Hyperx Alloy Origins 60

poruka: 3
|
čitano: 2.451
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Hyperx Alloy Origins 60

Pozdrav, ima li netko navedenu tipkovnicu da mi kaže svoje mišljenje.. Trenutno je na akciji u Linksu pa sad ne znam da kupujem ili ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Hyperx Alloy Origins 60

jesi ikad dosad imao 60% tipkovnicu?

ja sam prije par godina kupio puno kvaltetniju 60% tipkovnicu od te hyperX (https://www.overclockers.co.uk/vortex-pok3r-60-mechanical-keyboard-cherry-mx-brown-switch-rgb-backlight-uk-layout-kb-002-vt.html)

 

relativno brzo sam pozalio tu odluku jer se nikako nisam mogao naviknuti da nemam tipke za lijevo/desno/gore/dolje i F1-12 (a na kraju mi je i numpad nedostajao za jednostavan unos brojeva)

 

ako si gejmer i ne pises previse, uzmi 60% tipkovnicu

ali ako radis ista drugo osim gejmanja, preporucam ti bar TKL layout (s njom mos komotno i gejmat i pisati)

 

mislim na ovakvu tipkovnicu (na ovu sam presao nakon 60%, ali sam i od nje morao odustati jer mi za posao treba numpad pa sam na kraju kupio vecu):

https://www.njuskalo.hr/tipkovnica-mis/coolermaster-masterkeys-pro-rgb-oglas-36253221

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hyperx Alloy Origins 60

Hvala na obrazloženju. Uzeo sam je na kraju. Bila je u Linksu na akciji za 750kn. Htio sam jednu takvu malu tipkovnicu. Em je mala em je duplo teža od Roccat Isku koju sam dosad koristio. Jedino je sad privikavanje na ovu manju. Pokazivači su postavljeni s desne strane i odmah uz njih je FN tipka tako ako moram koristiti pokazivače, s malim prstom stisnem FN. Fali mi arm rest za nju, to si moram još nabaviti i na staroj sam imao makro naredbe za sleep i shut down :D Služila me dobrih 5 godina i još uvijek bez problema. Ostat će za rezervu

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice