Unreal Tournament 4

poruka: 110
|
čitano: 22.073
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 4

Epic je upravo najavio novi Unreal Tournament na njihovom streemu.

 

http://www.twitch.tv/unrealengine/popout

 

Igra če biti Free, ne F2P nego jednostavno Free bez mikrotransakcija. Sav kontent koji če Epic napravit če biti Free.  Sav kontent od Modera če biti stavljen na Marketplace gdje če se avtor tog moda odlučit hoče li ga staviti za Free ili ne.

 

Igra če izači samo na PC.

 

Development igre če se jako oslonit na Community i feedback. Engine če biti novi Unreal Engine 4.

 

https://wiki.unrealengine.com/Unreal_Tournament

 

Alpha dolazi za par mjeseci.

 

http://www.polygon.com/2014/5/8/5695404/unreal-tournament-new-2014-free-unreal-engine-4-epic-games

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 20:23 (Firefox72).
Moj PC  
12 0 hvala 9
14 godina
offline
Unreal Tournament 4

Esencijalno F2p mod platforma, prvi put vidim ovakvo nesto. 

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 4

epic :D

Steam: just_mau5
Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
offline
Unreal Tournament 4

Odliča vijest svakako. Jel se možda zna da li će igra biti integrirana u browser ili ne? To me za početak najviše zanima, nadam se da neće biti kao quake live. Naravno ni on nije bio loš, ali nadam se da iskoristiti unreal 4 engina sve mogućnosti {#}

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

ovo se čeka!!

 

free igra, unreal, u današnje vrijeme?

fantazija, mislim da sanjam.

 

eh kad se sjetim..:)

 

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Unreal Tournament 4
MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Unreal Tournament 4

samo nek dobar engine poprati i dobra fizika(za sad i nisam nesto impresioniran viđenim) i bit ce sve ok! inace pada sve u zaborav! svako malo gledam prosijecne igre s brutalnom grafikom a fizika iz tamo 1998godine...takve stvari vise nemaju smisla u 2014g s ovakvim grafama i neiskoristenim procesorima!!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 20:33 (Stjepanj).
Moj PC  
0 9 hvala 1
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

- Al budemo derali kad to izađe.

- Igra koju bih mogao čak i zaigrati.

Drži se majstore. :DDDD
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Unreal Tournament 4

Sretan sam kaj rade na linux verziji :)

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Unreal Tournament 4

Mislim da sam upravo pustio suzu....

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 4

Izgleda da se vrača originalni composer muzike za prvi Unreal i Unreal Tournament.

 

https://forums.unrealengine.com/showthread.php?4828-Music-%28Original-Unreal-UT-Composer%29&p=32267%23post32267

 

 

 

Ovo postaje sve bolje i bolje.

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

Sjećam se kad mi je UT ostao upaljen samo na main menu i svira ta mjuza.. Ušla mi je u uho samo tako.

kakva moć je ta igra, ovo stvarno jedva čekam.

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 20:56 (fila2208).
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Unreal Tournament 4

Izgleda da je i Kevin Riepl, jedan on composera za Unreal Tournament 2004 zainteresiran. Ajme meni ovo se pretvara u jednu od mojih najiščekivanijih igara.

 

https://forums.unrealengine.com/showthread.php?5020-ut2004-music-composer-(Kevin-Riepl)-is-interested

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.5.2014 21:03 (Firefox72).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

Samo da ne bude too big to fail pa fail...ali nemre, to je UT! :)

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Unreal Tournament 4
fila2208 kaže...

Samo da ne bude too big to fail pa fail...ali nemre, to je UT! :)

 

vrijeme je napokon za pravu pucacinu za muskarce, kao nekada...{#}M M M M M O N S T E R - K I L L L L L L!:)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
neaktivan
offline
Re: Unreal Tournament 4
Stjepanj kaže...

samo nek dobar engine poprati i dobra fizika(za sad i nisam nesto impresioniran viđenim) i bit ce sve ok! inace pada sve u zaborav! svako malo gledam prosijecne igre s brutalnom grafikom a fizika iz tamo ...takve stvari vise nemaju smisla u 2014g s ovakvim grafama i neiskoristenim procesorima!!

jooj daj koga briga za fiziku grafiku i iskoristenost proceva, bitan je gameplay, UT je brza kompetitivna pucacina a ne heaven benchmark za mjerenje epenisa

Steam: just_mau5
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 3:34 (berto).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Unreal Tournament 4
berto kaže...

UT je brza kompetitivna fps pucacina a ne heaven benchmark za mjerenje epenisa

Točno.{#} Još samo fali jedno dodatno penzionersko napucavanje ala BF ili CoD....

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
protjeran
offline
Re: Unreal Tournament 4
berto kaže...
Stjepanj kaže...

samo nek dobar engine poprati i dobra fizika(za sad i nisam nesto impresioniran viđenim) i bit ce sve ok! inace pada sve u zaborav! svako malo gledam prosijecne igre s brutalnom grafikom a fizika iz tamo ...takve stvari vise nemaju smisla u 2014g s ovakvim grafama i neiskoristenim procesorima!!

jooj daj koga briga za fiziku grafiku i iskoristenost proceva, bitan je gameplay, UT je brza kompetitivna pucacina a ne heaven benchmark za mjerenje epenisa

daj alberto:) tko je uopce spomenuo grafiku u ut4 i bilo kakvo benchanje? citaj s razumijevanjem{#}! ako zelis fiziku kao od prije 15 godina yebe mi se! ali nemoj kad izade igra doci ovdje i pljuvati kak je igra sranje i neoptimizirna jer ti umire na tvojoj konfi jer eto to je tebi neophodno! danas u svijetu gaminga fizika je itekako bitna a ne da ti se likovi krecu nerealno ili u trzajima...jer poslje ces kukati kako si ga ubio a stoka je prezivila, kad vec brijes na nekog skillera onda budi to do kraja!lp{#}

i za informaciju  UT je oduvijek bio i alat za benchanje tj mjerenje epenisa tako da si i to pogrijesio...

a i jedva cekam da te napucam u novom ut4 s obzirom na svoju pro q3 povijest UT mi je bio pre spor{#}{#}...lp

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 13:40 (Stjepanj).
14 godina
offline
Unreal Tournament 4

moran nać' neki način da sudjelujen u izradi igre :S jednostavno moran bit' tamo! :@@@

 

iako, mislin da ovo neće bit' bogznašta jer je po meni i UT3 odlična igra...zašto nije toliko igrana ka i UT98, pa vjerovatno zbog toga šta mlađe generacije privlače ove sporije, realnije igre i vojne simulacije...

ali bogami igrat ću ga i to bijesno i svaki dan :@

 

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Fox Mulder kaže...

moran nać' neki način da sudjelujen u izradi igre :S jednostavno moran bit' tamo! :@@@

 

iako, mislin da ovo neće bit' bogznašta jer je po meni i UT3 odlična igra...zašto nije toliko igrana ka i UT98, pa vjerovatno zbog toga šta mlađe generacije privlače ove sporije, realnije igre i vojne simulacije...

ali bogami igrat ću ga i to bijesno i svaki dan :@

 

Stari fan kao i onda napiše ovo podebljano :D

 

P.s Kako zub? :D

14 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Ranko Kukumar kaže...
Fox Mulder kaže...

moran nać' neki način da sudjelujen u izradi igre :S jednostavno moran bit' tamo! :@@@

 

iako, mislin da ovo neće bit' bogznašta jer je po meni i UT3 odlična igra...zašto nije toliko igrana ka i UT98, pa vjerovatno zbog toga šta mlađe generacije privlače ove sporije, realnije igre i vojne simulacije...

ali bogami igrat ću ga i to bijesno i svaki dan :@

 

Stari fan kao i onda napiše ovo podebljano :D

 

P.s Kako zub? :D

nema ga :(

lol
14 godina
neaktivan
offline
Re: Unreal Tournament 4
Stjepanj kaže...

ako zelis fiziku kao od prije 15 godina yebe mi se! ali nemoj kad izade igra doci ovdje i pljuvati kak je igra sranje i neoptimizirna jer ti umire na tvojoj konfi jer eto to je tebi neophodno! danas u svijetu gaminga fizika je itekako bitna a ne da ti se likovi krecu nerealno ili u trzajima...

 

  wat?!?! sta je meni neophodno?! 
likovi krecu nerealno u trzajima?!

stvarno ne kuzim o cemu pricas, ajde pro q3 igracu reci kako bi "realno" trebao izgledati rocketjump!?!

Steam: just_mau5
10 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
berto kaže...
Stjepanj kaže...

ako zelis fiziku kao od prije 15 godina yebe mi se! ali nemoj kad izade igra doci ovdje i pljuvati kak je igra sranje i neoptimizirna jer ti umire na tvojoj konfi jer eto to je tebi neophodno! danas u svijetu gaminga fizika je itekako bitna a ne da ti se likovi krecu nerealno ili u trzajima...

 

  wat?!?! sta je meni neophodno?! 
likovi krecu nerealno u trzajima?!

stvarno ne kuzim o cemu pricas, ajde pro q3 igracu reci kako bi "realno" trebao izgledati rocketjump!?!

Pa cujes,ako covjek sa bacacem raketa skoci oko pola metra u zrak i ispali si raketu ispod nogu uvjeren sam da ce ga odnijet daleko i visoko.

A to je po meni realno.

11 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Spacecraft kaže...
berto kaže...
Stjepanj kaže...

ako zelis fiziku kao od prije 15 godina yebe mi se! ali nemoj kad izade igra doci ovdje i pljuvati kak je igra sranje i neoptimizirna jer ti umire na tvojoj konfi jer eto to je tebi neophodno! danas u svijetu gaminga fizika je itekako bitna a ne da ti se likovi krecu nerealno ili u trzajima...

 

  wat?!?! sta je meni neophodno?! 
likovi krecu nerealno u trzajima?!

stvarno ne kuzim o cemu pricas, ajde pro q3 igracu reci kako bi "realno" trebao izgledati rocketjump!?!

Pa cujes,ako covjek sa bacacem raketa skoci oko pola metra u zrak i ispali si raketu ispod nogu uvjeren sam da ce ga odnijet daleko i visoko.

A to je po meni realno.

 

jel ti citas gluposti koje pises..

 

to koliko ce nekog playera odbaciti raketa prilikom rocket jumpa ovisi jedino o developerima igre koji u obzir uzimaju level design/weapon balancing/kretnje igraca, a ne simuliranje nekakve realne fizike koja je totalno nepotrebna u igri ovog zanra

 

zahtjevati realnost u igri u kojoj se mozes odbaciti pneumatskim cekicem..svasta

 

da naprave cijeli UT1 sa UE4 engineom i boljim netcodeom bio bih presretan - sve ostalo je bonus 

UT2k4 je bio oke, ali su ujebali sa double dodgeom, odredjenim vozilima i ostalim novotarijama

 

UT1 je bio jednostavna igra koja je imala toliku dubinu i zaraznost (sto se tice competitive online igre - ako se netko sjeca clanbasea npr..) - bio bih totalno OK da samo to reproduciraju umjesto da ubace sve iz 2k4 i trojke (koja je bila ocajna btw)

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.5.2014 20:46 (Fanu).
13 godina
offline
Unreal Tournament 4

UT 99 + unreal 4 engine + community utjecaj = game of the year za mene.

 

Ut 99 sam obožavao, a ut2004 također, strašna igra sa puno sadržaja.

 

Bumo vidjeli što ovo nosi.

I btw. nemojte se utapati u pričama o realnosti, to je UNREALNI turnir pa mora da bude nerealan :)

 

MadTomeeee kako ću živjeti bez tebe tomeeee!
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Fanu kaže...

UT1 je bio jednostavna igra koja je imala toliku dubinu i zaraznost (sto se tice competitive online igre - ako se netko sjeca clanbasea npr..) - bio bih totalno OK da samo to reproduciraju umjesto da ubace sve iz 2k4 i trojke (koja je bila ocajna btw)

 

UT3? zašto je ut3 bija očajan? ajde reci mi

lol
11 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Fox Mulder kaže...
Fanu kaže...

UT1 je bio jednostavna igra koja je imala toliku dubinu i zaraznost (sto se tice competitive online igre - ako se netko sjeca clanbasea npr..) - bio bih totalno OK da samo to reproduciraju umjesto da ubace sve iz 2k4 i trojke (koja je bila ocajna btw)

 

UT3? zašto je ut3 bija očajan? ajde reci mi

 

bio je ok za neko kezual igranje u trenucima dosade ali za neko ozbiljnije igranje nikako. cijela igra se doimala prvenstveno kao UE3 showcase. meniji su bili ocajni i odisali su konzolitis utjecajem. leveli su po meni kreirani tako da se pokaze grafika (previse boja, nepotrebnih detalja) umjesto da imaju jednostavnu funkcionalnost. broj gameplay modova je smanjen u odnosu na ut2k4. pro igraci su u velikom luku zaobisli igru (tek kasnije je to epic nekako pokusao popraviti, ali nije dugo trajalo) - za jednu "pro" multiplayer igru stanje sa brojem online igraca je bilo katastrofalno.

 

problem je sto je epic u to vrijeme bio izrazito orijentiran na konzole i UT3 je po meni bio neki retardirani izdanak gears of wara. 

 

 

16 godina
offline
Re: Unreal Tournament 4
Ako ne uvrste cisti Deck 16 (ne neke bljuvotinske wannabe verzije) - bi ce svakaj.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
protjeran
offline
Unreal Tournament 4
Neki su zaboravili kad je izasao ut99 i u kojem dobu! Niti jedan sljedeci nastavak nikad nece biti bolji makar i bio 5xbolji jer izlazak stare legende nije iskljucivo bio povezan s kvalitetom same igre nego poprilicnim brojem drugih cimbenika a vecina vas to vec zna, nesumnjam da ce novi ut biti dobar no bolji od ut99 nikada!lp
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 4 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Unreal Tournament 4
/Fanu kaže...
Fox Mulder kaže...
Fanu kaže...

UT1 je bio jednostavna igra koja je imala toliku dubinu i zaraznost (sto se tice competitive online igre - ako se netko sjeca clanbasea npr..) - bio bih totalno OK da samo to reproduciraju umjesto da ubace sve iz 2k4 i trojke (koja je bila ocajna btw)

 

UT3? zašto je ut3 bija očajan? ajde reci mi

 

bio je ok za neko kezual igranje u trenucima dosade ali za neko ozbiljnije igranje nikako. cijela igra se doimala prvenstveno kao UE3 showcase. meniji su bili ocajni i odisali su konzolitis utjecajem. leveli su po meni kreirani tako da se pokaze grafika (previse boja, nepotrebnih detalja) umjesto da imaju jednostavnu funkcionalnost. broj gameplay modova je smanjen u odnosu na ut2k4. pro igraci su u velikom luku zaobisli igru (tek kasnije je to epic nekako pokusao popraviti, ali nije dugo trajalo) - za jednu "pro" multiplayer igru stanje sa brojem online igraca je bilo katastrofalno.

 

problem je sto je epic u to vrijeme bio izrazito orijentiran na konzole i UT3 je po meni bio neki retardirani izdanak gears of wara. 

 

 

 

 

Točno to! Svaki UT poslije originalnog UT99 je više napravljen radi toga da se demonstriraju mogućnosti samog engine-a,nego radi igrivosti i ičeg drugog.

Koliko je UT99 bio i ostao jedna od najboljih pucačina svih vremena,govori i činjenica da se i dan danas igra na netu,i da ga i dan danas unaprijeđuju,i izbacuju

zakrpe entuzijasti,bivši developeri i postoji cijeli community koji još igraju tu igru,i gdje se organiziraju turniri. Insta je još živa :)

 

Btw. ako bude polovicu UT99-bit će to vraška pucačina! :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice