World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.841
|
čitano: 1.360.082
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
World of Warcraft

Ako ces igrati a nisi igrao od patch 8.2 imad dosta contenta za proci od essenca nabaviti, do novih visiona. Ok je patch i novi corruption system mi se svida.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Warcraft
Selverak kaže...

Ako ces igrati a nisi igrao od patch 8.2 imad dosta contenta za proci od essenca nabaviti, do novih visiona. Ok je patch i novi corruption system mi se svida.

 Nisam dvije godine taknuo igru. Uzeo sam mjesec dana pa što bude.  

I'm very large!
8 godina
offline
World of Warcraft

Moja malenkost izbacila novi video ! druid pow Gehennas EU 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
World of Warcraft

Pozdrav

moze neka preporuka za Classic - server , domaci guild - horda?

 

thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft

Pyerwood village, ali nismo samo domaći...ima i stranaca...core smo domaći....Beercraft gilda :)

Vispaj Klakhan ili Prconjaa...

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
4 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft

Pozdrav,

 

Preporučujem Shazzrah ili Firemaw, PvP serveri. <Kreativni Nered> - Horda na Shazz je izvrstan guild. Raidao sam sa njima neko vrijeme, imaju izvrsnu komunikaciju i jako su aktivni. Ako te zanima, whispaj bilo kojeg membera.

 

Znam nekoliko ljudi koji igraju na Firemaw-u, nije "naš" guild, ali isto tako kvalitetna ekipa.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 12:55 (snowyM).
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Cestitamo Vujke ( APES )  na rank 14 i Sweetshot ( Salad Bakers ) Sparklystars  koji je postao najbogatiji igrac u classicu .

 
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Ima li neki must have addon za classic?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
RazorSkull kaže...

Cestitamo Vujke ( APES )  na rank 14 i Sweetshot ( Salad Bakers ) Sparklystars koji je postao najbogatiji igrac u classicu .

Daj malo elaboriraj :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2020 14:57 (TunaPablo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
TunaPablo kaže...
RazorSkull kaže...

Cestitamo Vujke ( APES )  na rank 14 i Sweetshot ( Salad Bakers ) Sparklystars koji je postao najbogatiji igrac u classicu .

Daj malo elaboriraj :D

 

 

Hocu evo pogledaj video kako se zaraduje gold na gehennasu XD https://www.twitch.tv/videos/559299489

5 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
RazorSkull kaže...
TunaPablo kaže...
RazorSkull kaže...

Cestitamo Vujke ( APES )  na rank 14 i Sweetshot ( Salad Bakers ) Sparklystars koji je postao najbogatiji igrac u classicu .

Daj malo elaboriraj :D

 

 

Hocu evo pogledaj video kako se zaraduje gold na gehennasu XD https://www.twitch.tv/videos/559299489

 I dalje ne vidim kako je najbogatiji igrač u classicu :D

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
I classic i bfa trenutno previse time consuming verzije. Igram bfa jer je mehanika 120000 puta kompliciranija i imas vise toga za raditi.
Svaka cast classicu ali nikad vise.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Pozdrav

 

Ukratko, htio bih mozda probati igrati na orginalu.

U principu sam se igrao prije na privatnim serverima i to samo do lich kinga. Sad zaradujem pa mi ovo nije skup sport:)

Pa me zanima prvo, koliko je igrica drugacija naspram burning crusade i lich kinga ? Tipa koliko je sad time consuming ako hoces tu i tamo koji raid i neki dungone ? I ono najbitnije kakav je pvp ?

Sto se tice placanja, vidim da sad imaju foru sa subscription i ovak mi se cini isplativije to uzeti, jer ako i uzmem one edicije opet moram placati game time, pa koja bi razlika bila da samo uzmem subscription u odnosu da kupim igricu pa onda samo nadoplacujem game time ?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
cale kaže...

Pozdrav

 

Ukratko, htio bih mozda probati igrati na orginalu.

U principu sam se igrao prije na privatnim serverima i to samo do lich kinga. Sad zaradujem pa mi ovo nije skup sport:)

Pa me zanima prvo, koliko je igrica drugacija naspram burning crusade i lich kinga ? Tipa koliko je sad time consuming ako hoces tu i tamo koji raid i neki dungone ? I ono najbitnije kakav je pvp ?

Sto se tice placanja, vidim da sad imaju foru sa subscription i ovak mi se cini isplativije to uzeti, jer ako i uzmem one edicije opet moram placati game time, pa koja bi razlika bila da samo uzmem subscription u odnosu da kupim igricu pa onda samo nadoplacujem game time ?

Klasik  dobiješ kao bonus besplatno
kad platiš pretplatu za mjesec možeš igrati obje igre i regular (do kuda si platio ekspanzije) ili klasik varijantu
u lucheru odrediš koju verziju će pokrenuti
Klasik ima oko 5 GB
regularna verzija 30 GB+

sve je "time consuming", pogotovo klasik gdje sve pješke radiš do levela 40
odeš odraditi 2 questa i ode sat vremena kaj si reko keks.

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 22:07 (Darky).
8 godina
offline
World of Warcraft

Svi novi igraci koji zele igrati wow neka mi se jave, trenutno radim recruit a friend, link je ovdje https://battle.net/recruit/6PT7TSCMT6 , ukratko pomazem u financiraju golda classic TOP popularni server Gehennas i Firemaw  top world guildovima, na retailu isto igram na Silvermoon/Ravencrest i kazzak , preko 10godina iskustva u wowu,od rekorda u boostanju,golda do ciscenja kontinenata,profesionalno levelanje za vise informacija mozete me dodati na sparklystars#21949 battlenet tag, discord Sparklystars#4810  

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 22:09 (Sparklystars).
 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
Sparklystars kaže...

Svi novi igraci koji zele igrati wow neka mi se jave, trenutno radim recruit a friend, link je ovdje https://battle.net/recruit/6PT7TSCMT6 , ukratko pomazem u financiraju golda classic TOP popularni server Gehennas i Firemaw  top world guildovima, na retailu isto igram na Silvermoon/Ravencrest i kazzak , preko 10godina iskustva u wowu,od rekorda u boostanju,golda do ciscenja kontinenata,profesionalno levelanje za vise informacija mozete me dodati na sparklystars#21949 battlenet tag, discord Sparklystars#4810  

 ja bih se rado vratio, ali tu gdje sam sada net nije dovoljno stabilan (čitaj pucanja veze po 1-2 minute) za ikakvo normalno on-line igranje
jer uvijek kad postane "vruće" pukne veza i ti si mrtav.

if only you knew the power of the dark side
10 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Upomoć! Kako disejblati, smanjiti, pomaknuti ili učiniti prozirnom ovu !#&% dosadu?:

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: World of Warcraft
o7o kaže...

Upomoć! Kako disejblati, smanjiti, pomaknuti ili učiniti prozirnom ovu !#&% dosadu?:

 Ne igram WoW retail, ali probaj ovaj addon, Talking head frame

8 godina
offline
World of Warcraft

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2020 22:22 (Sparklystars).
 
0 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
World of Warcraft - novi početak ?

 Nekad davno počeo sam igrati WoW, i bilo je fenomenalno... jutro,dan,noć,...pa malo spavanja , pa opet...onda je došla ekspanzija TBC i bilo je još bolje... a kad je došla i trea ekspanzija ostadoh bez izvora financijskih sredstava i prestadoh igrati  :(  i sad se želim ponovo vratiti, ali.... ajoooj ! sve se promijenilo. ne znam je li moj stari acc izbrisan ili mogu samo nabaviti prepaid bon (kao nekad, 200Kn i igraj 60 dana) i nastaviti tamo gdje sam stao? I šta je sad sa ovim "old" serverom?? To bi trebao biti onaj stari WoW kakvog ja pamtim, ali ako to skinem i pokrenem, hoću li moći igrati i ovaj novi, ili moram na drugi HDD instalirati taj novi WoW???  Ako gospodin Grdi, koji igra WoW već godinama i čije recenzije rado čitam, nađe malo vremena da mi odgovori detaljnije na ovu poruku , bio bih mu jako zahvalan.  E, da... ima li možda netko stare instalacijske CD-e za WoW koji mu više ne trebaju??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

 Nekad davno počeo sam igrati WoW, i bilo je fenomenalno... jutro,dan,noć,...pa malo spavanja , pa opet...onda je došla ekspanzija TBC i bilo je još bolje... a kad je došla i trea ekspanzija ostadoh bez izvora financijskih sredstava i prestadoh igrati  :(  i sad se želim ponovo vratiti, ali.... ajoooj ! sve se promijenilo. ne znam je li moj stari acc izbrisan ili mogu samo nabaviti prepaid bon (kao nekad, 200Kn i igraj 60 dana) i nastaviti tamo gdje sam stao? I šta je sad sa ovim "old" serverom?? To bi trebao biti onaj stari WoW kakvog ja pamtim, ali ako to skinem i pokrenem, hoću li moći igrati i ovaj novi, ili moram na drugi HDD instalirati taj novi WoW???  Ako gospodin Grdi, koji igra WoW već godinama i čije recenzije rado čitam, nađe malo vremena da mi odgovori detaljnije na ovu poruku , bio bih mu jako zahvalan.  E, da... ima li možda netko stare instalacijske CD-e za WoW koji mu više ne trebaju??

 Account ti jos uvijek postoji i mozes nastaviti di si stao, ali ono, proslo je toliko vremena i toliko se igra promijenila da ti je vjerojatno pametnije krenuti ispocetka ionako.

 

WoW Classic je verzija iz 2005. godine, zasad bez ikakvih ekspanzija, dakle da, originalno iskustvo. Moras imati posebnu instalaciju za njega, ali samo jedan subscription fee. Cijena suba je ostala nepromijenjena, dakle da, oko 200 kn za 60 dana, ovisno di nabavis.

 

Stari instalacijski CD-i ti nis ne znace za danasnje vrijeme, osim kao neka memorabilija. Morat ces downloadati kompletnu igru kako god.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
Minneyar kaže...

 

Stari instalacijski CD-i ti nis ne znace za danasnje vrijeme, osim kao neka memorabilija. Morat ces downloadati kompletnu igru kako god.

WOW classic je cca 5-7 GB
aktuelna verzija je na nekih 50 GB

if only you knew the power of the dark side
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

ček malo, dl komplet igru...ali koju?? classic ili ovo što je nekad bilo taj classic a sad je.... iju-ju ? bio sam na evropskom serveru ( UK ) zbog laga nisam mogao na US server ... hoće li tu biti problema ?? i tih 200 kn se plaća kako ?? prepaid karticom ( gdje da ju kupim kad je Algoritam propao ? ) ili opet preko nekakvih "E-transakcija" ??

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

ček malo, dl komplet igru...ali koju?? classic ili ovo što je nekad bilo taj classic a sad je.... iju-ju ? bio sam na evropskom serveru ( UK ) zbog laga nisam mogao na US server ... hoće li tu biti problema ?? i tih 200 kn se plaća kako ?? prepaid karticom ( gdje da ju kupim kad je Algoritam propao ? ) ili opet preko nekakvih "E-transakcija" ??

jedna je pretplata za sve verzije, samo nakon uplate otkažeš pretoplatu i igraš do isteka vremena
odi na svoj wow račun i kupi direktno od Blizzarda (treba ti samo paypal)

verziju biraš u "luncheru" => desna tipka i nudi ti aktuelnu verziju "službenu" ili "classic"

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 10:04 (Darky).
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

aha..ok..hvala !  nego---šta da radim ako želim igrati i classic i normal ?? ja sam munjoza za WoW :) baš bih htio razgovarati sa Grdim , on puno zna o toj tematici...  evo, sad skidam wow , a dok čekam da se skine, igram Aion, D&D online, WoT, OGame na 3 servera, travian na 2 servera i tribal wars2... kažem ti da sam munjoza ;)

15 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
gorman kaže...

aha..ok..hvala !  nego---šta da radim ako želim igrati i classic i normal ?? ja sam munjoza za WoW :) baš bih htio razgovarati sa Grdim , on puno zna o toj tematici...  evo, sad skidam wow , a dok čekam da se skine, igram Aion, D&D online, WoT, OGame na 3 servera, travian na 2 servera i tribal wars2... kažem ti da sam munjoza ;)

 očeš igrati oboje?
nema frke, samo ti treba veliki SSD
Kad kupiš pretpatu kupio si WOW vrijeme
onda trebaš kupiti verziju (expanziju), classic je besplatni bonus
kad pokreneš Luncher imaš opciju skidanja aktuelne verzije 30-60GB ili odabereš WOW classic sa 5-7 GB
možeš igrati oba istovremeno, ako ti je dovoljno jak komp i imaš dva ekrana

if only you knew the power of the dark side
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

  ma da, igrati obje verzije, ali ne istovremeno .  kad nema ekipe za raid na jednoj verziji, skočim na drugu pa probam tamo 

13 godina
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?
Darky kaže...
gorman kaže...

aha..ok..hvala !  nego---šta da radim ako želim igrati i classic i normal ?? ja sam munjoza za WoW :) baš bih htio razgovarati sa Grdim , on puno zna o toj tematici...  evo, sad skidam wow , a dok čekam da se skine, igram Aion, D&D online, WoT, OGame na 3 servera, travian na 2 servera i tribal wars2... kažem ti da sam munjoza ;)

 očeš igrati oboje?
nema frke, samo ti treba veliki SSD
Kad kupiš pretpatu kupio si WOW vrijeme
onda trebaš kupiti verziju (expanziju), classic je besplatni bonus
kad pokreneš Luncher imaš opciju skidanja aktuelne verzije 30-60GB ili odabereš WOW classic sa 5-7 GB
možeš igrati oba istovremeno, ako ti je dovoljno jak komp i imaš dva ekrana

  Ne možes igrati oba istovremeno ako su na istom računu

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.6.2020 20:45 (skfrik).
3 godine
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft - novi početak ?

'''ajoooj    i šta sad ?? dva računa na jednu instalaciju ili jedna instalacija na jedan HDD a druga na drugi ?? Imam dvije particije na ovom HDD-u a ako to nije rješenje, mogu nabaviti vanjski HDD... 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice