Miš za ljevake?

poruka: 5
|
čitano: 4.273
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Miš za ljevake?

Da li znate jel ima gdje za kupit miš za ljevake?

Naravno ne mislim na one miševe koje mogu koristiti i ljevaci i dešnjaci već na one ergonomske...kao npr logitech g5 ili ovaj što ja imam genius ergo 525...

CPU AMD Athlon 6000+, MBO Gigabyte GA-MA790FX-DS5, GPU Sapphire Radeon HD4870, DDR2 Kingmax 4 Gb 800MHz (4x1 Gb) PSU Corsair TX750W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Miš za ljevake?

Hm, tema koja i mene interesuje, koristim simetricni logitech. Da li se ovi poznati modeli miseva uopce rade s odrazom u ogledalu? :))

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš za ljevake?

To i mene isto zanima, a jedini kojeg sam ja našao je Logitech MX 610 left handed version ali želio bi naći još neke i usporediti ih, a ne kupiti njega samo zato jer je jedini izbor.


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Miš za ljevake?

Nažalost nema nista sto se moze mjerit sa kvalitetom Logitechovih i Microsoftovih ergonomskih miseva a da je namijenjeno iskljucivo ljevacima. Vec spomenuti MX 610 left-handed je jedini. Ja sam zato uzeo simetricnog Razer Lachesisa.

Q6600@3.6, 4 GB Crucial Ballistix @970Mhz, 8800GTX@630/2000, 3x320 GB + 500 GB, Samsung 2232Bw, Samsung 930BF
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Miš za ljevake?
Paolo2612 kaže...

To i mene isto zanima, a jedini kojeg sam ja našao je Logitech MX 610 left handed version ali želio bi naći još neke i usporediti ih, a ne kupiti njega samo zato jer je jedini izbor.


 Ja sam dobio na poklon MX610, prezadovoljan, preko setpoin-a mozes postavit sve tipke, bas zvog oblika vise nemam grceva u ruci nakon duzeg koristenja...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice