Printer preskače

poruka: 6
|
čitano: 1.528
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Printer preskače

imam epson stylus 4450 printer...svaki put kad stavi da printa vec broj primjeraka on printa jedan ..isprinta ga...pa izbaci jedan prazni pa opet printa..i tak dalje do određenog broja stranica kkojeg sam ja stavio...u cemu je problem..imao sam slicni problem sa canonovim i250

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Printer preskače

Si pogledao malo u postavkama?

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Printer preskače

Da. I ja sam imao isti problem kada sam jednom reinstall Windowse pa sam, mislim kako je i Black Knight rekao vidio negdje, mislim u Windowsima: Printers and faxes ili slično promijenio postavke pisača. Vidi na Visti se drugačije zove, sry sada nisam doma pa ne znam...

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, MB Gigabyte EX38-DS4, s775, iX38, DDR II, SATA II, FW, GLAN, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
RE: Printer preskače

to sam i ja mislio...reinstalirao sam i windowse i drivere...i preskace..

al....cudno...nekad printa i ne preskace stranicu...a nekad da..tako da nevjerujem da preskace zbog postavki...nekad preskace a nekad ne..

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
15 godina
protjeran
offline
RE: Printer preskače

Isto može jednostavno biti da je ponekada i sama stranica kojoj je dodijeljen ispis deformirana, dakle da ima podataka za ispis, samo je prazna... Pogledaj kad se sjetiš prije ispisa u page setup odnosno print preview ako znaš na što mislim? pozzNamigiva

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, MB Gigabyte EX38-DS4, s775, iX38, DDR II, SATA II, FW, GLAN, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
Printer preskače

A MOGUCE JE I TO...iako nevjerujem...jer da je to saveano da preskace......a i da svaki..3-4 put printanja da preskace jednu..namzne...pogledat cu za prewiev

kopirajte si ovo u potpis....ako misliste....da bi vistu trebalo ukinut....i da je kingmax definintivno....best buy na trzistu
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice