vec godinu dana i nije ni blizu da se tipke izlizu

4.nemam pojma,ja kupio svoju u fenixu

 

meni je tipkovnica odlicna i osvetljenje mi super pa nema frke za igru ponoci dok zena spava,svakako preporuka.

darkness is my friend
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa

odi na logitech opciju... bar zbog supportaSmijeh

razer vise nikad ne kupujem...

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

onda da je uzmem?

citao sam neke reviewe na internetu i izgleda da izvrsna i da nudi dosta za svoju cijenu (650 kn)

nije mi zao dati te novce jer ja uzimam da traje

lycosa mi je upala u oko jer ima tipke kratkoga hoda to mi se posebno dopalo

 

logitech jesu kvalitet ali zbog tipki mi se ne dopadaju (G11 G15 pa caki ni G19)

vec 5 godina radim na tipkovnici koja ima tipke kratkoga hoda tako da sam se naviknuo

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 11:29 (danger1911).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa

da mi ova krepa ja bi opet uzeo razera jer su zakon kaj se tice periferije,naravno svako ima svoj ukus ali neces pogrijesit da uzmeš bilo koju od brand name tipkovnica,najbolje bi bilo da ju malo isprobas prije kupnje i osjetiš pod prstima pa onda odluci.

darkness is my friend
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

onda da je uzmem?

citao sam neke reviewe na internetu i izgleda da izvrsna i da nudi dosta za svoju cijenu (650 kn)

nije mi zao dati te novce jer ja uzimam da traje

lycosa mi je upala u oko jer ima tipke kratkoga hoda to mi se posebno dopalo

 

 

po meni NE... izgleda izvrsna i to je to i ne, ne nudi dovoljno za svoju cijenu. a kad si vec rekao da uzimas da traje onda ne znam zasto ne odes na logitech. malo nadodas para ali znas da si miran... jer ako nesto ode u quratz ovi odmah salju novu a razer ne je8e..

 ja sam svoju kupio u 10 mjesecu (i mis mambu) i obje stvari su se pocele raspadat a pljunuo sam 1500kn za periferiju za koju sam i ja mislio da je super i da izgleda super

 

treba nam neki treci jer ovo nije dobro: njemu je dobra, meni nijeSmijeh! ali eto bar vidimo da nista nije apsolutno.

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 11:34 (skank666).
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa

sutra postam slike svoje periferije zajedno s ostecenjima... ponavljam. kupljeno u 10 mjesecu, nisam neki zagrizeni gejmer, svega 1 naslov u nekih 3 mjeseca, ako i to..

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Lycosa

S nasim slovima se nemoze dobiti, tipkanje je fantasticno, nema trosenja, a miror verzija se moze naruciti preko Opric informatike (jeftinija je od obicne)

Bolje ispasti kreten nego iz aviona
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
zaki kaže...

S nasim slovima se nemoze dobiti, tipkanje je fantasticno, nema trosenja, a miror verzija se moze naruciti preko Opric informatike (jeftinija je od obicne)

oooo ima, ima!

 

al je samo mene posralo pa da sam dobio govno?!Iznenađen

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 11:40 (skank666).
16 godina
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

Zanima me sto mislite o ovoj tipkovnici

Zamolio bi korisnike doticne tipkovnice da mi odgovore na neka pitanja:

 

1.Moze li se kupiti ovu tipkovnicu sa nasim slovima i koja je shema sa tim osvjetljenjem

2.Da li je ova tipkovnica ugodna za igranje i tipkanje

3.Primjetio sam da ima dvije verzije ove tipkovnice lycosa i lycosa mirror, znam da ova druga nema gumirane tipke pa me zanima da li da kupim mirror ili obicnu verziju, jer sam cuo da neki imaju problema sa gumiranim tipkama (nakon nekog vremena se izlizu)

4.Gdje u hrv ima kupiti mirror verziju

 

tipkovnicu kupujem ovaj tjedan tako da bi zelio znat sve o njoj (mane i prednosti) prije kupnje, pa bi zamolio ako netko moze napraviti mali review

 

hvala

Ja ju imam, pa cu ti odgovoriti na pitanja.

 

1. Ne mozes. Vecina high end tipkovnica dolazi samo u US varijanti. Nista strasno, brzo se naviknes i ne vidis razliku. Osvjetljenje je solidno i pomaze kod tipkanja u mraku i nadodaje "cool faktoru".

Kao sto je netko vec rekao, postoji i WASD cluster osvjetljenje, ali ne sluzi nicemu. Ako ces bas igrati igru sa takvim osvjetljenjem, trebat ces i druge tipke pored WASD-a a sam WASD ces ionako prekrit prstima i neces vidjet osvjetljenje. To je samo marketinski trik.

 

2. Ne samo da je ugodna nego je savrsena (meni). Dosta je mekana, savrseno osjetljiva i ima slim design. Tipke imaju rubber finish.

 

3. Kod obicne Lycose ti se jako vide packe zbog glossy izgleda tipkovnice. Kod Mirrora je to vjerojatno jos izrazenije tako da ja ne bi isao na mirror. Ja sa svojim rubber tipkama nemam nikakvih problema, nije se nista izlizalo.

4. Links

 

 

Sve u svemu, Lycosa je vrhunska tipkovnica. Iskreno, mislim da kosta malo previse za ono sto nudi, no zbog "cool faktora" se isplati kupiti. :P

Tipkovnica ima odlicne performanse i jako je ugodna za koristenje.

Ima sve high end dide mide tipa: Anti ghosting, Macro, Gaming mode, USB port, Mic in - Audio out port itd.

Moram naglasiti da USB port na tipkovnici ima vlastiti kabel koji se usteka u PC i tako osigurava normalno napajanje pa nema ogranicenja kao kod nekih Logitechovih modela gdje nismo mogli ustekati odredenu periferiju jer periferija nije mogla dobivati dosta struje.

Na Lycosu se slobodno moze ustekati i eksterni disk.

Meni osobno je ovo najljepsa tipkovnica na trzistu.

 

Sad neke mane.

Kao sto sam vec spomenuo, na ovoj tipkovnici se jako vide packe ako sunceva svijetlost pada na nju.

Multimedia touchpad mi nekada ne radi kako treba, zbuni se i ne zna koju tipku stiscem. To rijesim tako da prodem palcem preko tocuhpad-a i onda se restarta i radi kako treba. Mislim da je to do drivera za W7.

- Psiho246
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
skank666 kaže...

sutra postam slike svoje periferije zajedno s ostecenjima... ponavljam. kupljeno u 10 mjesecu, nisam neki zagrizeni gejmer, svega 1 naslov u nekih 3 mjeseca, ako i to..

Gdje su te slike kolega?

15 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Ako imaš malo više novaca, svakako preporuka, ali ako ne, isplativije ti je da uzmeš neku Logitech tipkovnicu.

During your life, nevet stop dreaming. No one can take away your dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

sad kad si vec spomenuo mambu i nju kupujem zajedno s lycosom pa me zanima do kakvih je ostecenja doslo, citao sam o nekim poteskocama prilikom instaliranja firmwirea ali svi kazu da je vrhunski glodavac

 

ima li jos tko iskustva sa lycosom jer kako i sam kazes tebi nevalja, drugome valja treba nam vise misljenja

 

kupujem lycosu zasigurno

hvala na brzim odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 11:45 (danger1911).
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
the economist kaže...
skank666 kaže...

sutra postam slike svoje periferije zajedno s ostecenjima... ponavljam. kupljeno u 10 mjesecu, nisam neki zagrizeni gejmer, svega 1 naslov u nekih 3 mjeseca, ako i to..

Gdje su te slike kolega?

pa reko sam sutra... danas ne stignem!

RazerDinoMan kaže...

Ako imaš malo više novaca, svakako preporuka, ali ako ne, isplativije ti je da uzmeš neku Logitech tipkovnicu.

definitvno. al nisi citao na forumu o njihovom supportu?!

danger1911 kaže...

sad kad si vec spomenuo mambu i nju kupujem zajedno s lycosom pa me zanima do kakvih je ostecenja doslo, citao sam o nekim poteskocama prilikom instaliranja firmwirea ali svi kazu da je vrhunski glodavac

 

ima li jos tko iskustva sa lycosom jer kako i sam kazes tebi nevalja, drugome valja treba nam vise misljenja

zato sam i napisao ono... sto vise ljudi se javi to ce nam svima bit jasnije (tj bar meni, jer za sada samo ja imam problema s tipkalom)

ali ti zato danny moze malo reci o mambi i on je ima a ima i problema

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
16 godina
offline
Razer Lycosa

Skank, ja imam svoju vec negdje godinu dana, i nije se NIGDJE izlizala niti ima ostecenje bilo kakve prirode.

Zapravo ima jednu malu ogrebotinu jer sam proso nozem preko nje, ali to je kriv faktor ljudske gluposti a ogrebotina se ionako ne vidi. :P

Sve u svemu, imao sam i ja neke predrasude prema razeru oko kvalitete i cini se da su im Mambe stvarno malo nekvalitetne ali Lycosa je kvalitetno izradena i cvrsta.

- Psiho246
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
Psiho246 kaže...

Skank, ja imam svoju vec negdje godinu dana, i nije se NIGDJE izlizala niti ima ostecenje bilo kakve prirode.

Zapravo ima jednu malu ogrebotinu jer sam proso nozem preko nje, ali to je kriv faktor ljudske gluposti a ogrebotina se ionako ne vidi. :P

Sve u svemu, imao sam i ja neke predrasude prema razeru oko kvalitete i cini se da su im Mambe stvarno malo nekvalitetne ali Lycosa je kvalitetno izradena i cvrsta.

ma jasno mi je ali eto meni se dogodilo to sto se dogodilo.. izgleda da je samo mene posralo. ovo link u temi slike vaseg hardvera i na drugoj slici se vidi (ne bas dobro al se vidi) da je slovo S osteceno.

ponavljam sutra stavljam slike ostecenja da nebi bilo da skank sere

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

Zanima me sto mislite o ovoj tipkovnici

Zamolio bi korisnike doticne tipkovnice da mi odgovore na neka pitanja:

 

1.Moze li se kupiti ovu tipkovnicu sa nasim slovima i koja je shema sa tim osvjetljenjem

2.Da li je ova tipkovnica ugodna za igranje i tipkanje

3.Primjetio sam da ima dvije verzije ove tipkovnice lycosa i lycosa mirror, znam da ova druga nema gumirane tipke pa me zanima da li da kupim mirror ili obicnu verziju, jer sam cuo da neki imaju problema sa gumiranim tipkama (nakon nekog vremena se izlizu)

4.Gdje u hrv ima kupiti mirror verziju

 

tipkovnicu kupujem ovaj tjedan tako da bi zelio znat sve o njoj (mane i prednosti) prije kupnje, pa bi zamolio ako netko moze napraviti mali review

 

hvala

 

Imam ju i ja, pa evo moji odgovori:

 

1. Osvjetljenje je, po meni, vrlo lose. Kad ga nema, tipkovnica je crna, kad ukljucis da svijetle W A S D slova onda svijetli dovoljno jako ali to nicem ne sluzi, a ak ukljucis da je osvjetljena cijela, onda dobijes puno slabije osvjetljenje nego kod W A S D, i meni to nije kul nego ogranicavajuce. Za te novce bi bilo ok da mozes namjestati razinu osvjetljenja, ili da je dosta jace.

2. Tipkam na njoj puno, i to ti ovisi o tome kakvu tipkovnicu volis. Mozda malo preglasna, kao sto je netko vec rekao. :)

3. Nakon godine i pol izlizale su mi se tipke A i S, a koristim ju gotovo skroz... nista spektakularno...

 

 

Rjesava jednostavne probleme u podforumu Programiranje od 2008. xD
14 godina
offline
Razer Lycosa

meni moja crkla nakon 3 mjeseca. od razera mozda mis ali tipkovnicu preporucujem logitech.iskreno ja ne znam sta ima u lycosi za 700 kn ja sam je uzeo sam zato sto mi je bila ljepa

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 12:08 (Pislje).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Razer Lycosa
danger1911 kaže...

1.Moze li se kupiti ovu tipkovnicu sa nasim slovima i koja je shema sa tim osvjetljenjem

2.Da li je ova tipkovnica ugodna za igranje i tipkanje

3.Primjetio sam da ima dvije verzije ove tipkovnice lycosa i lycosa mirror, znam da ova druga nema gumirane tipke pa me zanima da li da kupim mirror ili obicnu verziju, jer sam cuo da neki imaju problema sa gumiranim tipkama (nakon nekog vremena se izlizu)

4.Gdje u hrv ima kupiti mirror verziju

  1. Mislim da se može, što se tiče osvjetljenja to je samo svijetlo, i navodno vidiš bolje tipke, ništa posebno. No, osvjetljene nije baš kvalitetno Smijeh
  2. Meni je stvarno ugodna, jedina je mana njezina glasnoča tipki. Ako ti glasočna tipki nije presudna onda se tipke super Namigiva
  3. Pa neče se izlizati doista je kvalitetna, možda nakon nekoliko godina Belji se
  4. Neznam... Sory ali koliko ja znam možeš

 

No, ja tipkovnicu ne preporučam... Dapaće ona nije loša, no za te novce je moguče kupiti bolju Namigiva

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
14 godina
offline
Razer Lycosa

i daj prosvrljaj po netu ima bas serija koje imaju probleme to gledas po serijskom broju tipkovnice pa nemoj da ti bas uvale seriju za koju se zna da je problematicna

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

po meni razer ima samo dobre miševe, a sto se tice tipkovnica, rađe bih uzeo logitech

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa
dub0x kaže...

po meni razer ima samo dobre miševe, a sto se tice tipkovnica, rađe bih uzeo logitech

ma nema ni to! kruna ponude (mamba) je, sto se tice kvaliteta izrade, govno! jedino sto valja od razera su one podloge (platnene ili od cega  vec). to je markica samo za pokazivanje, neku dugotrajnost ne ocekujem. procjenjujem jos nekih godinu dana do potpunog raspada periferije i tada cu u potpunosti zaboaviti da razer postoji. 1500kn za periferiju koja nece biti upotrebljiva u manje od 2 godine! JUUUU FAKIN HUUU!!

na moju i vasu zalost javili su se i neki s indenticnim problemima tako da ipak nije samo do mene... a sve nas veze jedna tocka a to je da smo ko majmuni pali na izgled! 

ja sam svoju pouku izvukao...

slike sutra!

 

 

a i prije je bilo problema sa tipkalom, znaci nista nova

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 13:29 (skank666).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razer Lycosa

 

 

Ovo je zbilja glasno, i malo jeftino se čuje, barem u usporedbi sa G9 i Roccat Kone s kojima imam iskustva. Inače planirao sam uzeti spomenutu Razer Lycosa malo za promjenu, ali kada sam je probao u trgovini odmah sam zaključio da bih bio lud da mjenjam G15 za tu tipkovnicu.

15 godina
odjavljen
offline
RE: Razer Lycosa

e i da, i ja imam taj problem a i nas moderator danny... isto i kao s "otpadanjem djelova" (da se tako izrazim!)

ali ajde posto imam logitech G35 to pjevanje mi, nekad, ne predstavlja problem..

 

pa da probamSmijeh dodite malo tu molio bi vas (ako ste zainteresirani!?)

 

a i za lycosu se mozemo dogovoritPoljubac

 

Ovo je zbilja glasno, i malo jeftino se čuje, barem u usporedbi sa G9 i Roccat Kone s kojima imam iskustva. Inače planirao sam uzeti spomenutu Razer Lycosa malo za promjenu, ali kada sam je probao u trgovini odmah sam zaključio da bih bio lud da mjenjam G15 za tu tipkovnicu.

 

imao sam i ja G9 i budala ga prodala da bi kupio mambu! jedino sto mi je bio mali. vise mi pase veci mis tj palm grip

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 13:43 (skank666).
14 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Moj bi ti savjet bio da si uštediš par sto kuna i odeš na arctosu.

 

Ja ju imam i prezadovoljan sam.

 

Ne trebaš brinuti oko izlizanih tipki. Tipke nisu glasne.

 

A osvjetljena tipkovnica ti stvarno ne služi ničemu. Jedino ako ti se to baš jako sviđa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Razer Lycosa

Nevolim baš razerove proizvode... Jedino su podloge super... Kvaliteta izrade je vrlo loša i labava... Mislim da Logitech ima dobru izradu... Ubiti razer ima dobar dizajn te to ljude vjerovatno privlači Belji se

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Razer Lycosa

To i ja cijelo vrijeme tupim!

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Razer Lycosa

Za tu cijenu možeš uzeti ovu tipkovnicu

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Lycosa

Posjedujem Lycosu i imam samo rijeci hvale.

 

Dnevno ju koristim i do 10ak sati i nema tragova trosenja i ogrebotina. Sama kvaliteta izrade je odlicna, tipke su kvalitetno sredjene i nema 'skljocanja'.

Driveri rade savrseno na Windows 7.

 

Mislim da nema misla usporedjivati Logitechove modele tipkovnica u ovom cjenovnog rangu jer vjerujem da su obe jako kvalitetne. Ja sam se odlucio za Lycosu iz razloga sto izgleda jednostavno i zbog kratkog hoda tipki.

 

Ti odluci, vjerujem da neces fulati ni s jednom koju kupis.

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice