Naizbalansiran zvuk - HyperX Cloud Alpha

poruka: 5
|
čitano: 2.498
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Naizbalansiran zvuk - HyperX Cloud Alpha
Pozdrav, prije nekih pola godine sam kupio u linksu navedene slusalice. Sve je radilo ok i stvarno su bile top do jucer, kad sam primjetio da je desna glasnija od lijeve, nije neka nebeska razlika i mozda se u par sekundi slusanja nebi primjetilo, ali stvarno smeta kad znam koliko kostaju i da to nije kako bi trebalo biti.
Imam li pravo na direktan povrat novca bez zaje*ancija (samo da raskinem ugovor) ili je za to ipak kasno?
Ako odnesem u links a oni proslijede dalje u servis, te neki lik u par sekundi testiranja kaze "Ma ko ga je*e ove su ispravne" sto mi je cinit?

Ps testirao sam na vise razlicitih uredaja i stvarno je do slusalica.
jk
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.5.2022 13:33 (jaxy1108).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Naizbalansiran zvuk - HyperX Cloud Alpha

U windowsu možeš podesit balans. Također provjeri kabel.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Naizbalansiran zvuk - HyperX Cloud Alpha

Provjeri ako imaš onaj kotačić za regulaciju glasnoće na slušalicama (trebo bi bit negdje na sredini kabla), mene Cloud Core zajebavaju ako je kotačić podešen na maksimalnu glasnoću, moram lagano stišati preko tog kotačića dok se ne izravna zvuk.

Say hello to my little friend
9 godina
offline
Re: Naizbalansiran zvuk - HyperX Cloud Alpha
Krunoo7 kaže...

Provjeri ako imaš onaj kotačić za regulaciju glasnoće na slušalicama (trebo bi bit negdje na sredini kabla), mene Cloud Core zajebavaju ako je kotačić podešen na maksimalnu glasnoću, moram lagano stišati preko tog kotačića dok se ne izravna zvuk.

 Cloud Alpha II ista stvar. Ako je kotačić okrenut do kraja za nijansu se zvuk stiša, moram ga vratit "jedan zub" natrag da se izbalansira, tj da bude maksimalno pojačano.

5 godina
offline
Re: Naizbalansiran zvuk - HyperX Cloud Alpha

Znam, ali ne pada mi na pamet slusalice od 100 eura koristit tako sto im trazim balans tako da jednu vise pojacam u opcijama, radije cu ih reklamirat 

jk
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice