2.1 zvučnici

poruka: 26
|
čitano: 7.674
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

Jesu li LOGITECH X-230 zvučnici dobri ili preporučujete neke druge?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

Meni ih je frend nedavno kupio i full je dobar zvuk, a i u bugu ih preporucuju pa ako ti ne smeta zastarjeo dizajn definitivno ih kupi!


Double posters deserve to die!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: 2.1 zvučnici
GoranLjubenkov kaže...

Jesu li LOGITECH X-230 zvučnici dobri ili preporučujete neke druge?

 kao što znaš i sam uvijek je tu važeća stara poslovica; "koliko para...." , no kad već ulaziš u Logitech, za stotinjak kuna više imaš Z-3 s 40W RMS.

 osobno imam (kupio po preporuci iz časopisa BUG) Logitech Z-4i (bijeli), no onda su koštali 550 kn, a sad vidim da su se malo "razmahali" s cijenama u Ve-Milu Viče

Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

svakako preporučujem Z-4 ; ima ih moj frend i stvarno su odlični, vrijede para


bobo desmra
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

Na Z3 i Z4 imaš i daljinski i totalno cool izgled, po meni nema nekakve velike razlike u zvuku između Z3 i Z4, i jedan i drugi imaju 40 W, a X230 ak baš nikako nemožeš nadoplatiti 100 kn za Z3, al mislim da se isplati...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: 2.1 zvučnici
Razlika između x230 i Z3 je barem 160kn a ne 100. Osobno sam kupil Z3 (wood grain) u vemilu kad je bila akcija za 350kn cini mi se. A sad imas u HG spotu crne za 490kn. Po meni dobra kupnja ali ni x-230 za nisu losi za 330kn.
16 godina
protjeran
offline
RE: 2.1 zvučnici
elvis again kaže...
Razlika između x230 i Z3 je barem 160kn a ne 100. Osobno sam kupil Z3 (wood grain) u vemilu kad je bila akcija za 350kn cini mi se. A sad imas u HG spotu crne za 490kn. Po meni dobra kupnja ali ni x-230 za nisu losi za 330kn.
tu imaš cijene danas 30. ožujka `08 god


X230 = 405 kn.

Z3 (wod grain) =499 kn

dakle, manje od 100 kn.



Najbolja hrana je afrička; jedeš malo, a imaš veliki stomak !
16 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

Ja osobno nebi sad kupio Z3 jer nebi mogao živjet s činjenicom da ih je donedavno hrpa ljudi kupila za oko 360kn Smijeh   (ah takav sam.....)

al oni su svejedno jako kvalitetni zvučnici iako ne mislim da se znatno razlikuju od x-230... Evo ja imam X-210, izgledaju mali al su prave zvjerčice....pa i razlika između njih i Z-3 nije nešto ultravelika....


bobo desmra
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2.1 zvučnici
Core2Duo2 kaže...

Ja osobno nebi sad kupio Z3 jer nebi mogao živjet s činjenicom da ih je donedavno hrpa ljudi kupila za oko 360kn Smijeh   (ah takav sam.....)

al oni su svejedno jako kvalitetni zvučnici iako ne mislim da se znatno razlikuju od x-230... Evo ja imam X-210, izgledaju mali al su prave zvjerčice....pa i razlika između njih i Z-3 nije nešto ultravelika....


 to se zove snobovski efekt.ne kupujem jer ih svak imaOsmijeh
16 godina
neaktivan
offline
RE: 2.1 zvučnici
lebo1 kaže...
Core2Duo2 kaže...

Ja osobno nebi sad kupio Z3 jer nebi mogao živjet s činjenicom da ih je donedavno hrpa ljudi kupila za oko 360kn Smijeh   (ah takav sam.....)

al oni su svejedno jako kvalitetni zvučnici iako ne mislim da se znatno razlikuju od x-230... Evo ja imam X-210, izgledaju mali al su prave zvjerčice....pa i razlika između njih i Z-3 nije nešto ultravelika....


 to se zove snobovski efekt.ne kupujem jer ih svak imaOsmijeh
 ma ne to....    nego ne bih kupovao jer su bili na puno nižoj cijeni, a sad ih neću ja kupovat po 150kn višoj cijeni...

bobo desmra
16 godina
offline
2.1 zvučnici

Bas sam neki dan pisao o tome na slicnom threadu:

ima z-4 i zamjenio sam ih za x-230. Z-4 imaju jedan od najlosijih zvukova koje sam cuo kod 2.1 kompleta za 100€. Ukratko: nepovezani zvuk basa i srednjih, bas nemoguce ustimati, srednji totalno bez detalja, visoki suste. X230 daju puno bolji zvuk. Ali najbolji zvuk do 100€ po mom iskustvu je kod CL iTrigue 3330.

 


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
2.1 zvučnici

Imao sam i z3 i z4...z4 mi je nekako imao ljepši bass...dok je z3 ima mrvicu jače visokotonce...Po izgledu mi je čak z3 ljepši jer nema onako plastične zvučnike ko z4...A kod z4 je prednost to što ima i na kontroleru potenciometar za bass što z3 ima iza subwoofera što i nije praktično.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
2.1 zvučnici

Osobno imam Z-3 i da kupujem ponovno zvucnike, prije bi pogledao sto nudi recimo Creative u cjenovnom rangu...

Ovi  moji  zvuce  tako...  hmmmm...  suplje

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
2.1 zvučnici

Fora je sto su Z4 pohvalili u bugovom testu zvucnika... meni se cini da ih nisu niti izvadili iz kutije, kamoli poslusali :)


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razlika u zvuku...

 

                                                                  Cijenjeni !

 

Molim  Vas  da  me  informirate    tj.  savjetujete  o  razlici    izmedju      zvuka

        zvučnika  :    Logitech    Z-4       i     Creative   I- TRIGUE   L  3800  .

 

                                                                Unaprijed      zahvaljujem    svima  !

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Razlika u zvuku...

Ovdje sam pisao o tome (zadnji post):

 

http://forum.bug.hr/forum/topic/periferija/test_20_zvucnika/2078.aspx?sort=asc&view=flat

 

rezime: itrigue je za tri koplja bolji.

 

Usput: nesto ti ne radi tastatura, kao da si slucajno sjeo na spejs...


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razlika u zvuku...

 

                                                                                            Cijenjeni   Hudo !

 

                                        Najljepše  zahvaljujem  na  savjetima  ! Vaše iskustvo tj. zapažanje govori

              u  prilog  mojem  !  Naime  ,  Logitechove  zvučnike  (  Z-4  )  imao  sam  prilike  poslušati  prije

              nekoliko  dana  ,  a  Creativove  (  I-TRIGUE    L  3800 ) tek danas !

              Stoga nisam  bio  siguran  u  svoj  audio  doživljaj  ,  a i  volim  poslušati  iskustva  ostalih...

 

                                                                                                                      Pozdrav  !

16 godina
protjeran
offline
RE: 2.1 zvučnici
hudo kaže...

 Z-4 imaju jedan od najlosijih zvukova koje sam cuo kod 2.1 kompleta za 100€.

 


  e na ovakav post zaista je potrebno reagirat, (da se čitatelji ne bi zbunili) jer dugo nisam pročitao veće nepoznavanje materije o kojoj se piše.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razlika u zvuku...

 

                                                                                                                          Cijenjeni Hudo !

 

                                                        Molim  Vas  da  mi  'podarite'  još  jedan  saVjet ,  tj  Vaše  mišljenje  o  (ne)  kvaliteti

                                                sounda  zvučnika  (  2.0    !  )  CREATIVE  GIGAWORKS  T  20  !

                                                                                                                Unaprijed      Hvala  !

16 godina
offline
RE: Razlika u zvuku...
pajo_007 kaže...

 

                                                                                                                          Cijenjeni Hudo !

 

                                                        Molim  Vas  da  mi  'podarite'  još  jedan  saVjet ,  tj  Vaše  mišljenje  o  (ne)  kvaliteti

                                                sounda  zvučnika  (  2.0    !  )  CREATIVE  GIGAWORKS  T  20  !

                                                                                                                Unaprijed      Hvala  !

 Nažalost, t20 nisam slusao. Imao sam doma samo par itrugue modela, i logitech z3, z4, x230 i jos neki x__ ali se ne sjecam broja, tako da samo za te modele mogu suditi.

Općenito, svidza mi se zvuk zvucnika sa ugradzenim aluminijskim JBLovim driverima, to su oni mali srebrni, bez dust-capa u sredini, lako ih je prepoznati (itrugue 3330 ih ima).

 

#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.4.2008 20:28 (hudo).
16 godina
offline
RE: 2.1 zvučnici
Bugofil kaže...
hudo kaže...

 Z-4 imaju jedan od najlosijih zvukova koje sam cuo kod 2.1 kompleta za 100€.

 


  e na ovakav post zaista je potrebno reagirat, (da se čitatelji ne bi zbunili) jer dugo nisam pročitao veće nepoznavanje materije o kojoj se piše.
 pa kada vec reagiras, sto te muci oko materije? Rado cu argumentirati i pojasniti moje tvrdnje, stovise i napisati dosadanja iskustva sa stereo sistemima, sto kompjuterskim sto "obicni muzickim".

#define QUESTION ((bb) || !(bb))
15 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

imam HK Stick 2.1 spojene preko yamaha pojačala.

oni imaju sami kontrolu glasnoće na sebi

kako spojiti da kontroliram glasnoću daljnskim od pojačala

 

svaka ideja dobro došla

tateK
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

i ja sad bas trazim zvucnike pa dali mi neko moze rec dali valjaju ovi Logitech X-140. važnomije da je što čišći i precizniji zvuk za gaming!

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: 2.1 zvučnici
skočko kaže...

i ja sad bas trazim zvucnike pa dali mi neko moze rec dali valjaju ovi Logitech X-140. važnomije da je što čišći i precizniji zvuk za gaming!

Ak mislis na ove dole to su 2.0 zvucnici uglavnom to je lose plastika nije to dobro. Itekako bolje i jeftinije rjesenje su ti ovi dole Genius zvucnici na drugoj fotki i jos imaju duplo vise snage ljepse izgledaju i drveni su kaj je najbitnije ak hoces takvu vrstu zvucnika u toj klasi.Cool

14 godina
protjeran
offline
RE: 2.1 zvučnici
skočko kaže...

i ja sad bas trazim zvucnike pa dali mi neko moze rec dali valjaju ovi Logitech X-140. važnomije da je što čišći i precizniji zvuk za gaming!

logitec je ok..ali ako hoćeš doista kvalitetu,uzmi Creative Labs I-trigue L 3800..ili Cambridge Soundworks ...

evo ti linkova...

 

http://en.europe.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=789&product=14097&listby=usage

 

http://www.cambridgesoundworks.com/store/category.cgi?category=mul_spk_csw

 

dalje nema potrebe gledati...LOGITEC je ok,ali nije sluga ovima...

14 godina
neaktivan
offline
2.1 zvučnici

Jel ima ko iskustva s ovim zvučnicima Hercules XPS 2.1 20

 

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=7641

 

Našo par usporedbi na netu i svi kažu da daje puna za toliko koliko košta al me zanima neko više objektivno mišljenje ili osobni dojam.

http://manutd-cro.com/forum/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice