Bezicne slusalice

poruka: 5
|
čitano: 7.734
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Bezicne slusalice

Evo ovako.imam doma obicne slusalice sa zicom i u zadnje vrijeme me ta zica pocela nervirat..zvuk je super ali bih htio neke bezicne

Gledo sam malo po netu i nasao ova dva modela a ako ima tko iskustva s njim(kvaiteta zvuka,jesu li preteske)

SONY MDR-RF850RK  http://www.chipoteka.hr/www_new/modules/moduli/shop/product.php?sifra=8071633320

469.00 kn

I druge sennheiser rs 120 rf  719kn makar mi je to previse za slusalice ali ako su super skupit ce se od nekud novcaCool

Volio bih kad bi imale punjivu baterijuNamigiva

Iskustva,prijedlozi?Smijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2008 23:00 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Bezicne slusalice

Imam Sony DR-BT30Q bežične slušalice.

Kupio sam ih prije otprilike nekih godinu i pol, po cijeni od 830 kn.

Uzeo sam ih prvenstveno ergonomije i komfora radi  - nisam više mogao podnositi konstantno uvijanje kablova (do te mjere me iritiralo da sam ih na momente poželio ''caknuti'').

Isprva sam bio vrlo skeptičan, unatoč prilično paprenoj cijeni. No, prvi put kad sam ih upogonio - bio sam i više nego ugodno iznenađen (ma što iznenađen - oduševljen!!!). Cool

 

 

Zvuk je jednostavno izvrstan (''mesnat'' i dubok bas, odsutnost bilo kakve distorzije, dobra stereo uravnoteženost i separacija kanala - kvalitativno usporediv sa žičnim modelima cjenovnog raspona 400-500 kn - provjereno!!!).

Prilično su i glasne (ne slušam ih nikad glasnije od 2/3 max glasnoće, čak ni u pakleno bučnim tramvajskim uvjetima).

Imaju i kontrolne tipke (glasnoća, forward/back, power - putem AVRCP Bluetooth profila).

Trajanje baterije je, u realnim uvjetima, solidnih 6-9 h (ovisno o bitrateu i glasnoći). Baterija je naravno punjiva (vrijeme punjenja je oko 3h).

Topla preporuka!!! Smijeh

 

Evo to bi, dakle ukratko, bila moja iskustva u domeni bežičnosti...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Light travels much faster than sound, that's why some people seem bright until you hear them speak
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2008 1:04 (zz22).
15 godina
neaktivan
offline
Bezicne slusalice

Ma cine se dobre ali bi ja htio neke vece jer sam se na takve naviknuo,da mi dodu preko cijele glave,na netu sam vidio da navedeni sennheiser rs 120 rf ima problema sa sumom pa me zanima dali i sony ima posto mi je sony cjenom pristupacnijiNamigiva

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Bezicne slusalice
Lion King kaže...

Ma cine se dobre ali bi ja htio neke vece jer sam se na takve naviknuo,da mi dodu preko cijele glave,na netu sam vidio da navedeni sennheiser rs 120 rf ima problema sa sumom pa me zanima dali i sony ima posto mi je sony cjenom pristupacnijiNamigiva

 Sve što ti gledaš su RF slušalice, dakle nekih 800MHz im je frekvencija i dosta su osjetljive.
Malo šuma ćeš imati (pozadinskog), e sad stvari mogu biti samo gore od toga.
Informacije reda radi, Sennheiser radi bežične slušalice i mikrofone preko pola stoljeća, ako on ima problema sa šumom, onda Sony ima samo više.
Osobno sam razmišljao o RS130 modelu, i još uvjek mi je u nekim planovima Smijeh  To im je najbolje zvučeći model iz palete bežičnoga za "po doma".
Naravno, ovo se ne odnosi na bluetooth slušalice, to je nešto drugo.

15 godina
neaktivan
offline
Bezicne slusalice

Uzeo bi i ja rs130 ali sam ogranicen budetom..

Zato razmisljam o sony-u..

Nista sutra u Chipoteku,nadam se da cu ih moc isprobat,ako ne onda jos malo mucenjaNamigiva

Netko od BUG-ovaca mozda nekaj zna?Osmijeh

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2008 22:20 (Lion King).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice