Općenito o miševima za igranje

poruka: 103
|
čitano: 59.499
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Općenito o miševima za igranje

Pozdrav svima, prije par dana kupio sam mis genius netscroll 200 laser... medjutim on ima 1600 dpi-a, moze se mijenjat na 800 ali ja ne znam kako. Tocnije pise da se tri tipke moraju stisnut odjednom i drzat par sekundi (znaci lijeva + scroll tipka+ desna) ja sam to napravio medjutim dpi mi se nije spustio na 800, isto tako instaliro sam drivere koje sam jedva naso i jedni su jedini na internetu, ni preko njih ne mogu mijenjat dpi, a ni normalnim nacinom koji sam vec naveo dok je program upaljen... Inace treba mi tih 800 dpi-a jer dok igram igricu jednostavno mi je nisan pre brz a okretljivost pre mala, tu bi sa 800 dpi-a dobio neko izjednacenje, ako netko zna sto bi mogo pokusat? jel moguce da je mis vec bio pokvaren ili nesto slicno?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Općenito o miševima za igranje

Pozz ekipa. Imam miš Havit gaming series 249. E, sad mi se dešava da miš često laga, pa moram mijenjati utore na matičnoj. Određeno vrijeme radi super i onda ponovo pođe lagging. Pođe se čuti onaj zvuk kao kad se nešto išteka iz usb utora i ponovo ušteka, a miš je non stop uštekan. Onda se desi da freeza po nekoliko sekundi i samo odjednom krene, ili ponekad freeza čitav sistem i moram uraditi restart. Ako je do drivera može pomoć, a ako je riknuo da ga bacim u kantu.

Hvala

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Općenito o miševima za igranje

http://www.links.hr/?naziv=mis-trust-gxt-152-19509-opticki-2400dpi-usb-crni&option=artikl&id_artikl=101.503.387

ima li ko kakvih iskustava s ovim mišem pa ako mi moze reci jeli se isplati kupit i tako to :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2015 13:38 (MaciStyle).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Općenito o miševima za igranje

Pozdrav, moze preporuka nekog bezicnog misa da je sto jeftiniji a da opet koliko-toliko valja. Nebi bio stalno u uporabi, tu i tamo ako sam udaljen od kompa a treba nešto prešaltati ili stisnuti pauzu da ne moram ustajati. Čitam da su oni skroz jeftini (pogotovo iz kine) jako brzo pokvare, u roku mjesec dana pa eto ako je neko uzeo neki jeftini a da dura vise od spomenutog roka bio bih zahvalan da mi preporuci  Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Općenito o miševima za igranje

Razmišljam o kupnji novog miša, bacio sam oko na steelseries rival 700, da li imate još koju preporuku a da je u rangu rival700?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Općenito o miševima za igranje

Pozdrav, treba mi miš do 200kn za gaming da je srednje veličine,nije mi bitan izgled,bitno da radi dobro...Gledao sam Hiraliy f300 ali nemam iskustva,pa nisam siguran..Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Općenito o miševima za igranje
E-blue auroza obična (ne IM), 229kn u hangaru18 i još ide 20% dole.
Motorola G5 Plus 3/32
5 godina
neaktivan
offline
Općenito o miševima za igranje

imam gejmerski mis gmb musg-02.ima jednu manu kursor mu kontra ide,znaci kad ides prema gore sa misem kursor ide dole kad ides dole kursor gore.

jeli to tako mora biti il nesto nevalja sa njim.pozz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Općenito o miševima za igranje
Sanchez22 kaže...

imam gejmerski mis gmb musg-02.ima jednu manu kursor mu kontra ide,znaci kad ides prema gore sa misem kursor ide dole kad ides dole kursor gore.

jeli to tako mora biti il nesto nevalja sa njim.pozz

 Zvuči kao da mu je uključen invert (koji se koristi na avio simulacijama i s kojim se nekad igrali Quake igrači...)

Vjerojatno moraš skinuti drivere i isključiti tu opciju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
neaktivan
offline
Re: Općenito o miševima za igranje

instalirao sam softwer za njega al u njemu nema opcije da se to promjeni ima nekih gluposti kao mijenjanje boja i ostalo a to nema nisam nasao.poz

4 godine
offline
Općenito o miševima za igranje

ma rotiraš ga za 180 stupnjega i bit ce dobro :D 

salim se, probaj pogledati u postavkama kompa pod miš, tamo ima i invert tipki pa mozda ima i za smjer

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Općenito o miševima za igranje

Jel se može miš s nečim "podmazat" da bolje kliže niz podlogu. Primjetio sam na 2 miša, da one 3 gumice koje su naljepljene dole na mišu, kada pređem prstom preko njih da se na novijem bolje kliže

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Općenito o miševima za igranje

Ocisti ih....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice