The Witcher 4

poruka: 9
|
čitano: 4.554
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 4

https://pbs.twimg.com/media/FOYqcRqWUAQBrAb?format=jpg&name=large

We're happy to announce that the next installment in The Witcher series of video games is currently in development, kicking off a new saga for the franchise.

This is an exciting moment as we're moving from REDengine to Unreal Engine 5, beginning a multi-year strategic partnership with Epic Games. It covers not only licensing, but technical development of Unreal Engine 5, as well as potential future versions of Unreal Engine, where relevant. We'll closely collaborate with Epic Games' developers with the primary goal being to help tailor the engine for open-world experiences.

At this point, no further details regarding the game — such as a development time frame or release date — are available.

 

 

Kao veliki fan knjiga, igara pa i serije jedva čekam ovu igru! Međutim, jedino što bih voleo da deli sa prethodnim igrama jeste univerzum i recimo da bude u regijama Kovir i Povis kraljevstva. Da li bi bilo bolje da imamo predefinisanog Witchera nego da ga sami kreiramo?... Nisam siguran ali mislim da bi tako bilo bolje ali da možemo ponešto da mu menjamo. Od igre očekujem jednu ogromnu mapu, srednjovekovnu fantaziju epskih razmera i seks

 

Witcher 3 sam postavio na pijedestal najbolje igre koju sam do sada igrao u životu. Traje već skoro 7 godina, te očekujem da će uskoro biti skinuta s trona nekom novom igrom.

Svakako najinteresantnija činjenica jeste totalna promena engine-a, i ova saradnja sa Epic-om.

 

P.S. Neka moderi promene naslov teme ako igra dobije novi naziv.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 21:02 (Dragonbane).
 
7 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 4

Neke informacije o igri što se tiče škole koja je na slici. Deluje interesantno i izgleda da se s pričom ide dalje ali bez Geralta.

https://www.hcl.hr/vijest/novi-witcher-skola-184386/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 4

Ne znam, witcher igre su mi u obliku 1-2-3 teško pratiti i hrpetina toga se izgubila kroz igre. Primjerice 1-2 još koliko-toliko, ali 2-3 je apsolutno nebitno kako ste završili (iako dio ima neke mahom kozmetičke razlike) u vuše manje sve odluke su pale u vodu.

 

Witcher 4 koji nastaje nakon događaja u Witcheru 3, gdje nastaje "sasvim nova škola" mi je... teško za objasnit i /ili povjerovat.  Jedina novost je Ciri i odluke vezane uz nju, novi Witcheri ne mogu nastati, osim eventualno ona, a "ona" i hrpetina stvari u svijetu ovise o odlukama i Witcher 3... Za razliku od W1-2 i W2-3 odluka koje su nekako "izbacili" iz igre, ovdje su odluke imale globalni efekt i različiti svijetovi su affektani, ne samo "Witcherov" , bojim se nove priče koja neće imati puno sa Witcherom... a mora...

 

Se zna barem tko je autor?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 4
Rhodin kaže...

Ne znam, witcher igre su mi u obliku 1-2-3 teško pratiti i hrpetina toga se izgubila kroz igre. Primjerice 1-2 još koliko-toliko, ali 2-3 je apsolutno nebitno kako ste završili (iako dio ima neke mahom kozmetičke razlike) u vuše manje sve odluke su pale u vodu.

 

Witcher 4 koji nastaje nakon događaja u Witcheru 3, gdje nastaje "sasvim nova škola" mi je... teško za objasnit i /ili povjerovat.  Jedina novost je Ciri i odluke vezane uz nju, novi Witcheri ne mogu nastati, osim eventualno ona, a "ona" i hrpetina stvari u svijetu ovise o odlukama i Witcher 3... Za razliku od W1-2 i W2-3 odluka koje su nekako "izbacili" iz igre, ovdje su odluke imale globalni efekt i različiti svijetovi su affektani, ne samo "Witcherov" , bojim se nove priče koja neće imati puno sa Witcherom... a mora...

 

Se zna barem tko je autor?

 

kak misliš autor? Pa CDPR radi igru, oni bi trebali napraviti priču, isto kao što su i za prva 3 dijela, njihove igre se događaju nakon knjiga.

16 godina
offline
Re: The Witcher 4

mene zanimaju branching storylines... to je za mene evolucija. i da izbori bas imaju konkretni utjecaj na stvari. to mi je za igre koji imaju takav pristup likovima i prici poprilicno bitna stvar, bar kada je rijec o igrama koje su open world i koje nisu totalno linearne.

probali su u cyberpunku, nisu se bas proslavili. mozda ce naucit lekciju u witcher 4.

 

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Re: The Witcher 4
Cansee kaže...
Rhodin kaže...

Ne znam, witcher igre su mi u obliku 1-2-3 teško pratiti i hrpetina toga se izgubila kroz igre. Primjerice 1-2 još koliko-toliko, ali 2-3 je apsolutno nebitno kako ste završili (iako dio ima neke mahom kozmetičke razlike) u vuše manje sve odluke su pale u vodu.

 

Witcher 4 koji nastaje nakon događaja u Witcheru 3, gdje nastaje "sasvim nova škola" mi je... teško za objasnit i /ili povjerovat.  Jedina novost je Ciri i odluke vezane uz nju, novi Witcheri ne mogu nastati, osim eventualno ona, a "ona" i hrpetina stvari u svijetu ovise o odlukama i Witcher 3... Za razliku od W1-2 i W2-3 odluka koje su nekako "izbacili" iz igre, ovdje su odluke imale globalni efekt i različiti svijetovi su affektani, ne samo "Witcherov" , bojim se nove priče koja neće imati puno sa Witcherom... a mora...

 

Se zna barem tko je autor?

 

kak misliš autor? Pa CDPR radi igru, oni bi trebali napraviti priču, isto kao što su i za prva 3 dijela, njihove igre se događaju nakon knjiga.

 Ne mislim developer već autor priče... jedna osoba.

Budući se originalni razišao sa CDPR i sa mirisom love pristao na razne kompromise u Netflix seriji, zanima me kakav "čušpajz" bu nastao u W4.

9 godina
offline
Re: The Witcher 4
Rhodin kaže...
Cansee kaže...
Rhodin kaže...

Ne znam, witcher igre su mi u obliku 1-2-3 teško pratiti i hrpetina toga se izgubila kroz igre. Primjerice 1-2 još koliko-toliko, ali 2-3 je apsolutno nebitno kako ste završili (iako dio ima neke mahom kozmetičke razlike) u vuše manje sve odluke su pale u vodu.

 

Witcher 4 koji nastaje nakon događaja u Witcheru 3, gdje nastaje "sasvim nova škola" mi je... teško za objasnit i /ili povjerovat.  Jedina novost je Ciri i odluke vezane uz nju, novi Witcheri ne mogu nastati, osim eventualno ona, a "ona" i hrpetina stvari u svijetu ovise o odlukama i Witcher 3... Za razliku od W1-2 i W2-3 odluka koje su nekako "izbacili" iz igre, ovdje su odluke imale globalni efekt i različiti svijetovi su affektani, ne samo "Witcherov" , bojim se nove priče koja neće imati puno sa Witcherom... a mora...

 

Se zna barem tko je autor?

 

kak misliš autor? Pa CDPR radi igru, oni bi trebali napraviti priču, isto kao što su i za prva 3 dijela, njihove igre se događaju nakon knjiga.

 Ne mislim developer već autor priče... jedna osoba.

Budući se originalni razišao sa CDPR i sa mirisom love pristao na razne kompromise u Netflix seriji, zanima me kakav "čušpajz" bu nastao u W4.

 

Andrzej Sapkowski nije radio ni na prve tri igre, on je samo prodao prava, možda je i bio malo konzultant ili tako nešto, ali priču u igrama su smislili u CDPRu

3 godine
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The Witcher 4
Mislim da se trebaju ostaviti multiplayera i raditi ono što najbolje znaju, vrhunske igre s pričom.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice