Mala tipkovnica za laptop

poruka: 6
|
čitano: 1.516
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Mala tipkovnica za laptop

Prvo što sam mislio je ici na zamjenu tipkovnice na laptopu, ali ne znam koliko mi se bas isplati davat par stotina ili koliko vec kuna za laptop koji je star 5+ godina...

Par tipki mi ne radi vec vise od godinu dana, ali te su mi bile nebitne i skoro nikako koristene tako da me nije bilo briga, ali zadnjih par dana su jos neke otkazale tako da ne mogu normalno radit.

Pa onda računam da uzmem neku jeftinu malu tipkovnicu, idealno bi mi bilo da je otprilike duzine normalnog 15.6'' laptopa da je stavim preko laptop tipkovnice dok je koristim.

 

https://www.links.hr/hr/tipkovnica-mis-logitech-mk240-nano-desktop-cordless-bezicna-crna-usb-101600141

https://www.links.hr/hr/tipkovnica-logitech-k230-bezicna-kompaktna-usb-101205006

 

Ova 2 linka sam stavio samo zato jer mi se cini sa slike da su dovoljno male tipkovnice kakve bi mi pasale, pa eto ako neko ima nesto jeftinije neka da prijedlog. Nije mi bitno da je bezicna, moze biti i neka srot marka samo da radi :) i da je dovoljno mala. Sto jeftinije to bolje.

 

PS. Nije toliko bitno da ima numericki dio posto onda dobijam na kompaktnosti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 16:04 (AirLive).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mala tipkovnica za laptop
AirLive kaže...

Prvo što sam mislio je ici na zamjenu tipkovnice na laptopu, ali ne znam koliko mi se bas isplati davat par stotina ili koliko vec kuna za laptop koji je star 5+ godina...

Par tipki mi ne radi vec vise od godinu dana, ali te su mi bile nebitne i skoro nikako koristene tako da me nije bilo briga, ali zadnjih par dana su jos neke otkazale tako da ne mogu normalno radit.

Pa onda računam da uzmem neku jeftinu malu tipkovnicu, idealno bi mi bilo da je otprilike duzine normalnog 15.6'' laptopa da je stavim preko laptop tipkovnice dok je koristim.

 

https://www.links.hr/hr/tipkovnica-mis-logitech-mk240-nano-desktop-cordless-bezicna-crna-usb-101600141

https://www.links.hr/hr/tipkovnica-logitech-k230-bezicna-kompaktna-usb-101205006

 

Ova 2 linka sam stavio samo zato jer mi se cini sa slike da su dovoljno male tipkovnice kakve bi mi pasale, pa eto ako neko ima nesto jeftinije neka da prijedlog. Nije mi bitno da je bezicna, moze biti i neka srot marka samo da radi :) i da je dovoljno mala. Sto jeftinije to bolje.

 

PS. Nije toliko bitno da ima numericki dio posto onda dobijam na kompaktnosti.

ne budi cicija. ovo je dovoljno jeftino i dobro. inače, ima ih u nas svakakvih ali su znatno skuplje i nisu logitech i ... aj ne zajebavaj. kupi ovu i riješeno. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Mala tipkovnica za laptop

Pa ima ti na "Ebay" tipkovnica za laptop dvadesetak dolara, ako sam znaš zamijeniti.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mala tipkovnica za laptop
Ajar kaže...

ne budi cicija. ovo je dovoljno jeftino i dobro. inače, ima ih u nas svakakvih ali su znatno skuplje i nisu logitech i ... aj ne zajebavaj. kupi ovu i riješeno. 

 Ne pratim cijene tako da ne znam što je dovoljno jeftino i kvalitetno, zato i pitam... Na koju misliš kad kažeš ovu, onu skuplju sa numeričkim dijelom ili ovu kraću bez numeričkog dijela koja je u paketu sa mišem?

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 19:04 (AirLive).
15 godina
offline
Re: Mala tipkovnica za laptop
AirLive kaže...
Ajar kaže...

ne budi cicija. ovo je dovoljno jeftino i dobro. inače, ima ih u nas svakakvih ali su znatno skuplje i nisu logitech i ... aj ne zajebavaj. kupi ovu i riješeno. 

 Ne pratim cijene tako da ne znam što je dovoljno jeftino i kvalitetno, zato i pitam... Na koju misliš kad kažeš ovu, onu skuplju sa numeričkim dijelom ili ovu kraću bez numeričkog dijela koja je u paketu sa mišem?

 svejedno. ak ti treba miš, uzmi ovu s njim, ak ne ... ipak je to logitech i nije nimalo skupo - 160 nofaca (i ne jebi po tavanu s alibabetinama, jer ovdje imaš garanciju ak nekaj, nedajbože, zapne).

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Mala tipkovnica za laptop

Nikad brži odgovor nisam dobio na forumu :)

Miš mi ne treba, ali ne treba mi ni numerički dio, a i ovo je jeftinije. U Splitu sam, ima je za 149kn u hgšrota i 145 kn u chipoteci.

Zaboravio sam odgovoriti ivo454 da ne znam to sam zamijeniti, inače ni ne naručujem vani ništa jer mi se neda zezat sa time, tj nisam dosad ništa trebao šta je dovoljno isplativije vani da je vrijedno zezanja.

Ne volim izvoditi popravke na ničemu u što nisam siguran da neću još više sjebat :) Npr. za trenutni laptop znam očistiti ventove i zamijeniti pastu samo zato jer sam našao yt tutorial za to i zaključio da bi mogao to napraviti bez problema.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice