The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.763
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Re: The Witcher 3
Witcher 3 next gen update izlazi 14. prosinca ove godine
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...
Witcher 3 next gen update izlazi 14. prosinca ove godine

 Igrat će se po 3 put ^^

14 godina
neaktivan
offline
The Witcher 3

Imam digitalnu PS4 verziju par godina tako da ce next gen verzija cekat da uzmem PS5. Ne da mi se opet kupovat za Xbox, ionak je vec imam na PC i PS4. Treci put necu sigurno.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

Top!  Ipak, nadam se da će biti tu šminke, da ne bude samo podignuta rezolucija tekstura i neki RT u vidu poboljšanog ambient occlusion-a.
Svakako razlog da se krene ponovo!

 
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
BeLLicus kaže...
Cansee kaže...
Witcher 3 next gen update izlazi 14. prosinca ove godine

 Igrat će se po 3 put ^^

 Uf, iako mi je igra među 10 naj - samo sam je jednom odigrao do kraja. Mogao bi sada ispraviti tu nepravdu.

Sve Vas Volim
8 godina
offline
Re: The Witcher 3
BeLLicus kaže...
Cansee kaže...
Witcher 3 next gen update izlazi 14. prosinca ove godine

 Igrat će se po 3 put ^^

 ako ne i po 4 put

14 godina
offline
The Witcher 3

Svaka ćas Vičeru, nego, winter iz kamin!
Bliži se vrijeme je za upalit Skyrim po tko za koji put :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Arnold Šrafncinger kaže...

Imam digitalnu PS4 verziju par godina tako da ce next gen verzija cekat da uzmem PS5. Ne da mi se opet kupovat za Xbox, ionak je vec imam na PC i PS4. Treci put necu sigurno.

 Yeah, that went well

 

 

6 godina
offline
The Witcher 3

Evo ga trailer

 

 
7 0 hvala 6
14 godina
offline
The Witcher 3

Evo dok se čeka next gen:

S.A.J.B.

 

Pratim VLDL već neko vrijeme i imaju sjajne skečeve na temu igara i NERDstva općenito, bacite oko.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
The Witcher 3

Pogledao trailer i izgleda kao igra koju sam prosao preko i popreko i dosao do svakog vrha,brezuljka,uvale itd.

Ne vidim nista radi cega bih se opet vratio u taj svijet,mozda promjenim misljenje kad probam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: The Witcher 3

Po traileru i nije nešto next gen. Bolje izgleda kada staviš 50 visual modova na trenutnu PC verziju. Ali ovo je možda za konzole, siguran sam da za PC bude puno bolje.

11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Xrt kaže...

Po traileru i nije nešto next gen. Bolje izgleda kada staviš 50 visual modova na trenutnu PC verziju. Ali ovo je možda za konzole, siguran sam da za PC bude puno bolje.

Trailer koji sam ja danas gledao je bio sa PCa i njega komentiram,za konzole bude sigurno losije tojest quality mode je u 30fps uz raytrace i ultra postavke sa pc verzije.

U svakom slucaju napravit cu upgrade na Ps5,XsX i PC verzijama pa cu vidjet kako i sta.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 22:11 (MEGATAMA).
8 godina
offline
The Witcher 3

bit će i novog sadržaja inspiriranog netflix serijom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
MEGATAMA kaže...

Pogledao trailer i izgleda kao igra koju sam prosao preko i popreko i dosao do svakog vrha,brezuljka,uvale itd.

Ne vidim nista radi cega bih se opet vratio u taj svijet,mozda promjenim misljenje kad probam.

 pa ne znam što si očekivao od remastera osim da bude malo up to date... I bolje da ništa nisu dirali a i ono što jesu, što se tiće gameplaya, se može ugasit tj ne koristit... 

HowYesN0 kaže...

bit će i novog sadržaja inspiriranog netflix serijom.

 Ballsack armor i dandelion

Sve Vas Volim
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Srce Isusovo kaže...
MEGATAMA kaže...

Pogledao trailer i izgleda kao igra koju sam prosao preko i popreko i dosao do svakog vrha,brezuljka,uvale itd.

Ne vidim nista radi cega bih se opet vratio u taj svijet,mozda promjenim misljenje kad probam.

 pa ne znam što si očekivao od remastera osim da bude malo up to date... I bolje da ništa nisu dirali a i ono što jesu, što se tiće gameplaya, se može ugasit tj ne koristit... 

HowYesN0 kaže...

bit će i novog sadržaja inspiriranog netflix serijom.

 Ballsack armor i dandelion

Nekako najvise bode u oci zastarijeli izgled likova....trebali su podebljat malo tu geometriju,kad usporedis sa recimo Plague...bas generacijska razlika.

8 godina
offline
The Witcher 3

Usporedba




Odma sam primjetio da su dodali vise NPC-a.

 

ak stavite na 6:31 vidjet cete istog NPC-a dva puta u jednom frejmu, a taj NPC se pojavljuje 1000x kroz igru.

 

Kaj se grafike tice.. aj oke ne ocekujem nesto, ali najavili su bolji gameplay i tu tek ocekujem nesto jer IMO gameplay i borba nisu bili bas bog zna kaj.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 13:08 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
The Witcher 3

Na ovoj uporedbi original PC verzija izgleda bolje nego ova next gen, sve je oštrije i detaljnije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.11.2022 15:08 (forumaš).
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
forumaš kaže...

Na ovoj uporedbi original PC verzija izgleda bolje nego ova next gen, sve je oštrije i detaljnije.

 Pa vidi se iz aviona da je bitrate na toj CDPR prezentaciji bio katastrofa i zato je mutno. Zar neki ljudi na ovom forumu i dalje misle da su konzole toliko slabe da trenutno najjača (series x) ne može izgurati ekvivalent vanilla pc verzije iz 2015.?

8 godina
offline
The Witcher 3

Da bas to. Jedno je stream drugo je direkt iz igre.

Za ostrinu se nebi bojao, to je najmanje bitno.

 

Ja cak ne volim da izgleda previše oštro.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2022 20:17 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
The Witcher 3

Vezano za remaster jedinice, vidio sam negdje tj pročitao da to dolazi tek nakon 4. :/ Šteta. Probat ću nać link opet

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: The Witcher 3
Srce Isusovo kaže...

Vezano za remaster jedinice, vidio sam negdje tj pročitao da to dolazi tek nakon 4. :/ Šteta. Probat ću nać link opet

 

izgleda da će to biti ozbiljan remaster kad su rekli da će biti open world. Uopće mi nije jasno kako to planiraju izvesti. Ne znam jel to onda remake ili šta

5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...

Vezano za remaster jedinice, vidio sam negdje tj pročitao da to dolazi tek nakon 4. :/ Šteta. Probat ću nać link opet

 

izgleda da će to biti ozbiljan remaster kad su rekli da će biti open world. Uopće mi nije jasno kako to planiraju izvesti. Ne znam jel to onda remake ili šta

 pa da, nanovo će ga napravit - sve se mijenja - pojam nemam koji je pravi onda termin remaster ili remake, vjerojatno remake?. prva je imala hubove samo zato jer engine nije mogao izdržat open world, a ovakav đir open worlda mi ni ne smeta jer se igra bazira u i oko Vizime pa nema tj ne bi trebalo bit 3 dana jahanja i ostalih open world pizdarija. 

 Samo mi je žao, što do toga ima još par godina - kako se čini. Šteta, ne zanima me baš novi witcher...

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Srce Isusovo kaže...

 Šteta, ne zanima me baš novi witcher...

  Kako si se usudio ovo izjaviti. Sad bi ti poslao witch huntere iz enternal firea da te sprovedu na lomaču u Novigrad.

8 godina
offline
The Witcher 3

Ja sam mislio da je Witcher zavrsena prica.

Sve ove najave mi djeluju na silu zbog pada dionica.

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The Witcher 3
Santana kaže...

Ja sam mislio da je Witcher zavrsena prica.

Sve ove najave mi djeluju na silu zbog pada dionica.

 

Zašto bi bila završena. Geraltova možda ali definitivno se može još svašta ispričati u Witcher svijetu.

Ja sam baš nekako optimističan da će se potruditi nakon onog "fijaska" sa relaseom Cyberpunka. Nekako se nadam da će se baš zbog toga potruditi i izbaciti dobar proizvod kao što je bio Witcher 3.

9 godina
online
Re: The Witcher 3
Santana kaže...

Ja sam mislio da je Witcher zavrsena prica.

Sve ove najave mi djeluju na silu zbog pada dionica.

 

 

nažalost to je najvjerojatnije točno, ali cdpr zapravo nikad nije rekao da su završili sa Witcherom, nego da je priča sa Geraltom gotova i da sigurno neće raditi nastavak s njime. Nema razloga da ne naprave nešto komplet novo u istom svijetu. Ja bi samo volio da bude u budućnosti, a ne u prošlosti

13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Santana kaže...

Ja sam mislio da je Witcher zavrsena prica.

Sve ove najave mi djeluju na silu zbog pada dionica.

 

 Pa kad tako i je. Da Cyberpunk nije bio fail epskih proporcija, pitanje je bi li uopće najavili Witcher 4, a kamoli ovako brzo. Odigrali su jedinu kartu koju su imali pa ćemo da vidimo. Jer će sad i od Witchera 4 biti puno veća očekivanja jer svi očekuju ne znam kakvo čudo kojim će se iskupiti za Cyberpunk.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: The Witcher 3
Cansee kaže...

 

nažalost to je najvjerojatnije točno, ali cdpr zapravo nikad nije rekao da su završili sa Witcherom, nego da je priča sa Geraltom gotova i da sigurno neće raditi nastavak s njime. Nema razloga da ne naprave nešto komplet novo u istom svijetu. Ja bi samo volio da bude u budućnosti, a ne u prošlosti

 Samo što ljudi i vole te igre velikim dijelom radi samog Geralta. Bit će zanimljivo vidjeti mogu li osmisliti dovoljno "jakog" novog protagonista. I hoće li si sad dati dovoljno vremena da igru ispoliraju ili će im se ovako rana objava obiti o glavu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice