Trackmania

poruka: 167
|
čitano: 36.230
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
jurluk kaže...

igrao sam trackmaniu nations forever i imam zlato na svim onim stazama, osim zadnje, za koju mislim da je nemoguće pobijediti. sad me zanima jel se može skinuti još dodatnih staza, i jel se mogu ubaciti druga auta

Imaš staze za download na stranici TM exchange. Teške su oko 50 kb. Evo imaš i za aute tm carpark.

Drain the pressure from the swelling, this sensation's overwhelming. Give me a long kiss goodnight and everything will be alright. Tell me that I won't feel a thing so give me Novacaine
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2009 20:33 (kaiserus).
15 godina
offline
RE: Trackmania
Oly_E3 kaže...

LOL!!! Ludo!!! Probaj nabaviti TM sunrise ili nešto...

koja je najbolja verzija? sunrise, united itd

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania

Nemam pojma... Obje zvuče prvlačno, samo što nisu free

Four Thirds
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
jurluk kaže...

igrao sam trackmaniu nations forever i imam zlato na svim onim stazama, osim zadnje, za koju mislim da je nemoguće pobijediti. sad me zanima jel se može skinuti još dodatnih staza, i jel se mogu ubaciti druga auta

Ili kreni sam raditi staze. Kada se ja uživim napravim stazu dugu i po 15-ak minuta, moram AA i AF smanjiti koliko ima objektata na stadionu LOL

Four Thirds
15 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
jurluk kaže...
Oly_E3 kaže...

LOL!!! Ludo!!! Probaj nabaviti TM sunrise ili nešto...

koja je najbolja verzija? sunrise, united itd

Bilo koja trackmania ti je super. Ako uzmeš jednu od te dvije garantirano češ imati jako puno sati zabave. Igrao sam sunrise i united forever i imaju puno staza u Sp(united ima mislim 250).

EDIT: našao sam, ima 265 staza u unitedu.

Drain the pressure from the swelling, this sensation's overwhelming. Give me a long kiss goodnight and everything will be alright. Tell me that I won't feel a thing so give me Novacaine
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2009 20:48 (kaiserus).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
jurluk kaže...

igrao sam trackmaniu nations forever i imam zlato na svim onim stazama, osim zadnje, za koju mislim da je nemoguće pobijediti. sad me zanima jel se može skinuti još dodatnih staza, i jel se mogu ubaciti druga auta

Ne znam za staze, ali aute se dapače, može skinuti - OFFIŠL SAJT.

 

Nego, jes ti probao online? Čini mi se da je veliki uspjeh samo otključati zadnji set staza (iako ja nisam puno igrao offline).

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
offline
RE: Trackmania
kaiserus kaže...

Bilo koja trackmania ti je super. Ako uzmeš jednu od te dvije garantirano češ imati jako puno sati zabave. Igrao sam sunrise i united forever i imaju puno staza u Sp(united ima mislim 250).

bolje nego 65 u nations forever. sad skidam staze sa one stranice Cool

 

moram vidjet i kakvih ima auta

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
offline
RE: Trackmania
i_rambo_plache kaže...

Nego, jes ti probao online? ...

probao sam, ali imam dial-up pa ima laga Plač

 

i_rambo_plache kaže...

...Čini mi se da je veliki uspjeh samo otključati zadnji set staza (iako ja nisam puno igrao offline).

ja sam se bome namučio. igrao sam satima i satima Cool

 

edit: i što je najbolje, ne dobiješ ih sve odjednom, nego jednu po jednu. prvo moraš imat sva zlata iz svih prethodnih utrka pa se otključa tek prva staza iz crne kategorije. i onda kad dobiješ zlato na toj staze otključa se druga, pa kad dobiješ zlato druge otključa se treća itd

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2009 20:48 (jurluk).
15 godina
offline
Trackmania

Želiš staze evo imas na ovoj (njihova) stranici, ja sam pravio prije staze ko lud :DD, evo mojih par staza, al nema nekih boljih.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Trackmania
markoal kaže...

Želiš staze evo imas na ovoj (njihova) stranici, ja sam pravio prije staze ko lud :DD, evo mojih par staza, al nema nekih boljih.

koliko vidim, taj sajt su prebacili ovamo. skinuo sam par staza. najluđe su mi one, gdje samo morate držati gas. sjedite i divite se. tko zna koliko je dugo trebalo da se takve staze naprave... ludilo!!!

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Trackmania

Pa nije to teško odeš u editor i samo vučeš cestu tj. cestu s ubrzanjen. E da ne skidam bezveze, kako se to ubaciva u tm?

Neznam šta da napišem?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trackmania
Cerina15 kaže...

Pa nije to teško odeš u editor i samo vučeš cestu tj. cestu s ubrzanjen. E da ne skidam bezveze, kako se to ubaciva u tm?

skineš i staviš u Dokumenti\TrackMania\Tracks\Challenges\Downloaded

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania

Inače ta igra je odlična ja je igran u multiplayeru na engleskim serverima. Staze skoro uvik budu 10-15s pa je jako teško bit 1. Ja buden prosječno 20/50!

Neznam šta da napišem?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
jurluk kaže...
Oly_E3 kaže...

LOL!!! Ludo!!! Probaj nabaviti TM sunrise ili nešto...

koja je najbolja verzija? sunrise, united itd

United Forever, to je ustvari skup svega što je ikad izašlo pod imenom Trackmania (Original, Power Up, Sunrise, United). Sunrise je na neki način "u" Unitedu.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
15 godina
offline
RE: Trackmania

imate sad 50% popusta na united forever. znači oko 100 kuna je. link

16 godina
neaktivan
offline
Trackmania

Bila je 100kn i u Crovortexu, prije nekih godinu dana... ali mislim da nemaju više :(

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trackmania

Nemaju ja naručio prije 11 mjeseci i nije stigla.Pa opet naručio prije 1,5 mjeseci i nem je na lageru kao fol trebala bi stići.Možda bi bilo najbolje naručiti direkt košta oko 165 kn, ali sad je popust 50% pa bi to bilo oko 80 kn + poštarina i siguran si da će stići...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Trackmania

koja je razlika između 3d modela i 2d skinova? jer sam skinuo 70-ak 3d-modela i 2d skinova odavde i ne vidim nikakvu razliku...

Bubamara s minigunom. | http://tinyurl.com/erepNA
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Trackmania

igram TMNF vec godinu ipo tj igro sam TMN  dok 4ever nije izasao  :) igram na britanskom serveru FAB forever pa ako neko igra nek me add na xf: margo009 ili nesti i da clan sam engl clana FAB....... i da sada sam dobio od CLANA org za united pa derem na unitedu :) ingame : nick je margo009 ali cudnim slovima xDD

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.10.2009 0:28 (margo15111993).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trackmania

TREBA MI HITNO ORIGINAL KEY ZA TmUnitedForever.....HWALA UNAPRED....Namigiva

SHKABO
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trackmania
SHKABO kaže...

TREBA MI HITNO ORIGINAL KEY ZA TmUnitedForever.....HWALA UNAPRED....Namigiva

nema toga ovdje... pročitaj pravila foruma!

 

Zakonom zaštićeni materijal - Stavljanje zakonom zaštićenog (copyrighted) materijala na ovaj forum nije dozvoljeno, kao ni linkova s kojih je moguće skinuti takav materijal. Traženje pomoći za piratiziranje softvera, kao i pomaganje u tome, također nisu dozvoljeni. Prekršitelji ovog pravila bit će opomenuti ili će im biti trajno zabranjeno korištenje ovog foruma.

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Trackmania

Ako neko oce u moj klan neka mi se javi na pm da se dalje dogovorimo evo stranica www.redbull-tmnf.tk

 

server ce uskoro dotada imamo home made a, pravi server ce cim skupimo par ljudi koji bi mi ga pomogli placati...

MB: Intel iQ45 CPU: Intel Core 2 Duo E8200 RAM: 2x2Gb DDR2 800 Corsair HDD: 500 Gb Seagate Baracuda GRAFA: Vga Gainward nVidia 9800GT/1024m SALJEM POZIVNICE ZA LOCKERZ SAMO DAJTE MAIL NA PM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania

@ jurluk: vidim da si zapeo za singleplayer Smijeh pa me zanima, jesi možda uspio proć zadnju stazu na Black? onu di moraš sat vremena vozit (60 krugova) - only ti i Nadeo na stazi Smijeh

ja sam najdalje došo do 15. kruga.. onda sam odustao jer sam bio u zaostatku više od 2 minute.. neznam sad.. uglavnom, odustao sam xD

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trackmania

hehe. nisam ni ja. probao sam ali sam isto tako nakon 15-20 krugova odustao, jer je jednostavno nemoguće. svakim krugom zaostatak postaje sve veći...

Atomska bubamara. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
neaktivan
offline
Trackmania

Ja jesam, s ovećim zaostatkom... (minute su u pitanju, ali davno je to bilo pa se ne sjećam)

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trackmania
SHKABO kaže...

TREBA MI HITNO ORIGINAL KEY ZA  TmUnitedForever.....HWALA UNAPRED....Namigiva

ako je toliko hitno, dam ti ja svoj. al ti meni 300 kuna u zamjenu Smijeh

14 godina
protjeran
offline
Trackmania

ja igram trackmaniu forever......igra je odlična.....jbg ak ne možeš igrat online

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Trackmania

Igrao sam je neko vrijeme ali mi dosadila.

+,vrlo je teska a to mi nije drago.

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
2FA5T4U kaže...

Igrao sam je neko vrijeme ali mi dosadila.

+,vrlo je teska a to mi nije drago.

Pa u tome je cilj. Trackmania je savršena po pitanju težine!

 

Mogu je igrati potpuni početnici, ali ni u kojem trenutku ju ne možeš savladati i reći da si naučio voziti. Obično kreneš sa Nadeo stazama, pa FS, pa speed/tech, i svaki put je sve teža (objektivno, subjektivno nije toliko to izraženo jer bolje voziš pa ti je lakše) i zabavnija. A sve to u rasponu od više godina!

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trackmania
itf4n kaže...
2FA5T4U kaže...

Igrao sam je neko vrijeme ali mi dosadila.

+,vrlo je teska a to mi nije drago.

Pa u tome je cilj. Trackmania je savršena po pitanju težine!

 

Mogu je igrati potpuni početnici, ali ni u kojem trenutku ju ne možeš savladati i reći da si naučio voziti. Obično kreneš sa Nadeo stazama, pa FS, pa speed/tech, i svaki put je sve teža (objektivno, subjektivno nije toliko to izraženo jer bolje voziš pa ti je lakše) i zabavnija. A sve to u rasponu od više godina!

Ne slušajte, ovaj ne zna što govori

Gigabyte nForce 590 SLI AMD::AMD Athlon 4600+::nVidia Point of View GeForce 8800GTS 640MB::2GB PC2-6400::X-Fi Xtreme Gamer::Antec TP-Trio 550W::Antec Sonata II::HDD Seagate 320GB SATA::Logitech S-510
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice