Ultimativna igra...

poruka: 2
|
čitano: 1.040
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Ultimativna igra...

Naime,ovdje ćemo pisat o tome kada bi bili šefovi nekih developera koje bi sve ''featurove'' stavili u našu ''ultimativnu super ultra igru'' bez mana...

 

Evo sad pravila:

1)Na hardwersku zahtjevnost se ne gleda uopće

2)Nema imenovanja neke istinite igre kao da ništa bolje od nje nemre biti

3)pustite vašu maštu

3.1)Smijete ocjenjivat nečije ideje

 

Evo,ja sada o toj temi neću ništa napisat,jer nemam vremena,a jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkooo puno ideja imam...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ultimativna igra...
bitno je da: ju napise developer igar a za amigu, da stane na 1 cd. da ne pretjerueju s glupostima, da se ne sjaju ko wow, da ima bazu ko football manager, akciju i iteme ko diablo, danije hardverski zahtjevna,

zapravo, samo bi bilo lijepo da neko nauci programirati. postoje 3d igre u 150kb. novi cod koji ima svega par sati igranja u single playu ima 8gb dok se instalira. a nije ni tolko lijep. sensible world of soccer ima neogranicen singleplay i zabavan multiplay i ide na 2 diskete. i nije ruzan. tj isel je na 2 diskete, na amigi, jel. mislim sad izlaze igre na 2 dvd-a ili dual layer dvd-u. zakaj? jer su programeri kreteni a industrojom igara upravljaju klinci koji u nedostatku inteligencije zele da sve bljesti i da mogu puat posvemu, krast aute... mozda zapravo za ultimativnu igru samo treba promjeniti svjest ljudi na onu od pred 15ak godina.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice