Pokvareni subwoofer? zaključana tema

poruka: 21
|
čitano: 3.772
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Genius SW G2.1 3000 Gaming pokvareni subwoofer?

Pozdrav!

 

Imam Genius SW G2.1 3000 Gaming zvucnike. 2 su satelita + subwoofer. Do sad je radilo sve najnormalnije, danas vise nema subwoofera, skoro pa kao da je ugasen, iako ja na potenciometru okrecem za bass, on ne daje nikakve znakove.

Postoji li mogucnost popravka ili je to zavrsena prica? Ni u jednim opcijama bass nije iskljucen ili mute-an. Hvala

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 22:34 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pokvareni subwoofer?

Probaj rukom vidit dali membrana daje znakove života iako je vj. prdnia na rosu sad u ove vruće dane kad se klime pale 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?
ZGamer kaže...

Probaj rukom vidit dali membrana daje znakove života iako je vj. prdnia na rosu sad u ove vruće dane kad se klime pale 

 Ma ono, jedva se osjeti da unutra nesto vibrira. Klime nemam u kuci. Radili od 25.10.2018. Stajao na mjestu ispod stola, nije kabel bio natezan niti subwoofer pomican da bi nesto do kontakta bilo.

Kovačić
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvareni subwoofer?
Otvori, vidi šta je otišlo od elektronike
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Inace ima jos garancije nesto ostalo u protisu, ali s njima nesto dogovorit je tako da je bolje da idem kupim novi zvucnik...

Gledam narudzba je bila 15.10.2018., jamstvo 24 mjeseca.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2020 9:09 (acmilan2).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvareni subwoofer?
Šalji
Budi uporan
Neće te nitko jebat za tvoje pare
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Nista, rade od 10, zvat cu i vidjet sta ce rec. Inace salju odmah (bar je bilo za prijenosni disk situacija) da se javim u MR servis da se odmah ograde od svega... Ne vjerujem da se ista promijenilo do sada.

Kovačić
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Mislim da oni to moraju hendlati.

U Linksu kad mi je mobitel krepao, doneo ga, oni poslikali, napisali šta je bilo i tjt.

Oni su to dalje slali gdje je trebalo.

11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?
Dex.pwn kaže...

Mislim da oni to moraju hendlati.

U Linksu kad mi je mobitel krepao, doneo ga, oni poslikali, napisali šta je bilo i tjt.

Oni su to dalje slali gdje je trebalo.

 Cuo se sad s njima, recimo taj prijenosni disk sam morao u MR servis kao, ne kod njih. Sad kazu racun, zvucnici u kutiji donijeti sve pa ce ce onda dalje to uzeti i rijesiti. Hvala svakako!

Kovačić
11 godina
offline
Pokvareni subwoofer?

Pitao sam jos sad preko maila dal mozda mogu zbog garancije ove uzet pod račun pa da doplati  nekih 100-200kn pa uzmem neke nove da opet imam garu 2 ili 3 godine.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Neće ti to ić

 

11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Ja u futuri dobio novo vodeno hlađenje kad sam donio staro u garantnom roku na popravak. Doplatio 250kn, oni ugradili i idemo dalje! Zasto ne bi tako i tu bilo?

Kovačić
12 godina
odjavljen
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Jel njih oštećuješ

Ako se uređaj može popraviti, zašto bi mijenjao?

11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Pa i vodeno se moglo popraviti, ali meni trebaju zvučnici odmah, pa necu necu cekati sad mjesec dana bez njih da oni videl jel se moze ili ne moze popraviti, tu je račun, tu je lova, daj mi nove sa novom garancijom, a vi dalje rjesavajte s ovim. I ja i oni bili zadovoljni.

Kovačić
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?
acmilan2 kaže...

Pa i vodeno se moglo popraviti, ali meni trebaju zvučnici odmah, pa necu necu cekati sad mjesec dana bez njih da oni videl jel se moze ili ne moze popraviti, tu je račun, tu je lova, daj mi nove sa novom garancijom, a vi dalje rjesavajte s ovim. I ja i oni bili zadovoljni.

 

Puca Protisu ona stvar sta ti sad "necu necu cekati sad mjesec dana". I ne, ti bi bio zadovoljan, oni ne. Bez da se ljutis, sa ovakvim stavom, po negdasnjem zakonu o max 45 dana reklamacije, nazvao bih te najvjerojatnije 44. dan da sutra mozes preuzeti robu.

 

Uglavnom, nadam se da ti nece stajati duze od dva tjedna u Protisu, i vise od mjesec dana u Microlineu (koji je uz MSAN(?) najvjerojatniji uvoznik).

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

To bi bio recimo ti. Kaze , futuri je stalo da korisnik bude zadovoljan, zato i jesu na dobrom glasu kao No. 1 informaticka trgovina u Hrvatskoj, dok ovi nazalost od mene nece vidjeti para, jbg, uzeo par stvari i dobro je dok radi. Dok ne, onda ide kolebanje...

 

Zato cu cu dalje radije dati malo vise kod nekog za koga znam da neće radit budalu od mene jer kvar na elektronici je moguc moguc dan.

Kovačić
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?
acmilan2 kaže...

To bi bio recimo ti. Kaze , futuri je stalo da korisnik bude zadovoljan, zato i jesu na dobrom glasu kao No. 1 informaticka trgovina u Hrvatskoj, dok ovi nazalost od mene nece vidjeti para, jbg, uzeo par stvari i dobro je dok radi. Dok ne, onda ide kolebanje...

 

Zato cu cu dalje radije dati malo vise kod nekog za koga znam da neće radit budalu od mene jer kvar na elektronici je moguc moguc dan.

 

Sad se ti ljutis Toliko si "dao malo vise" da si kupio uredjaj u najeftinijem webshopu u HR koji radi sa 2-3% marze? Nazalost, ono sto ovdje ne uvidjas su tvoja prava i njihove obveze koje su definirane nekavim legalnim aktima; to sta se ti ko malo dijete duris jer nije dobilo igracku taj dan, to ti ne mogu pomoci.

 

Futuru  mi ne moras spominjati, imam njihovih cca 15 workstationa od 10k-25k kn plus PDV u zadnjih dvije godine. 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
odjavljen
offline
Pokvareni subwoofer?

Oni bi onda imali jedan uređaj koji ne radi, imali bi jedan uređaj manje(koji bi ti uzeo) koji će dati za cca 200-ak kuna.

U svakom slučaju su oni u minusu. Taj uređaj koji bi ti uzeo oni mogu prodati za više od 200-ak kuna.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Ne ljutim se ja, samo kazem da sam prije 2 godine malo vise bio upucen za futuru i njihovo poslovanje, ne bi vjerojatno danas ovdje nista ni pisao.

A te fore sa malom djecom ti lijepo svojoj djeci samo govori, sigurno ce biti sretni. LP

 

Admin, moze lock teme.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.7.2020 14:30 (acmilan2).
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Evo opet se ljutis. Zar ti je toliko tesko prihvatiti da nisi u pravu, i da postoje postupci koji se slijede u nekim situacijama, u ovom slucaju reklamacija.  #retoricko

 

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
11 godina
offline
Re: Pokvareni subwoofer?

Sad me ti ljutis. Pitati ne kosta nista. Shvatio sam i prvu tvoju poruku, ali sam samo rekao za dobro iskustvo u futuri. To je sve.

Kovačić
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice