Deathadder mouse

poruka: 10
|
čitano: 2.187
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse
pitanje

Kupio sam nedavno mish i instalirao sam najnovije drivere. Postavio sam brzinu misha i sachuvao postavke u mishu tj. u njega...

 

Sad bi tio promijeniti brzinu misha ali neznam kako... Uvjek mi vracha na staru brzinu tj. postavke... Kako da promijenim postavke u mishu?

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deathadder mouse

Ne kužim baš gdje ti je problem? Ti si stavio da ti bude recimo na 900DPI pa bi sada na 1800 npr ali ti ne želi? Meni sve uredno radi, tamo u trayu kod sata imam ikonu od Razer DeathAdder Drivera, u opcijama promijenim na Dpi Switcher na recimo 1800DPI, kliknem na Advanced Settings i recimo malo smanjim sa 10 na 7, kliknem ispod toga na Enable X-Y Master Sensitivity (bude mali x ako je uključeno), odem na Apply i to je to.

I samo da kažem, verzija drivera mi je 1.08, A Firmware  mi je 1.27.

 

 

razer razer
Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse
autorov komentar

verzija drivera mi je 1.08,  Firmware  mi je 1.25.  Kod Win pointer je 6, acceleration je 0, Sensitivity je malo manje od 6 odma ispod 6. x-y je sve 10. u Counter Strike mi je 1. kad stavim win pointer malo vishe od 6 onda mi uvjek vraca na 6.5... kad stavim na 6 onda je ok a kad stavim malo vishe od 6 uvjek vraca na 6.5... a to mi je previse :/

Dali je to mozda Bug? ako se nemoze rijesiti onda cu prihvatiti na 6 da mi stoji.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse

imam death addera... al nemam pojma šta se događa sa tvojim.... probaj izbrisat i ponovo instalirat drivere.... Iznenađen

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse

imam isti miš ali ne znam do čega ti je.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse

Hmm...Pa odes, promijenis, i nastavis dalje. Ako to ne radi...Zbrisi drivere, ponovo ih stavi... nemam druge ideje

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Logitech G15 + Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Deathadder mouse

Razerovi misevi znaju pravit puno problema, pricam iz osobnog iskustva

AMD Athlon X2 7750+ @3.1Ghz / ASUS M3N78-EM / Kingmax 3 Gb RAM 800 Mhz / Zotac GF8800 GT AMP 512 mb / Seagate-Maxtor 320 Gb / Fortron Blue Storm II 500W
16 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse

Mozes napraviti 5 profila,u jednom stavis 1800dpi,u drugom 900dpi,u ostalima kako zelis i mjenjas ih sa onim gumbicem na dnu misa(kod senzora)Namigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deathadder mouse

razerovi misevi rade samo JEDAN problem (bez uvrede na ispravci) a to je potpuna ovisnost o istima

Lijeva ruka - Logitech UltraX Flat Desna ruka - Razer DeatAdder Oci - Samsung T200 Usi - Logitech + Phillips + Creative X-Fi
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Deathadder mouse
Nadimak_:o kaže...

razerovi misevi rade samo JEDAN problem (bez uvrede na ispravci) a to je potpuna ovisnost o istima

 ima u tome nešto... dok nisan ima dobar miš mislija san 300-400 kn je previše da miš i nemože vridit toliko... a sad mi se čini pre jeftino s obziron na neke logitech miševe... i pun k... bolje
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice