Miš se sam od sebe diskonekta

poruka: 8
|
čitano: 1.946
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Miš se sam od sebe diskonekta

Znaci mis se ugasi na par sekundi kao da sam ga istekao ic pc-a i onda ponovno upali i tako se ponavlja proces ajmo reci svakih sat vremena...
Prije par dana reinstalirao sam windowse tako da mislim da nije problem softwerske prirode... Zna li netko do cega je?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Miš se sam od sebe diskonekta

Mis je jos pod garancijom, jel vrijedi garancija za to?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Miš se sam od sebe diskonekta

koji mis?

 

Survivor - eye of the tiger
6 godina
offline
Miš se sam od sebe diskonekta

Logitech m500

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Miš se sam od sebe diskonekta
Nixx7 kaže...

Logitech m500

Događa li se isto u drugom portu i na drugom računalu? Onda je miš defektan i trebao bi ga reklamirati.

 

Ako se ne događa, onda tebi nešto ne štima s računalom. Možda da pokreneš neku live distribuciju Linuxa pa da provjeriš događa li se isto pod Linuxom? Ako se ne događa, znači da je s mišem vrlo vjerojatno sve u redu, no da nešto ne štima s instalacijom Windowsa. Ako se događa isto i pod Linuxom, onda je vjerojatno u pitanju hardverski problem - problem s portom, problem s USB kontrolerom na matičnoj ploči...

6 godina
offline
Miš se sam od sebe diskonekta

Događa se na svim portovima, dok je recimo i tastatura ukljucena ali ona normalno radi i ne iskljucuje se... Na drugom racunalu nisam imao priliku probat jer ga nemam.
Sad ne znam sto se tice reklamacije, evo danas sam skoro 3 sata igrao igricu i tek se onda iskljucio, kako oni to testiraju uopce? Sta ako se desi da ga testiraju recimo 2 sata i bas u ta 2 sata se ne iskljuci i vrate mi mis i kazu da je ispravan :/

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Miš se sam od sebe diskonekta
Nixx7 kaže...

Događa se na svim portovima, dok je recimo i tastatura ukljucena ali ona normalno radi i ne iskljucuje se... Na drugom racunalu nisam imao priliku probat jer ga nemam.

Možeš probati pod Linuxom. Ako se isto događa pod Linuxom, onda znaš da nešto ne štima s hardverom, vrlo vjerojatno s mišem.

 

Da ne znam bolje, prepostavio bih možda neka žica u kablu u prekidu, negdje pukao lem ili tako nešto. Probaj savijati kabel, tresti miš pa vidi dolazi li do prekida i tada.

 

Nixx7 kaže...

Sad ne znam sto se tice reklamacije, evo danas sam skoro 3 sata igrao igricu i tek se onda iskljucio, kako oni to testiraju uopce? Sta ako se desi da ga testiraju recimo 2 sata i bas u ta 2 sata se ne iskljuci i vrate mi mis i kazu da je ispravan :/

S obzirom da se problem ne može samo tako reproducirati, lako je moguće da bi ti to tako i završilo - da ga isprobaju, vide da radi i - vrate kao ispravnog.

 

Ako ništa drugo, morao bi imati barem snimku toga da dolazi do prekida, da si barem na taj način "pokriven", da ne možeš dokazati da ne radiš reklamaciju bezveze.

6 godina
offline
Miš se sam od sebe diskonekta

Ma ja sam njega odnio na reklamaciju pa sto bude bude, naglasio sam da ga treba duze testirati jer se zna desiti da se po 3,4 sata ne dogodi greska... Uglavnom hvala ti brate na savjetima, javim kako je prosla reklamacija :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice