Driveri za gamepad

poruka: 9
|
čitano: 2.224
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Driveri za gamepad

imam smartboxov gamepad ali bez drivera nece raditi vibracija...neznam koji je tocno model ali moze ici i na ps2 i na pc..zanima me dali neko ako ima drivere moze poslati ili mi reci link na kojem ih mogu nabaviti

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Driveri za gamepad

Pa možda je nepotrebno pitanje, ali zar nisi dobio instalacijski CD sa Gamepadom? Ja imam Thrustmaster 3-1 i CD sa driverom...

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driveri za gamepad
ja00022 kaže...

imam smartboxov gamepad ali bez drivera nece raditi vibracija...neznam koji je tocno model ali moze ici i na ps2 i na pc..zanima me dali neko ako ima drivere moze poslati ili mi reci link na kojem ih mogu nabaviti

 Ja ima gamepad i netreba mi driveri.
Nego kada ga uključiš otiđi provjetrit u Control Panel te Game Controllers tamo ti mora prikazati "USB Gamepad   OK" ako oćeš možeš testirati tipke na properties.
A za vibraciju probaj u igri uključiti Analoga.

Zaj*ebali Rusi klimu umjesto ljeta šalju zimu!
15 godina
neaktivan
offline
Driveri za gamepad

mah sve to ja probo al bas trebaju driveri neznam zasto. gamepad je od frenda a kod njega sve radi zato jer ima drivere a on nezna di mu je cd....pa reko ak neko ima cd da mi uploda negdi... kuzim sse malo u to tak da sam vise-manje sve probao..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Driveri za gamepad

LINK RapidShare Probaj, nisam siguran, nisam probao... Pozz

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driveri za gamepad
stoncin3 kaže...

LINK RapidShare Probaj, nisam siguran, nisam probao... Pozz

  ma jok nista od tog linka mislim da sam i to pokusao nest sl. al ne...nakon instalacije trebalo bi se u game controles tam u control panelu pojaviti da se ukljuci i testira FF iliti vibracija ali nista ....mislim uz to sve ne radi mi i par dugmadi tak da mi je i zbog toga....
al ipak fala na pomoci... 
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.10.2008 13:46 (ja00022).
15 godina
protjeran
offline
Driveri za gamepad

Pinnacle Game Profiler ili nešto slično? Možda proradi. Tim programom se podešavaju, dakle dodjeljuju funkcije tipkama na gamepadu kod PC-a... Sretno!

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Driveri za gamepad
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Driveri za gamepad
pinkskin kaže...
  ej fala legendo   od svega ponudjenog samo je ovo pomoglo...sve sada stima...to sam trazio vec mj dana i nigdje nije bilo...fala
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice